Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Re-Volt zmierza na Androidy i iOS

15 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Re-Volt, czyli gra niesitniejącego już studia Acclaim Entertainment z 1999 roku, która ukazała się na PC, PlayStation, Nintendo 64 i Dreamcast, gdzie ścigamy się zdalnie sterowanymi samochodami, trafi w 2012 roku na iOS i Androidy.

Przeczytaj cały tekst "Re-Volt zmierza na Androidy i iOS" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała wiadomość !! Według mnie nie ma lepszej ścigałki na ziemi :) Razem z bratem zagrywaliśmy i zarywaliśmy dla niej noce ! :) Czekam na wersję android i w drogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich pierwszych własnych gier, którą dawno temu brat sprawił mi w związku z pierwszym komputerem, a ja nawet za bardzo nie wiem co to jest. :D Tak stare czasy że ledwo pamiętam.

No ale im więcej gier na Androida tym lepiej. iOSowy port już mogli sobie odpuścić jednak... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zapomnę tej gry, byłem nastolatkiem jak się jeszcze pykało w te samochodziki chociaż bardziej wolałem Stunt GP niż Re-Volt. Ale jeśli cena będzie przystępna to czemu by nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah- z kumplem kilka lat temu męczyliśmy to na PS2 :S Aż się łezka w oku kręci- taki Fun ta gra dawała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak to wyszło :) Mimo że nie lubię wyścigowych gier ta jest super i jak na tamte czasy wyglądała świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować