Zaloguj się, aby obserwować  
Epiphany

Kącik miłośników zwierząt

562 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2006 o 19:41, HumanGhost napisał:

To ja dam jeszcze fotki mojego "rotwailera". ;-D

Ta bestia to pewnie tylko wygląda na rozpieszczoną i leniwą prawda? :) W rzecdzywistości,kiedy się podejdzie połyka człowieka w całości, prawda? :)

Też miałem kiedyś psa, rasy Chow-chow, ale ze starości zdechł. Teraz mam kocura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym zwierzęcie mjaest albo pies albo kot. Mialem kilka lat temu 3 papugi ale wszystkie zginęły w dośc śmieszny sposob choociaż nie był on dla mnie taki śmieszny !! :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 19:24, Darkstar181 napisał:

Ta bestia to pewnie tylko wygląda na rozpieszczoną i leniwą prawda? :) W rzecdzywistości,kiedy się podejdzie połyka człowieka w całości, prawda? :)


Człowieku, to prawdziwa bestia. Jak jest na smyczy to takiemu owczarkowi niemieckiemu mógłby odgryźć łeb i w szyje.. ten tego.. ;-)

Dnia 29.06.2006 o 19:24, Darkstar181 napisał:

Też miałem kiedyś psa, rasy Chow-chow, ale ze starości zdechł. Teraz mam kocura.


Słyszałem, że Chow-chow''y szczekają dwa razy do roku. Prawda? Widziałem kilka psów tej rasy ale przyznam sie szczerze, że nigdy nie słyszałem żeby któryś szczekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2006 o 19:32, HumanGhost napisał:

Słyszałem, że Chow-chow''y szczekają dwa razy do roku. Prawda? Widziałem kilka psów tej rasy
ale przyznam sie szczerze, że nigdy nie słyszałem żeby któryś szczekał.

To one szczekają dwa razy do roku? :)

Heh,szczekać,to szczekał jak zobaczył kota(zagryzł z 5) ale tak w sumie, to tylko piszczał,jakieś pomruki było słychać. tak,rzeczywiście,wyjątkowo rzadko szczekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol nieźle, pięc kotów. Mój na razie ma na swoim koncie dwa krety i mysz. Nie wiem gdzie on się nauczył łapac krety, ale się przydaje ma ogródku. Mysz właściwie nie upolował a ukradł kotce mojej siostry. Ale mysz jeszcze żyła więc się liczy. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 19:42, HumanGhost napisał:

Lol nieźle, pięc kotów. Mój na razie ma na swoim koncie dwa krety i mysz. Nie wiem gdzie on
się nauczył łapac krety, ale się przydaje ma ogródku. Mysz właściwie nie upolował a ukradł
kotce mojej siostry. Ale mysz jeszcze żyła więc się liczy. ;-D

Zaprawde powiadam ci,zabójce masz w domu prawdziwego( i to w dodatku złodzieja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce kupic Pit Bula ale mama ma zastrzezena, a to naprawde takie grozne psy z charakteru jak o nich mowia? Bo sa piekne! I amstafy, ale chyba kupie boksera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 19:36, Darkstar181 napisał:

Heh,szczekać,to szczekał jak zobaczył kota(zagryzł z 5) ale tak w sumie, to tylko piszczał,jakieś
pomruki było słychać. tak,rzeczywiście,wyjątkowo rzadko szczekał.

Nie masz się czym chwalić, miałeś źle wychowanego psa. No chyba, że celowo szkoliłeś go do zabijania kotów, ale wtedy - tym bardziej shame on you :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam morze tu znajde jakiegoś speca od gadów :) mam problem a mianowićie czy moge połączyć gekona toke z legwanem zielonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2006 o 22:39, Epiphany napisał:

Nie masz się czym chwalić, miałeś źle wychowanego psa. No chyba, że celowo szkoliłeś go do
zabijania kotów, ale wtedy - tym bardziej shame on you :(

Koty to nic! Szkoda że nie widziałaś jak szkoliłem go by pozbył się raz na zawsze akwizytorów,sąsiadów i listonosza...

Weź normalnie kobieto, skąd ci takie bzdury do głowy przychodzą!? Ja miałbym go szkolić aby zabijał koty? Jemu się do michy z jedzeniem nie chciało podejść, taki był leniwy, a co dopiero by go trenować w czymś.
Zabijanie kotów miał w genach. Ponoć jego ojciec był dopiero kilerem. Cała jego rodzina nienawidziła kotów( nie pytaj mnie czemu, psa dostaliśmy od znajomego znajomego)

P.S Ja uwielbiam koty! Sam mam teraz jednego. Więc to by było nielogiczne z mojej strony gdybym wcześniej tresował psa,aby je zabijał,nieuważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 23:18, Darkstar181 napisał:

Weź normalnie kobieto, skąd ci takie bzdury do głowy przychodzą!? Ja miałbym go szkolić aby
zabijał koty?


Naprawdę nie wiesz, ze są ludzie, ktorzy specjalnie szkolą swoje psy do zabijania kotów?
Nie napisałam zresztą, że Ty tak robiłeś.

Dobrze wyszkolony pies nie zabije niczego bez przyzwolenia. Na pewno o tym wiesz. Skoro dostałeś tego psa już w pewnym wieku i z pewnymi przyzwyczajeniami, pewnie niewiele można bylo z tym zrobic. Co nie zmienia tego, że pies nie byl dobrze wyszkolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 10:03, Arclight napisał:

15 sekund w Paint? Zakreśl czarną krechą siebie a zostaw psa :P

Fakt :P Momentcik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 12:33, Mistic napisał:

A to moje zwierzaki :D

Ładny króliczek. Kilka lat temu miałam prawie identycznego, nazywał sie Filip. Zdechł w wieku 4 lat :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 14:30, HumanGhost napisał:

> A to moje zwierzaki :D

Wypuszczasz papugi z klatki? Nie uciekna przez okno?


Jak je puszczam to okno zamykam :-)
Ptaki nie moga non stop siedzieć w klatce, chyba, że maja taką gdzie moga z kijka na kijek przelecieć a nie skoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować