Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2010 o 23:33, Markush napisał:

Chcesz oryginalnie i żeby się nie czesać?
Walnij sobie dredy i po problemie. Bo dredów chyba uczesać się nie da, nie? A jak ktoś
cię zaatakuje to długimi dredami można się bronić. I wtedy tą swoją improwizowaną obroną
możesz zaimponować tej dziewczynie. Same plusy.

Jak można bronić się dredami? Nie powiem, zaciekawiło mnie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 23:49, Dared00 napisał:

Jak można bronić się dredami?

Dostałeś kiedyś po twarzy włosami? Długimi. Bardzo mocno? Boli trochę, a co dopiero dostać takimi dredami. ;-) Najlepiej jeszcze jak ma się takie dredy do połowy pleców to zasięg niesamowity, moc obalająca świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 09:16, Markush napisał:

> Jak można bronić się dredami?
Dostałeś kiedyś po twarzy włosami? Długimi. Bardzo mocno? Boli trochę, a co dopiero dostać
takimi dredami. ;-) Najlepiej jeszcze jak ma się takie dredy do połowy pleców to zasięg
niesamowity, moc obalająca świetna.

Nie zdarzyło mi się dostać włosami, ale dobrze wiedzieć na przyszłość. Już wiem, kogo nie zaczepiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 23:33, Markush napisał:

Walnij sobie dredy i po problemie.

No nie do końca, po pierwsze dredy trzeba mieć z czego zrobić, po drugie to fryzura o tyle nietypowa że skończenie z nią równa się ścięciu na łyso lub prawie łyso, po trzecie - z rozmów z osobami które dredy noszą wiem że z nimi też jest sporo problemów, trzeba je np: ''szydełkować'' i pielęgnować aby się nie rozpadły i tak dalej. Co ciekawe z relacji dredziarzy jakich znam jedno z najczęściej zadawanych im pytań to "a to się myje?".
>Bo dredów chyba uczesać się nie da, nie?
Daje się je trochę hm ... formować za pomocą gumki i takich tam akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściąłem swoje długie włosy, które śięgały mi z przodu za brodę, a z tyłu za ramiona. Teraz noszę dość krótkie włosy i jak mam być obiektywny to krótkie są zdecydowanie lepsze. Znacznie wygodniejsze, no chyba, że komuś nie przeszkadza to, że trzeba czesać, prostować, szczotkować, myć, czy co tam Bóg wie jeszcze. Wiadomo, że z krótkimi włosami też trzeba niektóre te czynności wykonywać, no ale zajmuje to bardzo mało czasu. Heh, po tej zmianie było dość dziwnie, patrzę się w lustro i widzę kogoś innego, no ale przez te dwa tygodnie przyzwyczaiłem się już.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 17:06, akwyx napisał:

Mi nie przeszkadza XD Wole długie xD

Mógł byś dać mi swoje zdjęcię? Chciał bym zobaczyć , może masz ciekawą fryzurę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 15:58, Tyler_D napisał:

"a to się myje?".

Próbować myć możesz. A to, czy je umyjesz, to już sprawa drugorzędna.
Niegdyś miałem dość słomiany zapał na zapuszczenie dredów. Odechciało mi się chyba dosyć szybko.
Tradycyjne długie włosy do połowy pleców - to jest to.
Praktyczniejsze są oczywiście krótkie, ale odrobina lekcji odpowiedzialności i paru obowiązków dziennie więcej naprawdę nikomu nie zaszkodzi. ;) A jak takie długie włosy się elegancko prezentują. Są osoby, które posiadają naprawdę piękne kłaki i zwyczajnie zmarnowałyby swój image ścinając się na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 22:02, truptus napisał:

> Mi nie przeszkadza XD Wole długie xD
Mógł byś dać mi swoje zdjęcię? Chciał bym zobaczyć , może masz ciekawą fryzurę:)

Nie mam ciekawej xD ale jak chcesz to Ci podesle link na nk czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 16:23, Albii napisał:

Pozdro.


Każdy rockman/metal musi przynajmniej raz wyhodować włosy ;]. Takie moje spostrzeżenie. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 16:59, Woo-Cash napisał:

> Pozdro.

Każdy rockman/metal musi przynajmniej raz wyhodować włosy ;]. Takie moje spostrzeżenie.
Pozdro.

I to jest prawda XD Ja już wychodowałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 17:03, akwyx napisał:

> Pozdro.
I to jest prawda XD Ja już wychodowałem xD


A ja próbuję. Równo od roku, z miernym skutkiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 17:07, Woo-Cash napisał:

> > Pozdro.
> I to jest prawda XD Ja już wychodowałem xD

A ja próbuję. Równo od roku, z miernym skutkiem ;D

Dziwne.. po roku byłem w szkole chłopakiem z najdłuższymi włosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 17:13, akwyx napisał:

Dziwne.. po roku byłem w szkole chłopakiem z najdłuższymi włosami...


W tym cały mój problem, że ch***mi się układają. Toteż je ścinam i zaczynam od początku ;]. Może tym razem będzie lepiej grzywka doszła mi do oczu, podciąłem tył( zakręcał się jak Bóg wie co) i lekko boki. A wyglądam jak faceci z Metalliki z czasów Load-Reload. W tym negatywnym znaczeniu ;-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem u dziewczyn i kobiet bardziej widzę długie włosy, a u facetów... Cóż, sam zapuszczam troszke dłuższe, ale nie wybiegające poza głowę, nie dotykające ramion. I takie max powinny być, a nie aż po pępek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 17:35, Yowie_Northon napisał:

Moim zdaniem u dziewczyn i kobiet bardziej widzę długie włosy, a u facetów... Cóż, sam
zapuszczam troszke dłuższe, ale nie wybiegające poza głowę, nie dotykające ramion. I
takie max powinny być, a nie aż po pępek.


Po pępek? A kto u diabła zapuszcza do pępka? Liczy się tylko do pasa :P
A co masz na myśli mówiąc "troszke dłuższe"? Dłuższe niż "na jeża" czy coś w stylu disneyowskich gwiazdeczek? Różnica jest spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie to roznicy nie robi mialem dlugie teraz mam krotkie no i jednak z krotkimi wiecej roboty zeby je na zel postawic i jeszcze lakierem popsikac a dlugie to nawet czasami nie trzeba bylo czesac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować