Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes 2 - zmiany będą, ale nie zrewolucjonizują gry

19 postów w tym temacie

Jakoś dziwnie nie boję się o wynik końcowy, gdy będzie miała pojawić się na półkach sklepowych. Fajnie by było jakby dodatek był na Pacyfiku i jakiś w Afryce. Mogą zrobić naprawdę dużo jeżeli dwójka okaże się sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Pacyfikiem może być ten problem, że tam główną rolę odegrały okręty i samoloty. Tych pierwszych w CoH nie ma, drugie pełnią role wsparcia tylko. A bez tego CoH na Pacyfiku to byłoby to samo co teraz w innej scenerii i z Japończykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może być Pacyfik. trochę walk tam było lądowych. serial Kompania Braci np, czy Iwo Jima. jest tam trochę tego. Afryka to już się prosi od dawna tam się naprawę dużo działo. wiec mam nadzieje że takie dodatki się pojawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 15:35, Moko napisał:

może być Pacyfik. trochę walk tam było lądowych. serial Kompania Braci np, czy Iwo Jima.
jest tam trochę tego. Afryka to już się prosi od dawna tam się naprawę dużo działo. wiec
mam nadzieje że takie dodatki się pojawią

Po pierwsze- od kiedy Kompania Braci toczyła się na pacyfiku?
Po drugie- osobiście słabo to widzę. Ten teren to dobry materiał na FPS, ale nie na strategię. Za dużo osłony by było wg samej mechaniki- a to gryzłoby się z balansem/ gameplayem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 15:07, Bambusek napisał:

Z Pacyfikiem może być ten problem, że tam główną rolę odegrały okręty i samoloty. Tych
pierwszych w CoH nie ma, drugie pełnią role wsparcia tylko. A bez tego CoH na Pacyfiku
to byłoby to samo co teraz w innej scenerii i z Japończykami.

ale z drugiej, jak już starcia były na lądzie, to idealnie wpisywało się to w coh''owską mechanikę - czołgi od święta i nawet te z najwyższego tieru to najwyżej jakiś churchill czy tygrys, a nie KT czy mausy jak to bywało w innych grach. A jak dodać do tego nowy system coverów który niby ma się pojawić w nowym cohu oraz wspomnieć jakie ciężkie przeprawy mieli amerykanie z japońskimi zasadzkami, to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów strategii osadzonych w drugiej wojnie światowej polecam Men of War: Assault Squad GOTY edition jest za raptem 8,74 euro na steamie w 75% sale. Dużo bardziej rozbudowana technicznie, pozwalająca na dużo więcej w kwestiach taktyki jak i micromanagmentu.
Na prawdę warto, pewnego rodzaju podbicie poprzeczki dla CoH pod każdym względem. Do tego mnóstwo ludzi na Multiplayerze który oferuje złożoność na która niestety nie pozwala engine CoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 15:35, Moko napisał:

może być Pacyfik. trochę walk tam było lądowych. serial Kompania Braci np, czy Iwo Jima.

Pomyliło ci się chyba z serialem The Pacyfic. Kompania Braci opowiada o losach kompanii Easy ze 101 powietrznodesantowej, która walczyła w Europie, nie na Pacyfiku. I tak się składa że częściowo właśnie na tym serialu wzorowano się w CoH.

Dnia 21.06.2012 o 15:35, Moko napisał:

jest tam trochę tego. Afryka to już się prosi od dawna tam się naprawę dużo działo. wiec
mam nadzieje że takie dodatki się pojawią

Afryka prędzej, ale tak jak napisał już Bambusek, Pacifik odpada. Tam walk na lądzie było stosunkowo mało, głównio o Iwo Jimę i Gaudacanal. Za mało na stworzenie pełnoprawnej kampanii, co najwyżej parę map do multi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No juz nie rozpedzaj sie tak bardzo z zachwalaniem tej gry,sama mechanika rozgrywki jest dobra ale niestety jest bardzo duzo razacych bledow ktore odrywaja od monitora i napewno biwe o miano lepszego bez dyskusyjnie przypada cohowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć temat gry, więc może tu mi ktos odpisze:
zainstalowałem sobie CoH Tales of Valor, po długim ściąganiu i instalacji patchy mam problem z ustawieniami graficznymi, a mianowicie nie mogę uruchomić gry w mojej rozdzielczości 1920x1080 panoramiczny, po wybraniu tej rozdzielczości wychodzi mi " tryb niedostępny ", o co tu chodzi? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to wolałbym dodatek w Północnej Afryce. Tam właśnie mieliśmy wszystko - bitwy czołgowe, narodziny SAS, Polaków w Tobruku i dużo wsparcia powietrznego.
Do tego można by wykorzystywać takie zjawiska jak burze piaskowe, które np. ograniczałyby widoczność i spowalniała jednostki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się z Mikankiem zgadzam w sprawie tego czym jest Men of War. No może poza tą "złożonością na którą nie pozwala silnik coha". Jednak jeszcze nie grałem w najnowszą część.

i z pewnością wrócę do MoW gy tylko skończy się sesja (czyli za 3h) ; d

Jakież to rażące błędy zawiera MoW? Dla mnie część pierwsza jest lepsza od CoHa pod każdym względem oprócz grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 09:21, Pitej napisał:

Jakież to rażące błędy zawiera MoW? Dla mnie część pierwsza jest lepsza od CoHa pod każdym
względem oprócz grafiki.



Boze pelno niedorobek,trzeba by byc slepym albo glupim zeby ich nie widziec.Po dluzszym czasie obcowania z tytulem gra staje sie malo przyjemna a wrecz dokuczliwa oczywiscie dalej grywalna bo to poprostu dobry tytul.Pelno niedopracowan w kazdej dziedzine growego rzemiosla a to z silnikiem,a to z mechanikom a to siada SI(Bardzo irytujace) a to skrypty a to jakis przycisk zwyczajnie nie dziala,poprostu pelno tego wszedzie i co najlepsze w kazdej grze tego producenta sie powtarzaja(czyli kolejnego man of war).Tworcy chcieli dobrze mieli pomysl ale chyba braklo umiejetnosci albo pieniedzy na wyszlifowanie i dopracowanie tego wszystkiego bo niestety ich gry sa totalnie nie dopracowane.I to nie jest moja subiektywna opinia a praktycznie modlitwa powtarzana w kolko na temat mow pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. Szczerze mówiąc mało konkretów. Ja naprawdę nie spotkałem się z niczym co by mi się rzuciło w oczy (nie mówię, że NIC takiego nie było, ale nic konkretnego nie pamiętam ,a dość wymagający jestem).

Wychodzi nawet na to, że jesteś większym weteranem MoW niż ja. Jeśli tak twierdzisz to pozostaje mi w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować