Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Borderlands 2 ma wystarczyć na co najmniej 60 godzin!

22 postów w tym temacie

O.o Co ja pacze. Trochę ciężko uwierzyć w takie rewelacje, ale jeżeli to Okaże się być prawdą, to mamy ostry pstryczek w nos dla wszystkich króciutkich, dzisiejszych FPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja już półtora roku gram w pierwszą część i jakoś nie mogę skończyć. Pobawię się kilka godzin, nudzi mnie, wracam za jakiś czas i tak w kółko. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym, których znudził Borderlands w pojedynkę polecam zagrać w co-opie ;-) Dla mnie to świetna wiadomość, uwielbiam pierwszą część, gra genialna w swej prostocie i zapewniająca niesamowitą zabawę. Jeżeli dwójka to faktycznie będzie sequel w stylu "to samo,tylko więcej" to ja już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno znajomy kupił Borderlands GOTY na Steam za niecałe 8 ojro i szaleliśmy razem dobrych kilka godzin - stanowczo gra wymiata, a w coopie pokazuje swoje drugie dno. Choć mam już Siren na 69lv to i tak granie teraz Soldierem z kimś jeszcze sprawia niezłą radochę. :D Na dwójkę czekam z niecierpliwością i na pewno nie będę czekał na wersję GOTY - za bardzo mnie ciągnie do dobrego strzelania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też skończyłem Borderlands i nie załuje. Świetnie mi się grało. Tylko ja lubie wyciskać z gry wszystkie soki czyli sprawdzać wszystko. i własnie w nią się świetnie bawiłem. Teraz obrabiam RAGE i niestety to nie to samo. Na 2ke Bordera czekam z utęsknieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dalej nie wiadomo nic na te tematy:

1) Czy na gram.pl będzie dostępna w preorderze wersja kolekcjonerska (Deluxe Vault Hunter''s) i limitowana (Ultimate Loot Chest), jak tak to kiedy będzie można składać preordery i czy są jakieś wiadomości co do ich cen w naszym kraju.

2) Na oficjalnym forum 2K Games, gram.pl jest umieszczony jako jeden z kilku sklepów w Polsce który bieże udział w promocji "Premiere Club" który odblokowywuje DLC (jakies in-game przedmioty i nowa klasa postaci) dla ludzi którzy zamówili jakąkolwiek wersje Borderlands 2 w preorderze. Dlaczego nie ma u was wzmianki, że zamawiając u was dostaniemy to DLC?

Próbowałem kontaktować się z Cenegą w tych sprawach, wasz konsul również i jak narazie 0 oznak życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60H ehem to martwi mnie długość bo przy borderlands 1 obiecywali znacznie więcej kiedy i to jedną postacią a podstawkę idzie P1 na 100% przejść w singlu w nie całe 18H !! oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 h by mi wystarczyło całkowicie przy tego typu grze bo i tak przechodzi się parę razy :) Ale im więcej tym lepiej, cieszy mnie to, szczególnie, że jest dużo większa różnorodność lokacji, przeciwników itp. niż w B1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 13:56, Numenpl napisał:

60H ehem to martwi mnie długość bo przy borderlands 1 obiecywali znacznie więcej kiedy
i to jedną postacią a podstawkę idzie P1 na 100% przejść w singlu w nie całe 18H !! oO


Ciekawe, bo ja na 100% miałem ponad 35h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam,mnie już Borderlands znudził po 20 lvl (bolało mnie to tym bardziej,że kupiłem premierówke za 100 zł,a sprzedałem ją po 3-4 dniach). Dwójka mnie tak samo nie interesuje,nie popełnię tego samego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po cholerę robią takie długie gry... Normalnie jakby każdy miał 10h dziennie czasu na granie i pieniądze na gry jednocześnie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2012 o 13:43, BuIkers napisał:

1) Czy na gram.pl będzie dostępna w preorderze wersja kolekcjonerska (Deluxe Vault Hunter''s)
i limitowana (Ultimate Loot Chest), jak tak to kiedy będzie można składać preordery i
czy są jakieś wiadomości co do ich cen w naszym kraju.


Nawet nie wiadomo czy to będzie dostępne w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 19:40, Azvar napisał:

Po cholerę robią takie długie gry... Normalnie jakby każdy miał 10h dziennie czasu na
granie i pieniądze na gry jednocześnie -.-


90% gier AAA starcza na 6h, wiec nie marudz. Poza tym zawsze istnieje cos takiego jak "Save". Choc akurat w przypadku Borderlands dlugosc niekoniecznie oznacza jakosc. Questy pewnie beda znow polegac na zabiciu robaka na koncu mapy, pozniej kolejnego na przeciwnym i tak w kolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te dane statystyczne chyba sobie z palca wyssałeś :) Z tą długością to chodzi o to, żeby gra przez ten czas ciągle trzymała jakiś poziom, bo z większością gier tego typu jest tak, że po max 10h ma się już serdecznie dosyć, no chyba że ktoś już kompletnie nie ma co zrobić z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 11:08, Boro666 napisał:

> Po cholerę robią takie długie gry... Normalnie jakby każdy miał 10h dziennie czasu
na
> granie i pieniądze na gry jednocześnie -.-

90% gier AAA starcza na 6h, wiec nie marudz. Poza tym zawsze istnieje cos takiego jak
"Save". Choc akurat w przypadku Borderlands dlugosc niekoniecznie oznacza jakosc. Questy
pewnie beda znow polegac na zabiciu robaka na koncu mapy, pozniej kolejnego na przeciwnym
i tak w kolko.

Ale chyba chodzi o 10% najbardziej hypowanych FPSów w trybie single. Bo mnie jakoś te 6 godzin się nie przydaża, powiedziałbym, że średnia to raczej 20-25 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O znalazłem to stare info wreszcie :)

"Pierwsze, szybkie przejście, zajęło im 58 godzin", ja skurpulatnie zwiedziłem całą grę wszystkie side questy, powoli itp. i gra zajeła mi 35,5 godziny. Więc jak zwykle, developerzy kłamią prosto w oczy, zwłaszcza tuż przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować