Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2005 o 16:14, Grizzly. napisał:


Ale pytam się dlatego bo właśnie się boje czy go nie
ominołem. Czy ten las jest gdzieś koło Elenlu czy w wogóle na południe od Aman Lu. I jak najłatwiej dotrzeć do tego lasu
Vai'' kesh. Którym teleportem mam wysiąsć :D ?


jest na południe od Aman''lu. w lesie Vai''kech walczyłeś już z takimi dziwnymi niebieskimi stworami "mrocznymi elfami" jak tak to jesteś w lesie Vai''skech(las jest taki zgniły i ponury) sprawdź na mpace w dzieniku masz tam zaznaczone lokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2005 o 16:17, UMC.Hugo napisał:

jest na południe od Aman''lu. w lesie Vai''kech walczyłeś już z takimi dziwnymi niebieskimi stworami "mrocznymi
elfami" jak tak to jesteś w lesie Vai''skech(las jest taki zgniły i ponury) sprawdź na mpace w dzieniku masz tam zaznaczone
lokacje


Wielkie dzięki. Czyli nie mam się co obawiać bo jeszcze nie byłem na południe od Aman''lu. To lece grać. Pytam się poprostu bo w tej grze jak zwiedzam kolejny raz lokacje to znowu są potwory które muszę jeszcze raz zabić a nie chce po 3 raz zabijać tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oOreVenOo, musiałeś nie doczytać mojego pytania. :) Ja się nie pytałem, jak zabić dark wizzarda, tylko czy można mieć swoją postacią ten czar, co tworzy te trzy kryształy ochronne, które chronią przeciwnika. Po prostu fajny czar i ciekawi mnie, czy mogę go jakoś mieć, czy jest to skill zarezerwowany dla Dark Wizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 16:52, Karister napisał:

oOreVenOo, musiałeś nie doczytać mojego pytania. :) Ja się nie pytałem, jak zabić dark wizzarda, tylko czy można mieć swoją
postacią ten czar, co tworzy te trzy kryształy ochronne, które chronią przeciwnika. Po prostu fajny czar i ciekawi mnie,
czy mogę go jakoś mieć, czy jest to skill zarezerwowany dla Dark Wizzarda.


raczej nie :| ale gdzieś pisało że w ostatnim poziomie trudności(elita chyba) są odblokowane jakieś specialne moce. kto wie może własnie bedzie ta moc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
Tak wszystkich bohaterów masz tak jak mjałeś z cały ekwipunkiem.

Nie tego etapu nie ma, gdyż to jest samouczek.

Sorka że tak późno ale mnie w domu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karister wątpie żebyś mogł uzywać te czary chyba ze rzeczywiście na elicie sa nowe moce i w magi Bojowiej coś sie takiego pojawi ! jestem na koncu Aktu III i tam sa kolejni dark wizzardzi maja jeszcze fajniejsze czary :D ale watpie zeby mozna bylo je miec ! Nie wiem jak wam ale mi ciagle wypadaja itemy dla lucznkiow kusze , luki itp ale naprzyklad laski dla magow to tylko 1 mi unikalna wypadla ktora mam caly czas i jedne rekawice zlote z pazurami naprawde dobre tak to lipa caly czas lucznictwo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram wojem i też dla niego przedmioty wypadają kijowe. Ale jak już czasem coś wypadnie, to wymiata. Ostatnio dostałem rękawiczki co mój dmg z 400-800 podbiły do 600-1000 i wymagają chyba 55 poziomu władania bronią białą. Teraz znalazłem wypaśną zbroję, ale muszę poczekać jeszcze trzy poziomy (mam 61). A bronie kupuję w sklepie, bo lepszych nie znajduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ci 3 (4?) MM byli chyba slabsi od tyego 1 co wczesnije sam byl.... tamto przynajmniej robil ataki z zaskoczenia i trudne do uniknieca a u wystarczy unikac nadchodzacych fal magii i nie siedziedz w "koleczku"... rozwalil mi 3 na tabice a woja(steruje nim) nawet nie trafili raz...

ps. co robic? mam na sobie 5setow rozncyh... helm,naszyjnik,zbroja(bron, tarcza i rece w skrzynce) z 1, 2 bronie(assasin mark quest) z 2giego, rekawice (i bron w inventory) z 3ciego, 2pierscienie z 4goi 1 ring z 5tego :P
ps2. z kad wziasc te rzeczy do questu z ? ? ? (zabilem go i mam ten kamien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie zabilem tego 3 glowego Węza i jestem w Amanlu (sorki za bledy) poszedlem do karczmy i tam jest ten łucznik co nas nie chcial zabic na poczatku gry jakos na A... powiedzcie warto go wziac do druzyny?

Ja - 25 level Półolbrzym Wojownik
Deru - 25 Snajper
taar - 25 Wielki Mag
Żywiolak Lodu - tez 25 level ale nie wiem czy go dobrze karmiłem bo ma chyba 135 inteligencji i obrazenia 110 - 170 chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 22:13, GrooG napisał:

ci 3 (4?) MM byli chyba slabsi od tyego 1 co wczesnije sam byl.... tamto przynajmniej robil ataki z zaskoczenia i trudne


Tak, też to odczułem. W sumie to śmieszne, ale i tak walka pod koniec gry z Arcymagiem bije wszystko co głupie na głowę. :P Nasz super-przeciwnik stoi w miejscu i zaczarowuje słupy, kiedy my go bijemy. Moim zdaniem to śmieszne. Na filmiku widzimy, jak gościu jednym ruchem ręki roznosi całe miasto (no poważnie niszczy), a tu przez całą walkę nie rzucił ani jednego zaklęcia ofensywnego ani defensywnego. szczerze mówiąc, oczekiwałem czegoś ciekawszego i bardziej wymagajacego. A walka z Vadisem też kijowa. Bezsensownie trzeba go zwabiać pod oczy Zarmotha a ten też żadnymi imponujacymi mozliwościami nie dysponuje. Jakiś żółty laser,którym nic nie robił, zrzucanie kamieni z nieba, które też nic nie robią i przyzwanie stada pomocników, bo mega-Valdis sobie nie radzi. ;)

Mimo to uważam DS 2 za grę dobrą, ale czy Wy nie macie też wrażenia, że pod koniec twórcom jakby zabrakło inwencji i na siłe zrobili hmmm, gniota?? :P I to na siłę wydłużone dojście do Valdisa przebijając się przez hordy potworów. Nie lepiej było zorbić dobrych strażników dysponujacych wielkimi mocami, a nie tabuny bezmózgich stworków, przez które przebijamy się kilkadzisiąt minut ziewając i patrząc się w okno? W Diablo 2 walka z tytułowym przeciwnikiem była dynamiczna i wymagała zarówno dobrej postaci jak i sprawnego manipulowania mychą, a tutaj trochę koniec gry mnie rozczarował. A jak Wy myslicie?

Tak czy siak liczę, że na multi będzie gitowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zebrałem te takie tarcze no te kawałki niewiem co to jest i mam je włozyc do scian zeby sie most podniosł a teraz pytanie daaleko jeszcze do przejscia całej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie moze linka do pełnych zestawów wraz ze statystykami? Czy itemki z setów mozna znaleść tylko w pewnych lokacjach? Bo qrcze mam tylko jeden pełny set:)
Nie grałem jeszcze na multi (znaczy próbowałem ale bez rezultatu- jacys dziwni ludzie;))
Jak wygląda handel?:P
Bardzo mnie interesują zestawy bo unikalne przedmioty jakie do tej pory znajdywałem są słabiutkie:(
A i dlaczego przedmioty dające do umiejętności nie podbijają ich powyżej 20 lvl - nie jest jak w D2?
A i czy waszym zdaniem odzczynniki są bez sensu czy ja jeszcze nie znalazłem takiej broni którą warto by było "przerobić" bo rzadkie są o niebo lepsze?
--

Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 10:56, Bedzio3 napisał:

a ja doszedłem do


Albo skopiowałeś nie to, co trzeba, albo wkleiłeś to w złe miejsce.
Do backup''a najlepiej kopiować cały folder Dungeon Siege 2 i ma to się znajdować na dysku z systemem w Socuments and Settings\user name\moje dokumenty\My Games\Dungeon Siege 2\, aby działało w grze

W niektórych grach podczas przechodzenia gry, a szczególnie po zmianie rozdziału/aktu niektóre pliki mają zmienianą nazwę z xxx1.* na xxx2.* (xxx1.* jest wtedy automatcznie usuwany) i przy wielokrotnym robieniu backup''a z nadpisywaniem folderu mamy jednocześnie xxx1.* i xxx2.*, co nie ma prawa działać. Wtedy trzeba ręcznie usunąć pliki starsze od najnowszego (w tym przypadku zostawiamy xxx2.* i usuwamy xxx1.*). Albo lepiej zamiast nadpisywać backup''a, najpierw kasować stary. Jednakże wydaje mi się, że DS2 nie wymaga takich machinacji. Opisany tutaj problm dotyczny np gry NWN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za pewnie banalne pytanie ale zalezy mi naszybkiej odpowiedzi a tutaj przejrzalem pare stron i nie znalazlem odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie , a mianowicie
Mam glownego bohatera oraz jednego kompana gdy jedna postac o nazwie chyba Taar chce sie do mnie dolaczyc wyskakuje mi abym sie do kogos zglosil , tyle ze ja nie mam pojecia gdzie i jak to zrobic , pomoze mi ktos?
z gory dzieki
(moj pierwszy post na tym forum, widze ze bardzo obszerne i konkretne :) )
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 16:53, Kropass napisał:

Sory za pewnie banalne pytanie ale zalezy mi naszybkiej odpowiedzi a tutaj przejrzalem pare stron i nie znalazlem odpowiedzi
na nurtujace mnie pytanie , a mianowicie
Mam glownego bohatera oraz jednego kompana gdy jedna postac o nazwie chyba Taar
chce sie do mnie dolaczyc wyskakuje mi abym sie do kogos zglosil , tyle ze ja nie mam pojecia gdzie i jak to zrobic , pomoze
mi ktos?
z gory dzieki
(moj pierwszy post na tym forum, widze ze bardzo obszerne i konkretne :) )
pozdrawiam


musisz iść do gospody i do takiej osoby co ma świeczkę nad głową porozmawiaj i powiedz że chcesz mieć więcej miejsc na kompanów w drużynie musisz sobie wykupić miejsca: 3 miejsce-500 sztuk złota 4miejsce-1500 sztuk złota
wtedy możesz iść do Taar i przyłączyć jądo drużyny wykup sobie na zapas 4 miejsce po w podrózy nie edzie gospody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować