Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozmowy na początek tygodnia...

36 postów w tym temacie

Chamberlyn

Tęskniliście za naszymi "Rozmowami"? Nie? Oh... Zresztą nieważne i tak przygotowaliśmy kolejną edycję. :) Za jednodniowe opóźnienie serdecznie Was przepraszamy, ale tak się złożyło, że akurat wczoraj Domkowi stuknęło 41* wiosen i w prezencie otrzymał dzień wolny od pracy. Koniec gadania! Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Rozmowy na początek tygodnia..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ci dopiero ! :P :P
Dobrze że nie zapomnieliście o tych rozmowach... tym razem na "początek tygodnia" :)
Ciekawe czy i ta lektura będzie tak ciekawa jak poprzednia :P :P :P

POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalnie zmieściliście się w początku tygodnia ;)
Ale jako, że mam od godziny 18:10 wakacje, to postanowiłem zajrzeć, a tu masz ci los :D Coś do poczytania. Ale warto chyba pójść spać 10 minut później, bo do jutra bym się nie doczekał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehehehehe... Odrobina specyficznego humoru przed nocą pełną nauki - to lubię! :D

Swoją drogą jednak - nie uważacie, że znęcanie się nad Sony osiąga już granice przyzwoitości? Schrzanili - zgoda... Wpuścili ludzi w kanał - jasne, że tak... Mają grilla zamiast konsoli - niezaprzeczalnie... No i dobrze, niech się taplają w bajorku, które sami sobie zrobili, lejąc wodę na suchą glebę odrobinę za długo. I tak powstało błoto, zamiast ogrodu rajskiego... E, dobra, przegiąłem z metaforami... :P Tak czy inaczej - dajmy im spokój, bo zaczyna to przypominać bezsensowny spór sprzed lat - UT czy Q3... Zasada ta sama.

Lepiej skupmy się na rzeczach pozytywnych - Wiedźmin na E3, Wii jako takie i nowe gry na DS (kiedy wreszcie, do stu tysięcy diabłów, będzie w Europie Lite?! ;( ). :)

Ogólnie salut za tekst! :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po E3 wiele mi się wyjaśniło.

Wii kupuję w dniu premiery. Co by nie mówić, jestem starym wyjadaczem (ponad 18 lat grania) i grafika sama w sobie niewiele dla mnie znaczy. Ja chcę się dobrze bawić a widzę na razie, że tylko Wii emanuje niesamowitym feelingiem i radością grania.
X360 kupię jak mocno potanieje, dla RPG`ów bo na razie nic więcej ciekawego dla mnie, M$ nie oferuje.
PS3 może uda mi sie gdzieś wygrać ? Jeśli tak to przejdę MGS`a oraz 5 innych, najlepszych gier i sprzedam. :)

Do końca roku zechcę też sprawić sobie DS`a. Od zapowiedzi rozbolała mnie głowa.

Do pełni szczęścia będzie mi tylko brakowało Wiedźmina na konsoli. Ale jak to pisał Fallen, kto wie ?

Podsumowując, Były to najbardziej udane E3 od bardzo dawna a Ci co się nabijają z Sony mają rację. Ta firma ma dokładnie taki sam problem jaki miało Nintendo 11 lat temu. Ciekawe kiedy poradzą sobie z problemem, że Ken musi odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F3 to bedzie kleska, dialoby w obku, co to ma byc? Popatrzmy na dialoby w wmpirze:bloodlines, sama poezja, eh :|
Swoja droga, mam wrazenie że Wii wypadło słabo na samych targach? To w koncu jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 01:48, Selv napisał:

Swoja droga, mam wrazenie że Wii wypadło słabo na samych targach? To w koncu jak jest :)


Najdłużej, bo prawie cztery godziny trzeba było czekać, żeby dostać się do Wii, więc to właśnie Nintendo wzbudziło największe zainteresowanie na E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chamb ma rację. Fallout zakończył się na 2 części... Firma B. raczej skopie sprawę. Widok FPP?? To tak jakby jakaś firma zrobiła w Need For Speed widok z tłoka silnika... (i tylko ten widok byłby grywalny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 08:56, WorldWar3PL napisał:

HeHe :-) W końcu rozmowy ! Po stylu pisania uważam, że Domek ma około 31 lat. Zgadłem ?


:| Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram obawy o F3 a zwazywszy ze F1-2 to moje ulubione gry to bedzie to dla mnie niewybaczalna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 10:24, Domek napisał:

> HeHe :-) W końcu rozmowy ! Po stylu pisania uważam, że Domek ma około 31 lat. Zgadłem
?

:| Nie.


Hyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować