Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Luźne myśli - dom aukcyjny z Diablo III. Sprzedaliście coś? Ile zarobiliście?

92 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Gdy mój brat wczoraj obwieścił mi, że sprzedał sześć przedmiotów za 770 złotych (wychodzi średnio ~128 złotych za sztukę!) nie mogłem uwierzyć. Okazało się jednak, że taki wynik nie jest niczym specjalnym.

Przeczytaj cały tekst "Luźne myśli - dom aukcyjny z Diablo III. Sprzedaliście coś? Ile zarobiliście? " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 12:23, Boro666 napisał:

Oczywiscie brat zglosil ten dochod do urzedu skarbowego?

Właśnie o tym samym pomyślałem ;P Na dole powinien być dopisek "Artykuł powstał we współpracy z Urzędem Skarbowym". Już widzę jak wszyscy zaczną się spowiadać z nieudokumentowanych dochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

128zł za sztukę? o.o
Jedyne sensowne wytłumaczenie, jakie przychodzi mi na myśl, to podwędzona karta kredytowa mamusi/tatusia (były takie przypadki nie raz). Jeśli się mylę, to niech ktoś mi proszę wytłumaczy czym się kierują osoby kupujące przedmioty w grze w cenie niemal samej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 12:23, Boro666 napisał:

Oczywiscie brat zglosil ten dochod do urzedu skarbowego?


A ile razy to urzędy skarbowe doprowadziły do upadku wielki firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 12:28, MacJak napisał:

128zł za sztukę? o.o
Jedyne sensowne wytłumaczenie, jakie przychodzi mi na myśl, to podwędzona karta kredytowa
mamusi/tatusia (były takie przypadki nie raz). Jeśli się mylę, to niech ktoś mi proszę
wytłumaczy czym się kierują osoby kupujące przedmioty w grze w cenie niemal samej gry?


Ma kupę kasy i nie wie, co z nią robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie sie udalo sprzedac jakis glupi kolczan za 49,99€.... nie wiem kto to kupil ale beke mam niezla xD
nie liczylem ze cos sprzedam bo wystawilem itemki dla jaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Teraz znowu cena gry osiągnie kosmiczne pułapy, a ona sama będzie trudna do zdobycia. Ech... Mam nadzieję, że za tydzień D3 będzie już dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RMAH to czyste zuo robiące z diablo grę P2W i tyle, a wprowadzanie PVP do tego szamba to po prostu żal i ten obrazek to opisuje najlepiej http://www.thefunnyblog.org/wp-content/uploads/2012/05/funny-9gag-diablo-iii-my-fathers-mastercard.jpg

Co do samego "artykułu" to Panowie i Panie z gram.pl - schodzicie na psy - tak niskich lotów reklamy i nakłaniania ludzi do D3 czy tez innej gry nie widziałem - niby że to przypadkiem niby że coś tam ale zobaczcie że na grze mozna zarobić - żal

Na koniec dodam, że jestem mega fanem diabełka ale nie tykam ŻADNEGO domu aukcyjnego i jade na własnych dropach - efekt? poziom trudności x5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 12:43, VrOObel69 napisał:

Co do samego "artykułu" to Panowie i Panie z gram.pl - schodzicie na psy - tak niskich
lotów reklamy i nakłaniania ludzi do D3 czy tez innej gry nie widziałem - niby że to
przypadkiem niby że coś tam ale zobaczcie że na grze mozna zarobić - żal

Wybacz, ale nawet jeśli ten wpis miałby być "niskich lotów reklamą", jak go oceniasz, to co złego jest w polecaniu ludziom dobrej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 12:54, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

/ciach/

Złego jest to, że na chwilę obecną i w aktualnej formie Diablo 3 nie jest grą dobrą: jest co najwyżej grą przeciętną i tyle, a dobrą będzie pewnie w okolicach grudnia - przynajmniej taką mam nadzieję. A powyższy artykuł jest totalnie nijaki i zbędny: ot tak, aby ludzie wiedzieli, że można "zarobić" grając w Diablo 3 co oczywiście prawdą do końca nie jest, ale nie chce mi się o tym pisać, bo i tak większość ludzi uważa inaczej nie zauważając oczywistych spraw. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 13:02, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Złego jest to, że na chwilę obecną i w aktualnej formie Diablo 3 nie jest grą dobrą:
jest co najwyżej grą przeciętną i tyle, a dobrą będzie pewnie w okolicach grudnia - przynajmniej
taką mam nadzieję. A powyższy artykuł jest totalnie nijaki i zbędny: ot tak, aby ludzie
wiedzieli, że można "zarobić" grając w Diablo 3 co oczywiście prawdą do końca nie jest,
ale nie chce mi się o tym pisać, bo i tak większość ludzi uważa inaczej nie zauważając
oczywistych spraw. :/

A Ty znowu to samo. Zatem wytlumacz mi, z tych 770 zł brat autora dostanie NIC, czy będzie musiał dopłacić? Albo inna osoba wpisująca się tutaj, z 50 euro straci ile? Proszę, opowiedz mi o tych oczywistych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 13:02, Pajonk78 napisał:

/.../ można "zarobić" grając w Diablo 3 co oczywiście prawdą do końca nie jest,
ale nie chce mi się o tym pisać, bo i tak większość ludzi uważa inaczej nie zauważając
oczywistych spraw. :/

W takim razie oświeć mnie proszę - poprawię swój wpis w razie potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 13:02, Pajonk78 napisał:

A powyższy artykuł jest totalnie nijaki i zbędny: ot tak, aby ludzie
wiedzieli, że można "zarobić" grając w Diablo 3

Dlatego news jest z dopiskiem "luźne myśli"... Do niczego więcej nie da się przyczepić? Mi bardzo się podobają te luźne newsy Krzyśka. Jakiś powiew świeżości, źródło ciekawostek i zachęta do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 12:54, Krzysiek_Ogrodnik napisał:


Wybacz, ale nawet jeśli ten wpis miałby być "niskich lotów reklamą", jak go oceniasz,
to co złego jest w polecaniu ludziom dobrej gry?


nie zauważyłem w tym "artykule" słowa na temat wychwalania i polecania samej gry tylko tego całego targowiska :) Gra ma tonę mniejszych lub większych baboli z samym zabezpieczeniem kont na czele a wszyscy od producentów poczynając zamiast swoją uwagę na tym skupić to się podniecają RMAH. Bardzo proszę o wytłumaczenie przez autora co jest takiego cudownego w grze P2W gdzie szaleją boty farmiące ? Tak mają wyglądać gry w obecnych czasach i to ma być takie "dobre"? Chyba nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować