Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steam przestaje wspierać graczy z systemem... Windows XP SP1

43 postów w tym temacie

Transfer Blue-Cash czyli przelew błyskawiczny to max 3-5 min więc jak dla kogoś konto które nie kosztuje nic, i trzeba czekać aż do 5 min na wpływ środków to gra nie warta świeczki to naprawdę nie wiem co o kimś takim powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 14:51, vegost napisał:

Dlatego dla doba użytkowników, Valve powinno wprowadzić metodę płatności typu przelew
a nie tylko karty kredytowe. Nie każdy je ma a utrzymanie ich jest kosztowne. Co do braku
wsparcia dla XP SP1 to chyba czas najwyższy ? Nie wiedziałem, że ktoś jeszcze używa SP1
:) Widać fani i takich wersji się znajdą :D


Możesz zawszę płacić pay palem. Zresztą nie wiem jak inne banki ale Mbank normalnie daje zwykłe karty które w internecie są traktowane jako kredytowe i możesz nimi normalnie płacić nawet jeśli nie masz dochodów tylko wpłacasz sobie 100 zł żeby kupić grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 14:55, dragnor napisał:

To jeszcze ktokolwiek gra na XP z wyjatkiem posiadaczy muzealnych komputerow ktore nie
nadaja sie obecnie do grania? Powinni wogole przestac wspierac ten zabytek bo wstyd xD


właśnie skończyłem na moim muzealnym XP max payne 3 na srednio wysokich na D9, troll harder kiddo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 16:18, L33T napisał:

Transfer Blue-Cash czyli przelew błyskawiczny to max 3-5 min więc jak dla kogoś konto
które nie kosztuje nic, i trzeba czekać aż do 5 min na wpływ środków to gra nie warta
świeczki to naprawdę nie wiem co o kimś takim powiedzieć.


Oo kiedy dodali błyskawiczne przelewy ? : ) W takim wypadku to dobra rzecz, ale w dalszym ciągu jest to przelew więc tak naprawdę nic to nie wnosi. Tylko to, że teraz paypal zrobił się o wiele bardziej dopieszczony i skuteczniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 14:55, dragnor napisał:

To jeszcze ktokolwiek gra na XP z wyjatkiem posiadaczy muzealnych komputerow ktore nie
nadaja sie obecnie do grania? Powinni wogole przestac wspierac ten zabytek bo wstyd xD


Tak, ja. I uwierz mi, ze moja maszyna lyka na sniadanie kazda nowa gre jaka wychodzi. Wygoda i oszczednosc zasobow kosztem slepego parcia ku nowym trendom jak leming...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 14:51, vegost napisał:

Dlatego dla doba użytkowników, Valve powinno wprowadzić metodę płatności typu przelew
a nie tylko karty kredytowe

Steam obsługuje także PayPal, PaySafeCard i karty debetowe. Ale przecież trzeba narzekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 16:37, Henrar napisał:

Steam obsługuje także PayPal, PaySafeCard i karty debetowe. Ale przecież trzeba narzekać...


Nic z powyższych mi wcześniej nie odpowiadało. Bo nie mogłem dokonać zakupów za pośrednictwem przelewu. To było xxx czas temu. Teraz się zmienił Paypal, więc mogę płacić nim. Więc nie wiem po co ta złośliwość. Nie każdy chce mieć karty kredytowe a jak dostałem debetową to bez możliwości opłat przez internet :/ Ja mam konto starej daty :) Nie wiem jak banki teraz dają karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 14:59, Dared00 napisał:

Przelew absolutnie nie nadaje się do płatności internetowych.

Jak to nie? Ja za wszystkie zakupy w polskich sklepach wysyłkowych i na Allegro płacę przelewem błyskawicznym (jest szybko i sprawnie), a w zagranicznych Paypalem, który... i tak doładowuję przelewem. Dlaczego niby się nie nadaje? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 17:17, Kadaj napisał:

Jak to nie? Ja za wszystkie zakupy w polskich sklepach wysyłkowych i na Allegro płacę
przelewem błyskawicznym (jest szybko i sprawnie)

I trzeba dopłacać do każdego przelewu.

Dnia 19.06.2012 o 17:17, Kadaj napisał:

a w zagranicznych Paypalem, który... i tak doładowuję przelewem.

Czyli nie płacisz przelewem.

Jeżeli ktoś nie ma karty kredytowej, to ma PayPal. Nie ma sensu dodawania płacenia przelewem dla kilku obrażonych na PayPala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 17:32, Dared00 napisał:

I trzeba dopłacać do każdego przelewu.

Ale że jak?

Dnia 19.06.2012 o 17:32, Dared00 napisał:

Jeżeli ktoś nie ma karty kredytowej, to ma PayPal. Nie ma sensu dodawania płacenia przelewem
dla kilku obrażonych na PayPala.

Ja akurat nie oczekuję przelewów na Steamie, z PayPalem dogaduję się wystarczająco dobrze. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 17:35, Kadaj napisał:

> I trzeba dopłacać do każdego przelewu.
Ale że jak?

Aaaa, mówisz o PayU, nie o Bluecashu ;) No to tutaj ty nie płacisz nic, ale odbierający musi czekać kilka dni na wypłatę gotówki i dodatkowo płacić prowizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 17:38, Dared00 napisał:

Aaaa, mówisz o PayU, nie o Bluecashu ;) No to tutaj ty nie płacisz nic, ale odbierający
musi czekać kilka dni na wypłatę gotówki i dodatkowo płacić prowizję.

Płacę -> dostaję potwierdzenie po kilkudziesięciu sekundach -> wysyłają towar tego samego lub następnego dnia. xD

Nie wnikam, jak to wygląda z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 15:07, TobiAlex napisał:

Co jest kosztowne? Ja mam eKartę z mBanku i nic za nią nie płacę.

Nic? A to ciekawe bo nastronie jest napisane, że 25 zł za wydanie i potem 25 zł rocznie. Nie jest to dużo ale nie nic ;)

Swoją drogą, każdy kto ma original windowsa ma SP3, bo przeca Windows się sam aktualizuje. Nie widzę więc żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak kosztowne, że w Inteligo płacę aż 0zł za nią...(nie tylko kartami kredytowymi można płacić przez neta)


swoją drogą...zastanawiam się czym się różni SP1 od SP2/3, że akurat jego nie będzie już Steam obsługiwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PayPal to dobra alternatywa, ale przez niego przegapię letnie wyprzedaże. Zablokowali mi na 180 dni konto i jakoś nie wygląda, bym mógł skrócić termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 18:27, Wojtipop napisał:

PayPal to dobra alternatywa, ale przez niego przegapię letnie wyprzedaże. Zablokowali
mi na 180 dni konto i jakoś nie wygląda, bym mógł skrócić termin.


Popros kolege albo kup sobie karty PaySafe i problem z glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować