Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Uh oh, strasznie dziwnie się czuję - miałem włosy zasłaniające uszy i trochę dalej, przed chwilą je ściąłem u fryzjera i nie mogę się przyzwyczaić. :D Ale jednak pod względem praktycznym krótkie włosy są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pytanie już padło, ale szukam jakiegoś dobrego szamponu na przetłuszczające sie włosy ;), obecnie używam H&S na przetłuszczenia i nie za wiele pomaga, na drugi dzień mam już smalec na głowie. Możliwe również że źle myje włosy choć staram sie to robić jak najdokładniej, w każdym razie prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 11:41, Dartitwo napisał:

Nie wiem czy to pytanie już padło, ale szukam jakiegoś dobrego szamponu na przetłuszczające
sie włosy ;), obecnie używam H&S na przetłuszczenia i nie za wiele pomaga, na drugi dzień
mam już smalec na głowie. Możliwe również że źle myje włosy choć staram sie to robić
jak najdokładniej, w każdym razie prosze o rady


Może czarna rzepa?

A ja mam do panów pytanie, chyba, że znajdzie się kobieta będąca w stanie mi odpowiedzieć. Gdzie mógłbym kupić cienką opaskę albo gumkę do włosów, tak mniej więcej 1-2cm, chodzi mi o rodzaj sklepu. Coś w tym rodzaju: http://allegro.pl/item1108607002_opaska_opaski_na_glowe_adidas_od_sarafis.html (przepraszam, że otwarta aukcja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 21:39, hammerfall87 napisał:

w sklepach sportowch lub adidasa sprawdzałeś ?


Byłem w jednym, kupiłem to ( http://www.hattrick44.pl/images/ec566a_big.jpg), ale nie ma sensu nosić tego non stop, to raczej do uprawiania sportu. Nie zależy mi jakoś specjalnie na marce, może być nawet chińska ta gumka, byleby spełniała wymienione przeze mnie warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 23:56, Helting napisał:

Byłem w jednym, kupiłem to ( http://www.hattrick44.pl/images/ec566a_big.jpg)

Poluję na czarną. Może jutro już będzie w upatrzonym przeze mnie sklepie.
A nosić zamierzam ją prawie cały czas. Daje niesamowity komfort, wygodę, szczególnie teraz w upalne dni. Gdy już porządnie zapuszczę włosy będę je wiązać w kitkę - wtedy opaska przyda się na treningach i zajęciach w-f.

Ile za nią dałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czarną, naprawdę fajna rzecz, tylko trochę głupio bym się czuł nosząc takie coś non stop, no i w sumie na aż taki upał to wolałbym coś z bardziej przewiewnego materiału, ale do wfu idealna.
Dokładnie 19,95 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema , od dłuższego czasu się zastanawiam co zrobić z moimi włosami
na poczatku miałem tak : krótko po prostu jak leci maszynka- nie podoba mi się ,jak dziecko wyglądałem uwazam
następnie : irokez ,nie tampon na głowie :) Tylko taki trójkątny - tutaj własnie się zastanawiam
A teraz mam długie włosy prawie wchodzą w oczy słyszałem że ludzią się podoba taki irokez długi mógł by mi ktoś pomóc ? co o tym sądzicie ? Mógł by mi ktoś dać jakieś zdjęcie takiego irokeza ? Bo raczej długo zapuszczałem te włosy i nie chcę się obcinać jak byle frajer bo u mnie połowa wsi ma takie włosy właśnie. chcę się wyróżniać . A teraz co mam czyli takie byle jakie włosy długie prawie do oczu to chyba nie imponują dziewczyną ;/
dziękuje za wszelkie informacje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 20:34, truptus napisał:

A teraz co mam czyli takie byle jakie włosy długie prawie do oczu to chyba nie imponują dziewczyną ;/

dziewczynom na pewno imponuje dbałość nie tylko o włosy, ale również o ortografię.
irokez to zło, kojarzy mi się ze śmierdzącymi punkami, którzy na krakowskim rynku zbierają na wino albo wyjazd na Woodstock.
albo poszukaj jakichś fryzur w sieci (man/men haircut, hairstyles - znajdziesz masę stron o modzie i uczesaniach), albo obetnij je krócej po bokach, trochę dłużej z przodu i stawiaj grzywę na żelu. powinno być ładnie i wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu twojego posta jakoś od razu przypomniałem sobie te wersy. ;-D

A najlepsza fryzura, jeśli jeszcze nie wiecie
krótko z przodu, długo z tyłu i wąsy na przedzie


A co do problemu kolegi powyżej ... po pierwsze nie patrz na to co się podoba dziewczynom a co nie, to tobie ma być wygodnie. A po drugie ... na serio musisz się wyróżniać? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam czyste włosy nie przetłuszczone i jak rozczesuję ręką to jak nożem w masło ;D
chodzi mi o to żeby mnie nie porównywali do idiotów chodzących po wsi , po prostu chcę ładnie wyglądać i podobać się dziewczyną .Właściwie to mi samemu nie podoba mi się ta fryzura bo głupio wyglądam .Myślę nad zapuszczeniem bardzo długich włosów i przed wrześniem pójść do damskiego,dobrego fryzjera i powiedzieć pani fryzjerce aby podcięła włosy jakąś modnie i fajnie ;D(hardcore trochę )
A co do pana z dziwnymi skojarzeniami to szukałem już na internecie ale tam to sami modele w fotoshopie ;/
co polecacie ?
A no i właśnie przejąłem się bardzo nimi bo podoba mi się pewna dziewczyna chcę zrobić dobre wrażenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 21:03, truptus napisał:

chodzi mi o to żeby mnie nie porównywali do idiotów chodzących po wsi

Idiotów? To żeś sobie zgeneralizował teraz...
Imo troszkę niepoważnie podchodzisz do kwestii fryzury.

Dnia 25.07.2010 o 21:03, truptus napisał:

A no i właśnie przejąłem się bardzo nimi bo podoba mi się pewna dziewczyna chcę zrobić
dobre wrażenie :P

A jesteś pewien, że zaimponuje jej irokez? Znasz jej zainteresowania/upodobania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie ,nie znam jej za bardzo ale kiedyś z nią gadałem.
Wiesz idiotów to nie jest złe określenie patrząc na ich zachowanie ... Może kiedyś zrozumiesz co mam na myśli.
Nie koniecznie musi być to irokez ale chcę jakąś ciekawą fryzurę a taką by nie czesać się co chwile przy lusterku mogę zapodać zdjęcie ,powinno to pomóc tylko teraz nie zrobię ,nie mam kabla ;P ale postaram się zrobić jak najszybciej! A przy okazji jakiś pomysł ? np. włosy jak mop ;D takie luźne spływające .Tylko nie wiem jak oni to robią bo mi po bokach grube włosy sie robią i wyglądam jak małpa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz oryginalnie i żeby się nie czesać?
Walnij sobie dredy i po problemie. Bo dredów chyba uczesać się nie da, nie? A jak ktoś cię zaatakuje to długimi dredami można się bronić. I wtedy tą swoją improwizowaną obroną możesz zaimponować tej dziewczynie. Same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam krótkie włosy i nie wyobrażam siebie w długich, aczkolwiek też wielu osobom po prostu owe pasują. Nie mam pojęcia jakby wyglądał kolega, który od X lat nosi długie włosy, jakby nagle miał króciutkie. Na początku chyba komicznie.

Przyznam jednak szczerze, że korciło mnie, żeby troszkę zapuścić sobie włosy, ale brzydko mówiąc, busz się robił :D. Nie cierpię, jak mi włosy uszy zasłaniają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra pomyśle jeszcze przez noc ^^
Jutro wrzucę zdjęcie (nie do podniecania się) to ocenią specjaliści :P
ps. nie wyobrażam teraz się w krótkich włosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować