Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2006 o 21:28, kuko7 napisał:

Co radzicie mi kupić TITAN QUEST CZY DUNGEON SIEGE 2????


wiem, że zadałeś t opytanie cztery dni temu, ale pozwole sobie odpowiedzieć

wedlug mnie lepszy jest DS2 - na Titana byłem strasznie napalony, ale pograłem weń z dziesięć godzin i odłożyłem (zrobiłem tylko misje w Grecji). DS@ jest według mnie bardzeij wciągający - chociaż fabularnie i graficznie jest o wiele wiele gorzej (choć i fabuła w Titanie jest szczątkowa - jak w każdym h''n''s).
mnie lepiej grtało sie w DS 2 - a biorąc pod uwagę, że teraz można go dostać w sklepie za bodajće 39.90 - grzechem byłoby nie kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupuję DS II, a TQ dopiero jak wskoczy do jakiejś taniej serii (czytaj: do 40zł). :)
Sądząc po samym demie, to DS dwójeczka będzie lepsza od jedynki, gdzie fabuły prawie nie było, a szło się do przodu jak po sznurku. Obym się nie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać, każdy bardziej zna Diablo, ale przecież DS nie jest najgorszy. Jedynka być może, ale dwójka to już zupełnie inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:02, Rusty Mike napisał:

Co tu dużo gadać, każdy bardziej zna Diablo, ale przecież DS nie jest najgorszy. Jedynka być
może, ale dwójka to już zupełnie inna bajka.


Ja w diablo nie grałem bo nie lubie action RPG, ale DS II jest fajny. Nie można narzeać, kupiłem gre bo zachwyciła mnie grafa, filmiki i dźwięk. Przyznam że za dobrze się nia nie bawilem, chciałem ją poprostu tylko przejść i zobaczyć co jest dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po raz pierwszy w tym temacie :D

Niedługo rozpocznę przygodę z DS i pomyślałam sobie, że poproszę fachowców o kilka dobrych rad: kogo wziąć do drużyny, kogo raczej nie i takie tam. Mój ulubiony skład to 4 osoby, przy czym ja to wojownik o gołębim sercu a reszta... no właśnie... przydałby się jakiś dobry czarodziej/czarownik/mag, zwinny złodziej/łotrzyk i jakiś taran z porządnym toporem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:17, Łukol napisał:

Acha! I gdybyście może znali jakąś dobrą stronę z poradnikiem to nie pogardzę adresem :D

Wielokrotnie polecałem tę stronę, więc polecę jeszcze raz :) www.gamefaqs.com
Bierz więcej zwierzakow do swojej drużyny, to się naprawdę opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:17, Łukol napisał:

Acha! I gdybyście może znali jakąś dobrą stronę z poradnikiem to nie pogardzę adresem :D


Jeśli masz oryginalnego DSII i zarejestrowanego to dostaniesz propozycje od CDP z darmowym poradnikiem czyli przyślą Ci książeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:15, Łukol napisał:

Witam wszystkich po raz pierwszy w tym temacie :D

Niedługo rozpocznę przygodę z DS i pomyślałam sobie, że poproszę fachowców o kilka dobrych
rad: kogo wziąć do drużyny, kogo raczej nie i takie tam. Mój ulubiony skład to 4 osoby, przy
czym ja to wojownik o gołębim sercu a reszta... no właśnie... przydałby się jakiś dobry czarodziej/czarownik/mag,
zwinny złodziej/łotrzyk i jakiś taran z porządnym toporem :D


Ja czaczołem gre też wojownikiem. Ja doradzam wziąć maga natury czyli Taar, będzie naprawde bardzo potrzebna i maga bojowego Finale. Odradzałbym brać do drużyny osób strzelających łukami, bo śą cienkie w porównaniu z innymi postaciami. Jeśli chodzi o łotrzyków to w tej grze nie ma takiej profesjii :) Fajne jest to że każdy bohater będzie miał swoje dodatkowe zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chłopaki!
Właśnie otrzymałam przesyłkę, w związku z czym... współczuję Wam serdecznie, ponieważ będę Was niejeden raz zamęczać :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam swoje niegdysiejsze pytanie, na które nie otrzymałem odpowiedzi:

Jeśli przechodzę grę na poziomie podstawowym, to czy po ukończeniu gry moja postać - tak jak w Diablo - skacze na wyższy poziom trudności wraz z całym ekwipunkiem i doświadczeniem?

Mam nadzieję, że tym razem ktoś się skusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:59, Mudra napisał:

Jeśli przechodzę grę na poziomie podstawowym, to czy po ukończeniu gry moja postać - tak jak
w Diablo - skacze na wyższy poziom trudności wraz z całym ekwipunkiem i doświadczeniem?

Hmm, śledzę ten wątek od czerwca i twojego pytania nie widziałem :) Ale mniejsza z tym :D

Tak, działa to identycznie jak w Diablo, po zakończeniu gry na poziomie pierwszym, lub osiągnięciu, chyba, 40lvlu, wybierasz w menu głownym Nową Grę, wybierasz starą drużynę i przechodzisz do wyboru poziomu trudości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ Postanowiłem "uderzyć" bezpośrednio do źródła :) /

Mam pytanie dotyczące łuku Demonstring (Unique item)

Bonuses: +6 Max Damage, Adds 2 to 3 Death Damage, 15% of Physical Damage Reflected to Enemy, 6% Health Steal, -75% Health Regeneration

Mianowicie, czy to -75% do regeneracji życia odnosi się do mej postaci, czy też moich wrogów?

Ps. poprzedniego pytania mogłeś nie zauważyć bo było w częścią większego posta, zresztą szybko przepadło w odmętach dodawanych wiadomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 11:48, Mudra napisał:

Mianowicie, czy to -75% do regeneracji życia odnosi się do mej postaci, czy też moich wrogów?

No, chyba jasne, że do wrogow :) Przyda ci się na pierwszego bossa z trzeciego aktu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:31, PsychoMan napisał:

No, chyba jasne, że do wrogow :) Przyda ci się na pierwszego bossa z trzeciego aktu :D


Hjeh ;) nie byłem tego pewien. No to świetnie się składa. Pozdrawiam, no i wielki dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 15:39, Zebius napisał:

Mam pytanie - czy są jakieś patche do Czarnej Edycji?

Najnowszy patch to 2.2, ale Czarna Edycja była już wydana chyba w tej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 16:29, PsychoMan napisał:

> Mam pytanie - czy są jakieś patche do Czarnej Edycji?
Najnowszy patch to 2.2, ale Czarna Edycja była już wydana chyba w tej wersji.


Ale gafa, dopiero teraz zauważyłem, że na piątej płytce jest patch 2.2. Sama gra jest w wersji 2.1. Tylko muszę dysk odśmiecić, bo pokazuje, że za mało miejsca do instalacji patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 16:58, Zebius napisał:

Ale gafa, dopiero teraz zauważyłem, że na piątej płytce jest patch 2.2. Sama gra jest w wersji
2.1. Tylko muszę dysk odśmiecić, bo pokazuje, że za mało miejsca do instalacji patcha.

Dobrze by było gdybyś miał z 5GB wolnego miejsca, bo ten Patch robi kopię zapasowa całej gry :) Uzbroj się też w cierpliwość, zejdzie się ze 20 minut pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 17:34, PsychoMan napisał:

Dobrze by było gdybyś miał z 5GB wolnego miejsca, bo ten Patch robi kopię zapasowa całej gry
:) Uzbroj się też w cierpliwość, zejdzie się ze 20 minut pewnie.


Aż tak źle nie było :)

Zacząłem grać i niestety dopadła mnie ta przypadłość zdaje się charakterystyczna dla polskiej wersji - częste zacinanie gry. Strasznie to wkurza, a przecież angielskojęzyczne demo chodziło mi bardzo płynnie, RAM-u mam 2GB, a więc to nie jest przyczyną. Co ciekawe przy tych przycinkach dysk wcale nie doczytuje.
Czy jest może jakiś sposób na zlikwidowanie albo chociaż zmniejszenie tego zacinania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować