Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2005 o 00:14, Grizzly. napisał:

Dawno temu miałem taki problem. Jeszcze na tym pierwszym kontynencie jak się spotykaliśmy z jakimś starcem z zarażonej wiosce
driad, to był filmik. Nie wyświetliło mi go. Następnie na plaży przy tym portalu znowu spotykaliśmy dziadka, on coś mówił
i powinien wyświetlić się filmik, a mi znowu się niewyświetlił. Dużo ciekawego mnie omineło? Czego to jest wina ? I czy
moge to jakoś naprawić?


Jest to wina błędów w polskiej wersji tej gry, poza tymi jeszcze ze dwa/trzy filmy ci nie pójdzie. Wydawca usilnie pracuje nad łatą ale poza zapewnieniami efektów nie widać. Po szczegóły odsyłam do wątku "technicznego", w prawdzie najwięcej na temat filmów było na starym forum ale na tym też coś można znaleźć.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=71&tpage=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w drugim akcie w twierdzy pozostal mi do zabicia smok..... dostaje od laski zlecenie ze mam go zalatwic wiec
ide gdzie wskazuje strzaleczka i swieci sie gwiazdka do tej "mega kuszy" .............. i smoka nie ma????
co zrobic bo dalej nie moge grac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinien Ci sie wyświetlić filmik ze smokiem w roli głównej po czym gra powraca w miejsce z "mega kuszą" a smok powinien siedzieć gdzieś niedaleko!! Przynajmniej u mnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 08:48, Qidos napisał:

w drugim akcie w twierdzy pozostal mi do zabicia smok..... dostaje od laski zlecenie ze mam go zalatwic wiec
ide gdzie
wskazuje strzaleczka i swieci sie gwiazdka do tej "mega kuszy" .............. i smoka nie ma????
co zrobic bo dalej nie
moge grac???



Film mi sie wyswietlil a samoka jak nie ma tak nie ma:(:(:(

i druga sprawa jak wypowiedziec to imie Latisho (czy cos takiego ) stojac na znaku smierci ???
Misja poboczna -->Klątwa Rahwana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 11:59, Qidos napisał:

i druga sprawa jak
wypowiedziec to imie Latisho (czy cos takiego ) stojac na znaku smierci ???
Misja poboczna -->Klątwa Rahwana???


Imię tego licza (bodajże Letiso) powinno pojawić Ci się w zaśpiewach. Otwierasz dziennik, znajdujesz zaśpiew i go recytujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 12:05, Dark Templar napisał:

> i druga sprawa jak
> wypowiedziec to imie Latisho (czy cos takiego ) stojac na znaku smierci ???
> Misja poboczna
-->Klątwa Rahwana???

Imię tego licza (bodajże Letiso) powinno pojawić Ci się w zaśpiewach. Otwierasz dziennik, znajdujesz
zaśpiew i go recytujesz.

a DZiEKI............:-)
zeby tylko ten DRAGON sie jeszcze pojawil madafaka........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 magow (nature i combat) i wojownika z 2 bronmi, wziasc do tego 2 warra (2h albo z tarcza), czarodzieja (finalia(+naprawiacz?)) czy lucznika(amren czy jak mu tam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował Amrena, gdyż jest z nim związany całkiem ciekawy quest, a pozatym potrafi też nieźle nakopać samemu nie mieszając się w walkę. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 17:21, PolishWerewolf napisał:

Ja bym proponował Amrena, gdyż jest z nim związany całkiem ciekawy quest, a pozatym potrafi też nieźle nakopać samemu nie
mieszając się w walkę. Takie jest moje zdanie.


A czy jest wielka różnica między Deru a Amrenem ? Gdzie moge spotkać Amrena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie łucznik jest tylko dla ozdoby. W momencie gdy mag ma dmg >180, warrior >150, mój łucznik zadaje lekko ponad >80. I raczej nie mam kiepskiego sprzętu - na pewno jest lepszy niż w sklepie III Aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja tam nie brałem nigdy Deru, więc Ci nie mogę udzielić na to odpowiedzi.


U mnie Amren w III akcie w kopalniach zadawał dmg po 150-170, woj po 140-160 (1H+1H). Więc dlatego doradziłem łucznika. Dodam że Amren atakował zazwyczaj po 2 gości, gdyż używałem broni miotanej z wysokim rykoszetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 17:31, PolishWerewolf napisał:

Hmmm ja tam nie brałem nigdy Deru, więc Ci nie mogę udzielić na to odpowiedzi.


U mnie Amren w III akcie w kopalniach zadawał
dmg po 150-170, woj po 140-160 (1H+1H). Więc dlatego doradziłem łucznika. Dodam że Amren atakował zazwyczaj po 2 gości,
gdyż używałem broni miotanej z wysokim rykoszetem.


to cienko :D. Ja jestem w pierwszym akcie a mój woj ma dmg ma tyle co twój, taar coś ok. 110 a Deru ok. 40. To mam jakieś chyba nadzwyczjane postacie, a prawie wogóle nie zrobiłem żadnego pobocznego zadania. Łucznicy są dobrzy moim zdaniem w mocach. .Bo ten strzał co leci i przebija się przez wszystko jest przeze mnie bardzo często używany z dobrym skutkiem, i dotego szybko się regeneruje. Można też zainwestować w krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie szybkie pytanko prze kolacją :D :

Wiem, że najlepsza moc dla woja to szał żywiołów. A co powinni stosować mag natury i łucznik? Szczególnie chodzi mi o tego drugiego, bo ogólnie wszystkie jego umiejętności są do d***, więc zdaję się na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 19:58, Dark Templar napisał:

Wiem, że najlepsza moc dla woja to szał żywiołów. A co powinni stosować
mag natury i łucznik?


u mnie nature mag sluzy jedynie za healer+buffy+przywolaniec, czasem walnie ta nawalnice lodu albo nietykalnosc

u woja uzywam tylko ten potezny atak, wirujacy cios i (wczesniej) to cos dla 2 broni

combat mag (bojowy) -> seryjne byskawice i strzelajace "oko"

lucznik dopiero sprawdzam (2 moce ma tylko), ale nie wiem czemu ten precyzyjny strzal z jakims opuznienim dziala... czasem kaze to cos puscic na "bossa" to nie dosc ze to cos ma ze 3-4lvle wyzej a ja strzelam tym od poczatku to rozwalam go zanim to cos wystrzeli...


PS. nazwy mocy pisalem wg efektu bo nie pamietam nazw :P (zeby sie nikt nie czepial)

PS2. czemu jak moj woj daje dmg (w statystykach, 2bronie ma) 100 jako minimum, superkrytyk (moc) ma 3000+% to pokazuje sie ze walnelo tylko ~1000 ? to sie liczy tylko dla 1 broni ten krytyk?

PS3. dzieki za rade o 4 czlonku durzyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować