Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - Blizzard zapowiada przerwę techniczną

31 postów w tym temacie

Adam Berlik

Niebawem gra Diablo III doczeka się kolejnej łatki, oznaczonej jako 1.03., ale jej wprowadzenie nie obejdzie się bez przeprowadzenia prac administracyjnych, które rozpoczną się dziś w nocy i potrwają około 10 godzin.

Przeczytaj cały tekst "Diablo III - Blizzard zapowiada przerwę techniczną" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą łatkę, mają trochę znerfić inferno, Machines of War za nic nie mogę przejść, wszystko na 1 hit, nawet przez Crystall Shell, może inne bugi poprawią też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam kiedy będą wypadać jakieś sensowne itemy na piekle i inferno, bo to może szlak trafić.Co się wyloci to trzeba wywalać bo jakieś gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatka zawiera sporo ciekawych ulepszeń, ale nerf inferno nie przypadł mi do gustu. Z 2 tygodnie temu ubiłem wiedźmą szatana na inferno bez cudacznych itemów :) Długa i epicka walka jak sie nastawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paradoksem nie jest to, że gra teoretycznie singlowa wymaga połączania z netem, tylko to, że użytkownik musi tydzień wcześniej planować kiedy będzie grał. Nie wspominając, że musi czytać komunikaty Blizzarda niczym informacje o dziurach w systemie operacyjnym... Inaczej sam jest sobie winny według nich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Boguslav4 i cala reszta jemu podobnych

Haters gonna hate. Zal wam dupe sciska, ze Blizzard gre patchuje czy o **** wam chodzi ? Nie ma patchy - zle. Sa patche - jeszcze gorzej. Polakowi nie dogodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 15:55, Boguslav4 napisał:

Paradoksem nie jest to, że gra teoretycznie singlowa wymaga połączania z netem.

Dla mnie to już jest paradoks.

Ale nie ma sprawy, Blizzard, dla mnie to nie problem.

Tym bardziej, że i tak nie mam tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@leszeq nie przesadzaj. Boguslav4 raczej chodzi o to że zwykły singiel nie działa bez neta więc gdy serwer idzie off z powodu patcha to nie ma szans sobie pograć nawet na nie spatchowanej wersji. A to jednak każdego boli. Czy hatera czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 16:27, EmperorKaligula napisał:

> łatka kasująca DRM?

nie ma DRM''a - na długo przed premierą było mówione, że graj jest w 100% multi, beta
też była. L2R

Czy granie w Single Player i mus bycia online nie jest DRM? A fanboje znów zostali oślepieni aura blizzarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 17:57, IMPARTIAL92 napisał:

Czy granie w Single Player i mus bycia online nie jest DRM? A fanboje znów zostali oślepieni
aura blizzarda


nie dotarło... nie ma rasowego single player i mówiono o tym długo przed premierą, ale do niektórych to chyba nigdy nie dotrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 17:57, IMPARTIAL92 napisał:

Czy granie w Single Player i mus bycia online nie jest DRM? A fanboje znów zostali oślepieni
aura blizzarda


Tak. Multiplayer to coś w rodzaju zabezpieczeń przed piratami, którzy wolą ściągnąć niż kupić. Ale mają pecha. Bo nawet singiel jest połączony z serwerami BN i nie mogą zagrać nawet fabularnie. Wymyślają jakieś serwery offline, ale to nie ma sensu jak ponoć wszystko jest generowane przez serwery BN. Z jednej strony dobrze a z drugiej źle bo trzeba mieć neta, żeby zagrać w singla. Cóż jaka polityka taka praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2012 o 17:59, EmperorKaligula napisał:

nie dotarło... nie ma rasowego single player i mówiono o tym długo przed premierą, ale
do niektórych to chyba nigdy nie dotrze...


I wlasnie jeszcze dlugo przed premiera postanowilem tej gry nie kupywac. Mimo iz jestem fanem blizza i praktycznie w wiekszosc ich gier gralem, takie rozwiazanie mi nie podchodzi. Dziwi mnie jedynie to ze ludzie kupujac ta gre wiedzieli jak bedzie, a mimo to biedni masochisci ja zakupili zeby tylko miec kolejny temat do narzekania na forach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idac twoim tokiem myslania, kazde MMO posiada rygorystyczne zabezpieczenia DRM ! Brawo! Odkryles spisek XXI wieku... "Przeciez moge questowac/grindowac/robic cokolwiek innego w grach MMO samemu - ergo, te gry maja single-player, a ci brzydcy developerzy nie pozwalaja mii grac bez polaczenia z ich serwerami!" Boze, kiedy wy zrozumiecie, ze idea gry w Diablo 3 jest blizsza grom MMO niz typowym singlom. Ogromny nacisk jest polozony na social i rozgrywke z przyjaciolmi, ktorzy w ciagu sekundy moga sprawdzic kim grasz, gdzie grasz i odrazu sie do ciebie podlaczyc jesli tylko tego sobie zyczysz. To samo w druga strone. Gra na kazdym kroku wspiera multi i zacheca do grania w teamie. Single jest w zasadzie takim przedsmakiem prawdziwej rozgrywki jak w L4D czy boty w CS -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać, ale czy Blizzard czasem nie szumiał o możliwości patychowania gry bez wyłączania serwerów xD ?
I co z tych obietnic wyszło - dupa blada.
Nie mniej sama przerwa mi nie wadzi - przeżyję bez odpalania D3, gry to nie całe życie, niektórzy powinni sobie o tym chyba przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować