Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Witam ponownie :D

Kto w Eirulanie może mnie nauczyć sztuki przetrwania, żebym mogła zebrać zioła? I czy można zapisywać grę w osobnych slotach, bo to tutaj zapisywanie trochę mnie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czym się różni Czarna Edycja, czy jakoś tak, od zwykłej?? Bo znalazłem w Empiku w Katowicach bardzo ciekawą ofertę :) Otóż, można ją kupić za... 20 złotych! Czy warto?? Bo gra mi się podoba, tylko nie wiem, czy warto kupować Czarną Edycję, jak tam będzie np. to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 12:53, Vytrix napisał:

Mam pytanko, czym się różni Czarna Edycja, czy jakoś tak, od zwykłej?? Bo znalazłem w Empiku
w Katowicach bardzo ciekawą ofertę :) Otóż, można ją kupić za... 20 złotych! Czy warto?? Bo
gra mi się podoba, tylko nie wiem, czy warto kupować Czarną Edycję, jak tam będzie np. to samo.

W czarnej edycji masz poradnik i patche do gry na osobnej płycie. Diabelnie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/Witj skarbnico wiedzy :)/

Z mojej strony tradycyjnie pytanko. Czy umiejętność przyspieszająca ataki wojownika (Alacrity) zarezerwowana jest jedynie dla postaci walczącej dwoma broniami; czy woj na broń i tarczę też czerpie z niej korzyść?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:17, PsychoMan napisał:

bo chyba nawet w nazwie
tak jest napisane.


Ja mam anglojęzycznego DS, gdzie stoi "melee attack speed +" a potem procenciki ;) pomyślałem, że warto zagaić bo w końcu wojownik z bronią i tarczą równiez walczy w zwarciu. Ok. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 13:43, spyder222 napisał:

a w jakich okolicznosciach pojawia sie ten koleś z którego wypadają za hazdym hitem zadkie
przedmioty

Koleś ten pojawia się losowo w trakcie walki, gdy na ziemi leży jakiś unikalny przedmiot, bo to złodziej jest ;)
Ja już na niego dość długo poluję, bo związany jest on z tajemniczym zadaniem. Niestety juz dawno mi się nie pokazał, a wcześniej byłem za słaby żeby go ubić.
Dwa razy popełniłem błąd, bo gdy mi uciekł - wczytałem ostatniego sejwa, ale gostek się nie pojawił w tym samym miejscu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 14:16, Zebius napisał:

Ja już na niego dość długo poluję, bo związany jest on z tajemniczym zadaniem. Niestety juz
dawno mi się nie pokazał, a wcześniej byłem za słaby żeby go ubić.
Dwa razy popełniłem błąd, bo gdy mi uciekł - wczytałem ostatniego sejwa, ale gostek się nie
pojawił w tym samym miejscu. :(


Ja spotkałem jegomościa już kilkakrotnie (co najmniej 5 razy), i wydaje mi się, że za każdym razem zginął z mojej ręki. No właśnie ... wydaje mi się, a jak było w rzeczywistości (?) czyżby za każdym razem po prostu udawało mu się uciec? Czy jest coś specjalnego, co wiążę się z jego śmiercią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypada mu tabliczka z tajemniczymi słowami, która powinna powinna znaleźć się na ostatnim miejscu przedmiotów związanych z zadaniami. Jeżeli jej tam nie ma, znaczy, że zwiał. Nawet wydaje mi się, że on zawsze ucieka, ale gdy mu się odpowiednio dokopie, gubi tabliczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 14:34, Lord Ya napisał:

gdy mu się odpowiednio dokopie, gubi tabliczkę.


Rozumiem; a czy ma to coś wspólnego z ilością zadawanych obrażeń albo poziomem postaci w drużynie? Czy chodzi tu zwyczajnie o szczęście? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:05, Mudra napisał:

Rozumiem; a czy ma to coś wspólnego z ilością zadawanych obrażeń albo poziomem postaci w drużynie?
Czy chodzi tu zwyczajnie o szczęście? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Szczęście, możesz mieć tylko takie, żeby mu szybko duże obrażenia zadać, jak go zobaczysz to odrazu wszystkie moce w niego dawaj, żeby padł jak najszybciej, mi udało się go ubic tylko raz na trzecim poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować