Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rasy Sylvari i Asura grywalne podczas ostatniego Beta Weekendu Guild Wars 2

22 postów w tym temacie

2 błędy:
"gracze otrzymali dostęp do dwóch miast i dwóch obszarów" - otrzymali po jednym mieście i po 2 obszary na każdą rasę (nie jestem pewien co do ludzi) razem 3 miasta i 5 lub 6 obszarów + LA i nowa mapa ludzi w drugiej becie.
"Guild Wars 2 planowane jest na 31 sierpnia." - chyba raczej 28 sierpnia, bo nie wiem w kótrą stronę jest headstart, ale oficjalna data to 28.08

Co do tematu, to czekałem na tą infromację do dawna :D będzie trzeba wypróbować pozostałe rasy, jednak kim będę grać po premierze mam już decydowane (w kolejności: człowiek strażnik lub wojownik, asura złodziej, sylwari inżynier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...Asurą - niewielkimi istotami, przypominającymi nieco gnomy z World of Warcraft."
Stwierdzenie że Asury są podobne do gnomów to plugawa łeż i profanacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2012 o 15:30, Alehor napisał:

Stwierdzenie że Asury są podobne do gnomów to plugawa łeż i profanacja :(


No ale są podobne no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 15:34, Daelor napisał:

No ale są podobne no.


nie są... zarówno pod względem wizualnym, kulturowym oraz technologicznym diametralnie się różnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja bym się mógł jeszcze przyczepić, że sylvari to bardziej rośliny humanoidalne niż roślinne humanoidy, ale może to tylko drobiazgowość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 15:34, Daelor napisał:

> Stwierdzenie że Asury są podobne do gnomów to plugawa łeż i profanacja :(
No ale są podobne no.


W Tyrii wieszają za takie herezje...
Asura != gnomy
Sylvari != elfy
Charr != orki
Norn != duży człowiek
Guardian != paladyn
Nekromanta != warlock
itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 15:30, Alehor napisał:

"...Asurą - niewielkimi istotami, przypominającymi nieco gnomy z World of Warcraft."
Stwierdzenie że Asury są podobne do gnomów to plugawa łeż i profanacja :(


Dokładnie, ogólnie profanacją jest jakiekolwiek porównanie Guild Wars 2 do World of Warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2012 o 15:40, Alehor napisał:

nie są... zarówno pod względem wizualnym, kulturowym oraz technologicznym diametralnie
się różnią


Ja wiem i ty wiesz. Ale wyjmij ten kij z tyłka, trochę luzu.

Imeilic ->
Twój post ! = nie wiem o co Ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 16:34, Daelor napisał:


> nie są... zarówno pod względem wizualnym, kulturowym oraz technologicznym diametralnie

> się różnią

Ja wiem i ty wiesz. Ale wyjmij ten kij z tyłka, trochę luzu.

Imeilic ->
Twój post ! = nie wiem o co Ci chodzi


Zwyczajnie męczy mnie ciągłe porównywanie Guild Wars do WoW-a, bo to 2 zupełnie różne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak gracze WoW''a uwarzają tę grę za biblię i jak coś różni się od WoW''a to jest be, tak gracze GW niecierpią jak GW jest porównywane do WoW''a lub tym bardziej oceniane subiektywnie przez jego fanów. (jak brat mi powiedział, że sylwari są jak blood elfy z wow''a to chciałem go wydziedziczyć xP).
Czytałem co się dało o kulturze sylwari i uważam, że są ciekawą rasą, takie coś zupełnie odmiennego. W mało jakiej grze można pograć roślinną postacią ze społeczności tak szegółowo stworzonej i tak różniącej się od innych ras. Choć trochę smutne jest, że sylwarni potrafią kochać, ale nie fizycznie (tak przynajmniej zrozumiałem z jednego wywadu z twórcami) _^_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 15:40, Alehor napisał:

> No ale są podobne no.

nie są... zarówno pod względem wizualnym, kulturowym oraz technologicznym diametralnie
się różnią


"Wiem, bo dużo gnomów widziałem w swoim życiu" xD
Dla mnie Asury to typowy odpowiednik gnomów w świecie gw2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 17:16, werty1232 napisał:

Choć trochę smutne jest, że sylwarni potrafią kochać, ale nie fizycznie (tak przynajmniej zrozumiałem z jednego wywadu z twórcami)
_^_


Żartujesz? To jest to co różni je od zwierząt i wg mnie stawia je wyżej niż ludzi. Ludź jak ludź, kierowany pierwotnymi popędami musi zaruchać, wyrzyć się itp więc nie masz 100% pewności czy kogoś kochasz, czy poprostu jesteś kierowany instynktem samozachowawczym i mózg podsuwa Ci durne sugestie byle jakoś to zamaskować. Wybaczcie te wywody ale strasznie lubię filozofię Nietzche''go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jak wiemy gra bedzie free to play ale czy trzeba bedzie ja jednorazowo zakupic czy tez bedzie mozna ja poprostu pobrac w dniu premiery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 19:51, Zorkman napisał:

Mam takie pytanie. Jak wiemy gra bedzie free to play ale czy trzeba bedzie ja jednorazowo
zakupic czy tez bedzie mozna ja poprostu pobrac w dniu premiery ?


Mylisz pojęcia - GW2 jest pay2play, kupujesz kluczyk raz i grasz ile chcesz. Free2play zaś po prostu ściągasz i grasz.
Pobrać będziesz pewnie mógł ze strony, ale i tak musisz kupić klucz aktywacyjny do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować