Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2008 o 14:18, Heterko napisał:

Zamierzam sobie kupić Just Cause. Wiem, że oni dają zawsze tradycyjnie już poradnik w
PDFie. Do GTA trylogia dali mapę w PDFie. Ale czy wie ktoś czy mogę się spodziewać
mapy w PDFie do Just Cause,
w poprzednich wydaniach była mapa? Nie mam dużo gier
z tego wydania i nie wiem czy oni dają tego typu dodatki.


Napewno otrzymasz w PDF poradnik gry-online:) Co do mapy to pewny nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 14:18, Heterko napisał:

Zamierzam sobie kupić Just Cause. Wiem, że oni dają zawsze tradycyjnie już poradnik w
PDFie. Do GTA trylogia dali mapę w PDFie. Ale czy wie ktoś czy mogę się spodziewać
mapy w PDFie do Just Cause,
w poprzednich wydaniach była mapa? Nie mam dużo gier
z tego wydania i nie wiem czy oni dają tego typu dodatki.


Mapę dali bo tam był przy okazji poradnik. (Mówię tak, ale mam GTA:VC więc nie wiem czy inaczej jest w trylogii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 00:57, lordlolek napisał:

słyszeliście że dodali kilka nowych tytułów do "kolekcji..."?


Nie nie słyszałem. Mógłbyś napisać jakie.

Dnia 20.10.2008 o 00:57, lordlolek napisał:

całkiem niezłe IMO


No to też fajnie.

Dnia 20.10.2008 o 00:57, lordlolek napisał:

zobaczymy w jakiej cenie...


Yyy no raczej, że 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 09:41, MateoKiszlo napisał:

Jako, że nie mam czasu śledzić zaległych postów, moje pytanie brzmi - co z POP:TT w KK?


Na razie Dwóch Tronów w Kolekcji Klasyki niestety nie ma. Z tego co się orientuję to początkowo były w planach na ten rzut, ale ostatecznie z niewiadomych powodów sie w nim nie znalazły. Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać do następnego. Myślę że wtedy już nic nie stanie na przeszkodzie... Pytanie tylko kiedy to wszystko nastąpi, oby jeszcze w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 09:41, MateoKiszlo napisał:

Jako, że nie mam czasu śledzić zaległych postów, moje pytanie brzmi - co z POP:TT w KK?

Marzenia, przecież tej gry jeszcze nie ma w Superseller. Więc długo sobie jeszcze poczekasz. Choć może POP TT te wydanie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 10:49, Heterko napisał:

Marzenia, przecież tej gry jeszcze nie ma w Superseller. Więc długo sobie jeszcze poczekasz.
Choć może POP TT te wydanie ominie.


Jak to Dwóch Tronów nie ma jeszcze w Super$ellerze O_o ? Chyba nie jesteś tutaj na bieżąco, gdyż ta gra już od bardzo dawna jest w tej serii. Zresztą sobie sam zobacz. Nie zapomnij też przy okazji zerknąć na datę tego newsa.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=32358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2008 o 00:57, lordlolek napisał:

słyszeliście że dodali kilka nowych tytułów do "kolekcji..."?

W ogóle nic o tym nie słyszeliśmy... ;/ http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7806&pid=1847

Dnia 20.10.2008 o 00:57, lordlolek napisał:

całkiem niezłe IMO

Łał , naprawdę ?

Dnia 20.10.2008 o 00:57, lordlolek napisał:

zobaczymy w jakiej cenie...

Ja kto w jakiej cenie... Przecież gry z tej serii kosztują zawsze tyle samo , czyli 25 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym chciał żeby Cenega zdecydowała się jeszcze przed świętami wypościć jeszcze jeden zrzut do Kolekcji Klasyki. Ten obecnie najnowszy jest świetny , do tej pory kupiłem sobie Preya , Just Cause oraz Tomb Raider: Legenda , a w niedalekiej przyszłości dokupię sobie jeszcze Ghost Recon: Advanced Warfighter. W tej serii zdecydowanie brakuje chociażby Prince of Persia: Dwa Trony , mam nadzieje , że Cenega przy następnym zrzucie się postara. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 10:31, lordlolek napisał:

czy jest możliwość żeby kolekcja klasyki wykupiła grę z innej kolekcji? (no np z platynowej
kolekcji)

Ja jeszcze o takim przypadku nie słyszałem, więc raczej się tak nie stanie. Jak cenega kupi grę to ma ją już do końca. Więc nie spodziewaj się Diablo 2 w kolekcji klasyki, czy test drive. Możesz też do nich wysłać maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już raczej o nowym zrzucie w tym roku można zapomnieć , bo pojawiła by się już jakaś informacja , trochę szkoda. Pewnie w lutym znowu pojawią się jakieś trzy gry , a następny porządny pełnoprawny zrzut to pewnie do nas dopiero w maju na urodziny KK , tak jak to było chyba w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie najbardziej wkurza w KK? Treść instrukcji. Nie wiem kto je pisze, ale na pewno nie sprawdza ich z grami w KK. Zazwyczaj jest to angielska instrukcja przetłumaczona na polską bez żadnych zmian, aby ją dopasować do w/w wydania. Chodzi mi konkretnie o domyślną ścieżkę. W instrukcji jest jedna, a jak się instaluje grę, to okazuje się, że jest inna. Moim faworytem jest Thief. Tylu błędów i absurdów nigdy nie widziałem. Ktoś to tłumaczył nazwy własne z pewnością nie korzystał ze słownika gry. Oto kilka większych baboli. Pierwsze wyrażenie(a) są z gry, a drugie z instrukcji:
Młotodzierżcy - Oprychy
Strażnicy - Magowie
Poganin - Strażnik Legend
Normalny, Trudnyi Ekspert - Standardowy, Trudny i Dla Speca (poziomy trudności)
Ostra strzała - strzała z szerokim ostrzem
Strzała sznurowa - strzała ze sznurem
Strzała hałasująca - strzała czyniąca hałas
Kolejna sprawa w Thiefie to instrukcja do T3. Jest żywcem przekopiowana z wydania Superseller. Zaczyna się od strony 14, a można znaleźć coś takiego:
Nowa Gra (str.10)
Ponadto na płycie można znaleźć coś takiego: Thief: Dark Age. Nieźle.
I na koniec mój faworyt.
Jeśli jest to bomba oświetlająca, wyrzucisz ją oświetlając otoczenie. Jakiś nowy przedmiot w świecie Thiefa.
Nic tylko pogratulować rzetelności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem sobie antologię "Max Payne" i w środku zamiast "normalnej" płyty z Kolekcji Klasyki (z tytułem i nazwą serii) moim oczom ukazała się płytka z kolorowym nadrukiem (pewnie z serii Super$eller). Czy Wy też tak macie? A może Cenega zaczęła robić kolorowe nadruki w tej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 11:44, Inuki napisał:

Czy Wy też tak macie?


Nie, moje wydanie jest "zwykłe", tj. standardowe dla Kolekcji Klasyki - pewnie trafiło Ci się dosłowne "przerzucenie" gry do tańszej serii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2009 o 11:44, Inuki napisał:

Czy Wy też tak macie?


Tak samo jak Arclight, mam ''''normalną'''' nie kolorową płytę z MP. Najwyraźniej padłeś ofiarą pewnych przejawów oszczędności na płytach, ze strony Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 11:44, Inuki napisał:

Wczoraj kupiłem sobie antologię "Max Payne" i w środku zamiast "normalnej" płyty z Kolekcji
Klasyki (z tytułem i nazwą serii) moim oczom ukazała się płytka z kolorowym nadrukiem
(pewnie z serii Super$eller). Czy Wy też tak macie? A może Cenega zaczęła robić kolorowe
nadruki w tej serii?


Niedawno też kupowałem Antologię Maxa w KK. W środku było DVD z napisem "Max Payne Antologia" bez żadnego napisu że z KK czy S$, do tego jeszcze CD z patchem polonizującym i ta płytka już oznaczona że z KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 12:07, Sebat1 napisał:


Tak samo jak Arclight, mam ''''normalną'''' nie kolorową płytę z MP. Najwyraźniej padłeś
ofiarą pewnych przejawów oszczędności na płytach, ze strony Cenegi.


No ja na taką oszczędność narzekać nie będę :-) Czyli jednak Cenega nie zaczęła robić kolorowych nadruków w tej serii :-( No nic, nie można mieć wszystkiego ;-)

A tak na marginesie; nie wiecie może, kiedy będzie nowy rzut do KK? No i jakie są wasze typowania na nowy rzut?

Ja liczę na "Tajne akta: Tunguska", "Dreamfall", "Rainbow Six: Vegas" i "Warhammer: Mark of Chaos" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować