Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Nie pisz dużymi literami, wszyscy widzą twoj post.
Odkryłeś całą mapę na tym obszarze? Zapewniam cię, że jest i trzecia świątynia/grobowiec z maską, odkryj całą mapę to się przekonasz. Ponad to możesz zawsze zajrzeć do poradnika z Czarnej Edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dniu mogę stwierdzić , że gra wciąga na swój sposób ale niektóre żeczy są wkurzające np. nie ma opcji wczytywania i zaczyna się ciągle od teleportu. Później trzeba łazić kawał tej samej drogi. Grafika nawet ładna grywalność można żec super a poziom trudności w sam raz. No ale zobaczymy co dalej i wtedy można wystawić dłuższą i ciekawszą opinię :P. Cena też bardzo dobra bo 40 zł i jeszcze czarna edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 14:05, spyder222 napisał:

jaką postacią najlepiej grac

A jaką postacią lubisz grać? Jak lubisz magow, to graj magiem, jak łowcow, amazonki, to grał łucznikiem, a jak wojow, to graj wojem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy orientujesz się w miejscu które mam na myśli mam znaleźć trzy maski z trzech krypt i przynirść człowiekowi żeby wpuścił mnie do podziemi dwie krypty so ook siebie ,cały teren jest odkryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba zniszczyć tych wież ? Pytam się praktycznie o sam początek gry bo zniszczyłem już trzy i ciągle tak chodze i nima nigdzie żadnych nowych questów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 16:08, PsychoMan napisał:

> jaką postacią najlepiej grac
A jaką postacią lubisz grać? Jak lubisz magow, to graj magiem, jak łowcow, amazonki, to grał
łucznikiem, a jak wojow, to graj wojem :P



ja gram człowiekiem magiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 12:55, spyder222 napisał:

a gdzie mozna kupic ddatkowe sloty na kompanow w pierwszym miescie

W karczmie - u kobitki ze świecą nad głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 12:55, spyder222 napisał:

a gdzie mozna kupic ddatkowe sloty na kompanow w pierwszym miescie

W gospodzie.

A może mi ktoś powie, od kiedy można przyłączyć piatą postać do drużyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 13:01, Zebius napisał:

A może mi ktoś powie, od kiedy można przyłączyć piatą postać do drużyny?


Musisz ukończyć grę na pierwszy poziomie trudności. Dostaniesz wtedy dostęp do drugiego, gdzie możesz odblokować kolejną postać. Szósta postać jest dostępna na najwyższym poziomie.
Co ciekawe, drużyną ze zwiększoną liczbą postaci można zejść na niższy poziom trudności, ale jeżeli tam odłączysz kogoś, to by znów go przyłączyć trzeba znów zagrać na wyższym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 13:04, Lord Ya napisał:

Musisz ukończyć grę na pierwszy poziomie trudności. Dostaniesz wtedy dostęp do drugiego, gdzie
możesz odblokować kolejną postać. Szósta postać jest dostępna na najwyższym poziomie.
Co ciekawe, drużyną ze zwiększoną liczbą postaci można zejść na niższy poziom trudności, ale
jeżeli tam odłączysz kogoś, to by znów go przyłączyć trzeba znów zagrać na wyższym.


Dzięki, a łudziłem się że jak awansuję na odpowiedni level, to sobie kogoś jeszcze dołączę.

A można sobie dowolnie przyłączać i odłączać te same postacie? Chciałem wziąć Finalę na jednego questa, a potem powrócić do poprzedniego składu (bo wypasieni już są), a nie wiem czy odłączona postać nie straci doświadczenia i ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 13:12, Zebius napisał:

A można sobie dowolnie przyłączać i odłączać te same postacie? Chciałem wziąć Finalę na jednego
questa, a potem powrócić do poprzedniego składu (bo wypasieni już są), a nie wiem czy odłączona
postać nie straci doświadczenia i ekwipunku.


Postać na pewno nic nie straci. Teoretycznie powinna pozostać w takim stanie, w jakim ją zostawiłeś, ale o ile dobrze pamiętam, czasami zdarzało mi się po długim niekorzystaniu z danej postaci, że miała kilka poziomów wyżej. Ale to raczej pozytywne zjawisko, więc nie ma się czym martwić. Postacie zwierzęce natomiast zawsze będą mieć poziom równy Twojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 13:15, Lord Ya napisał:

Postać na pewno nic nie straci. Teoretycznie powinna pozostać w takim stanie, w jakim ją zostawiłeś,
ale o ile dobrze pamiętam, czasami zdarzało mi się po długim niekorzystaniu z danej postaci,
że miała kilka poziomów wyżej. Ale to raczej pozytywne zjawisko, więc nie ma się czym martwić.
Postacie zwierzęce natomiast zawsze będą mieć poziom równy Twojemu.


Dzięki raz jeszcze, teraz wszystko jasne.

Wciągnęła mnie ta gierka, jest dużo lepsza od jedynki. Trzeci dzień już tłukę, a nawet nie skończyłem II rozdziału, no ale staram się robić wszystkie misje poboczne, a z tym się schodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2006 o 13:23, Zebius napisał:

Wciągnęła mnie ta gierka, jest dużo lepsza od jedynki. Trzeci dzień już tłukę, a nawet nie
skończyłem II rozdziału, no ale staram się robić wszystkie misje poboczne, a z tym się schodzi.
:)



Mozesz sciagnąc z netu Trainer (poszukaj po googlu) ktory pozwoli od razu dolaczyc maksymalna ilośc postaci do druzyny bez koniecznosci przechodzenia calej gry co jest dość przyjemne i oszczędza czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 17:11, QRA123 napisał:

czy ktoś jest w stanie mi pomóc jak się posunąć dalej w grze?

Wejdź do każdej z tych krypt, jest ich zdaje się pięć w niedalekiej odległości od siebie, w czterech kryptach są maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 13:50, Dominik84 napisał:

Mozesz sciagnąc z netu Trainer (poszukaj po googlu) ktory pozwoli od razu dolaczyc maksymalna
ilośc postaci do druzyny bez koniecznosci przechodzenia calej gry co jest dość przyjemne i
oszczędza czas :)


Jednak wolę grać w czwórkę, bo w piątkę byłoby za łatwo. ;)
A odłączenie/przyłączenie postaci to żaden problem jak się okazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować