Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uprising44 - Powstanie Warszawskie z wydawcą i dzienną datą premiery. Mamy sporo gameplayu!

78 postów w tym temacie

Powiem że gra prezentuje się dobrze. Czekam na dalsze informacje o grze. Na pewno znajdzie się dla niej miejsce w mojeje kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modele postaci są straszne, grafika po prostu słaba, animacje ruchu i chowania się za przeszkodami okropne. Rozumiem, że to nie jest jakaś super wysoko budżetowa produkcja więc pewne braki lub niedociągnięcia mogą być, ale to jest po prostu brzydkie.
Wreszcie jednak gracze doczekają się gry o jakże gloryfikowanym powstaniu warszawskim. Tylko coś mi się wydaje, że gra będzie świadczyć o polskim terminatorze idącym na przód pomimo kul i innych takich, ciekawe ile tej tragedii powstania bęzie w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszego podejscia do tej gry. Ludzie pracują z całych sił aby pokazać wam jak najbardziej dopracowaną grę a wy tylko mówicie o samych błędach gry. Ja też zgadzam się że to nie będzie jakaś super dopracowana gra. Nie skleślajcie gry po obejrzeniu jednego trailera.

#Courier to prawda ze w gameplay''u pokazali tylko elementy akcji ale to nei znaczy że zabraknie dramatu bohaterów, wielowątkowości oraz elementów historycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z warzywniakiem się pytam?! Gdzie on? Bez niego gra nie ma sensu.
A poważniej, twórcy myślą że wszystko bloomem zatuszują :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie nie powala niestety... Jednak jeżeli okaże się, że jest to naprawdę grywalne i warte ceny - od razu biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować