Zaloguj się, aby obserwować  
Arxel

Muzyka z reklam

1103 postów w tym temacie

Nie będę zakładał podobnego tematu polegającego na pytaniu: "muzyka z pokazów", więc zapytam tutaj.

Czy był ktoś z Was na Małopolskich Piknikach Lotniczych? Ew. na innych też imprezach lotniczych. Moje pytanie brzmi: "Czy nie wiecie przypadkiem jakie utwory szły podczas pokazu Biało-Czerwonych Iskier?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 21:00, Linux M napisał:

To teraz ja.
Wie ktoś może, skąd pochodzi riff gitarowy z najnowszej reklamy PKO BP (ta o szybkiej
pożyczce i płycie z koncertu)?

na przyszłość: wystarczyło w YT wpisać "pko bp reklama" oraz poczytać komentarze pod filmikami ;)
http://www.youtube.com/watch?v=bd2B6SjMh_w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy zna ktoś tytuł utworu będącego oprawą jednego ze spotów w TVNie prezentującego ogólną ramówkę tej stacji? Dla mniej domyślnych mam na myśli film, w którym różne postacie (na przykład Szymon Majewski czy Hubert Urbański) trzymają w rękach klocki z nazwami ich programów (analogiczne przykłady - Majewski ma problem z utrzymaniem słów "Szymon Majewski Show", a Urbański z parasolem w dłoni dzierży "Milionerów").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, jaka leci piosenka w nowej reklamie Plusa? Reklamowane są tam telefony dla biznesmenów, Nokia E -series, w nowych telefonach można wszystko zaplanować, takie bablanie. Na końcu, Plus dla firm pisze, kojarzycie jaki tam mógł leciec utwór? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:34, Budep napisał:

Może mi ktoś powiedzieć, jaka leci piosenka w nowej reklamie Plusa?

Nie było łatwo ale znalazłem:
Adam Salkeld & Neil Pollard & Paddy Dalton - Waiting For You
http://www.wrzuta.pl/audio/spYWlWsh5w/adam_salkeld_neil_pollard_paddy_dalton_-_ waiting_for_you

[Edit] Głupie linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 16:26, balduran2 napisał:

> Może mi ktoś powiedzieć, jaka leci piosenka w nowej reklamie Plusa?
Nie było łatwo ale znalazłem:
Adam Salkeld & Neil Pollard & Paddy Dalton - Waiting For You
http://www.wrzuta.pl/audio/spYWlWsh5w/adam_salkeld_neil_pollard_paddy_dalton_-_ waiting_for_you

[Edit] Głupie linki.


Dzieki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się zapytać czy ktoś zna reklamę TVNu gdzie tańczą tancerze z You Can Dance i gdzie pojawiają się m.in. jurorzy YCD,jurorzy z programu Taniec z gwiazdami, Urbański,aktorzy z Na wspólnej, Wojewódzki, Majewski (jest to reklama programów i seriali, które będą lecieć na TVNie jesienią)?? Leci tam taka fajna muzyczka (nie wiem czy to jest kogoś piosenka czy robiona na potrzeby reklamy). Czy ktoś może wie gdzie mogłabym ją znaleźć?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 22:34, Ferg15 napisał:

Chciałam się zapytać czy ktoś zna reklamę TVNu gdzie tańczą tancerze z You Can Dance
i gdzie pojawiają się m.in. jurorzy YCD,jurorzy z programu Taniec z gwiazdami, Urbański,aktorzy
z Na wspólnej, Wojewódzki, Majewski (jest to reklama programów i seriali, które będą
lecieć na TVNie jesienią)?? Leci tam taka fajna muzyczka (nie wiem czy to jest kogoś
piosenka czy robiona na potrzeby reklamy). Czy ktoś może wie gdzie mogłabym ją znaleźć??
:)

Please, zobacz parę postów wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 18:46, Ashakel napisał:

Nie wie może ktoś co to za muzyka z reklamy iphone''a? Byłbym wdzięczny... ;D


Proste :P
The Submarines - You, Me, and the Bourgeoisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 18:50, Mr.M napisał:

> Nie wie może ktoś co to za muzyka z reklamy iphone''a? Byłbym wdzięczny... ;D

Proste :P
The Submarines - You, Me, and the Bourgeoisie


dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 18:50, Mr.M napisał:

Proste :P
The Submarines - You, Me, and the Bourgeoisie


Hmm, nie wiedzieć czemu byłem przekonany, że to jedynie utwór przygotowany na potrzeby spotu. Dobrze wiedzieć, bo to bardzo sympatyczny kawałek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować