Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #262: Czy grasz w produkcje typu Free to Play (F2P)?

21 postów w tym temacie

Grałem w parę takich tytułów ale nei przepadam zbytnio za nimi. Wole pograć w normalne, zakupione w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami grywam.. Ciągle interesujące mnie tytuły nie mają balansu jeśli chodzi o mikropłatności i dają przewagę tym co ich używają. Nie jest to za ciekawe i mnie takie granie stanowczo nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regularnie gram tylko w Leauge of Legends. Grałem W BattleForge ale system mikropłatności pay4win mnie zniechęcił na równi z praktycznie zerowym rozwojem tej gry, z koleji WoT odepchnął mnie fatalnym doborem przeciwników (pojazdy tieru 5 przeciw 9-10,podczas gdy przeciwnikom 2 poziomy wyżej już nie wżądzasz żadnych szkód).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z F2P gram tylko w League of Legends, grałem też w Battleforge''a, który zszedł na psy (pre-order miałem, więc to nie było dla mnie F2P) i Bloodline Champions, który już dawno temu mi się znudził. Wolę gry, za które trzeba płacić, bo wtedy twórcom zależy, żeby zatrzymać graczy, a nie żeby kombinować jak im wcisnąć ciuchy dla postaci i przedmioty Pay 2 Win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grywało się to dużo, ale jakoś tytuły były ciekawsze. Odkąd te starsze się ponudziły, w sumie nie ma nic ciekawego na rynku. Ostatnio próbuję z lotro, a czekam na GW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uważam, że ten model płatności jest do bani. już sama nazwa (free to play) to ponury żart, w ogromnej większości przypadków. za to jestem bardzo ciekaw GW 2 - jeżeli nie zmienią w ostatniej chwili polityki, to jestem skłonny zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram, w LoLa.
Twórcy trzepią kasę na mikropłatnościach i naszczęście nie dają one żadnej przewagi w grze dzięki temu płacący gracz musi posiadać umięjętności by wygrać a nie pieniądzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować