Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - mamy dla was 200 kluczy do beta-testów

49 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2012 o 23:26, Cybertrash napisał:

W spisie sprzedawców widniejecie jako sklep, który ma posiadać kolekcjonerki ;3 Wiadomo
coś na ten temat już? Dostępność, cena itp?

Hm, były tak jak pojawił sie pre-purchase, już po ptokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 23:26, Cybertrash napisał:

W spisie sprzedawców widniejecie jako sklep, który ma posiadać kolekcjonerki ;3 Wiadomo
coś na ten temat już? Dostępność, cena itp?


Były, były i się zmyły, tego samego dnia co zostały wrzucone do sklepu, czyli 10 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 17:01, werty1232 napisał:

Może i jest dużo, ale to ściąga po pliku


Problem w tym, że zarówno Guild Wars jak i Guild Wars 2 to zaledwie 3 (słownie trzy!) pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 17:55, HumanGhost napisał:

16GB do ściągnięcia. Nawet jak bym teraz zaczął to i tak nie zdążę. ;/


Masz internet na kartki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 00:33, TobiAlex napisał:

Problem w tym, że zarówno Guild Wars jak i Guild Wars 2 to zaledwie 3 (słownie trzy!)
pliki.


Sęk w tym, że ten duży plik wielo-gigabajtowy jest to, można by powiedzieć zapakowany plik, gdzie w środku mieszczą wszystkie potrzebne pliki.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 00:33, TobiAlex napisał:

Problem w tym, że zarówno Guild Wars jak i Guild Wars 2 to zaledwie 3 (słownie trzy!)
pliki.


U mnie launcher pokazywał bodajże trochę ponad 200.000(tak dwieście tysięcy) plików.
Edit: Launcher GW2(3 dni temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 23:35, Piotrbov napisał:

Były, były i się zmyły, tego samego dnia co zostały wrzucone do sklepu, czyli 10 kwietnia.

Ale potem przez co najmniej miesiąc (jak nie lepiej) co jakiś czas pojawiały się EK w pre-purchase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na początku byłem sceptyczny do konkursu na kreatywność, ale gdy zobaczyłem, że na innych serwisy klucze rozchodzą się w 5 minut, to postanowiłem postarać się i wysłać swoje wypociny :) Liczę na wygraną, bo gra kusi, a chce wypróbować najbardziej mnie interesujące połączenie, czyli Asuri Inżynier i te jego "mechy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistyczny Młot Dwayny - broń, której pożąda niejeden Obrońca(Guardian) ze świata Tyrii. Napełniony mocą bogini życia - Dwayny - z każdym uderzeniem leczy towarzyszy Obróncy podczas podróży pełnych niebezpieczeństw oraz, od czasu do czasu, wzmacnia ich aurą regeneracji. Do dziś nie wiadomo gdzie został wykuty, jednak legendy głoszą że pochodzi z Wielkiej Kuźni, gdzie krasnoludy udają się po śmierci. Nikt nie wie gdzie aktualnie znajduje się młot, ostatnią osobą która posiadała wiedzę na jego temat był sławny krasnoludzki mnich Ogden. Miejmy nadzieję, że nigdy nie wpadnie w niepowołane ręce...

mam nadzieje, że sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś mały spoiler jak dużo osób brało udział w konkursie? Jestem ciekaw jaka jest szansa na wygraną bo cośtam naskorbałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować