Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2009 o 21:04, logray napisał:

> Nie wiecie przypadkiem, czy "Dreamfall" będzie zawierał soundtrack?
Jeśli się nie walnęli w opisie sklepu Cenegi to jest:
W pudełku płyta Audio CD ze ścieżką dźwiękową z gry – 22 klimatyczne utwory do
słuchania w domu, samochodzie, w pracy.


No właśnie jeżeli się nie walnęli :-) CDP w opisie "Unreal Antologia" też pisze że jest soundtrack, a w pudełku go nie ma (mowa o eXtra Klasyce Gold). Jeżeli Cenega dołączy płytę z muzyką, to biorę; jak nie kupuję premierówkę :-)

No i z tego rzutu, to jeszcze "Majesty" sobie wezmę, no i to wszystko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak liczyłem na Prince of Persia: Dwa Trony w tym zrzucie, a tu znowu nic... No trudno, trzeba będzie poczekać do tego maja, na urodziny KK to już na pewno ta gra powinna pojawić się w tej serii. :) Co do reszty gier to kupiłbym Red Orchestra: Ostfront 41-45, ale mam już Edycję Kolekcjonerską ;P , więc wychodzi na to, że kupię tylko Enemy Territory: Quake Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 21:10, Mac Cry napisał:

> Enemy Territory: Quake Wars
BF2 o niebo lepszy, ale może kupię jak będę miał sytuację podobną do powyższej ;]


Tak bardzo się mylisz ... i jestem możliwie obiektywny, bo mam obie i BF2 odrzucił mnie ilością rozmaitych błędów, exploitów, ogólnym niedopracowaniem. QW pod tym względem jest bliski doskonałości, ale widać po prostu się nie przyjął. A szkoda.

Generalnie sieciówki w KK to nowość, ale z racji wieku te gry już nie znajdą wielu nabywców, bowiem serwerów pozostało też niewiele. A znając mentalność graczy, znaczy to, że gra zdechła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 21:39, BoloMaster napisał:

nie tylko ty:P wiadomo czemu tego tytułu zabraknie w tym rzucie i kiedy możemy się go
spodziewać?


Jeśli dobrze kojarzę, to za dwa miesiące urodziny KK. Może wtedy :D Mam nadzieję, że znów będą konkursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już możesz sobie zamawiać tą premierówkę :P Posiadam sporo gier z tej serii i w żadnej z nich nie ma dodane nic innego niż drukowana instrukcja i poradnik do gry w formie elektronicznej. Nie ma zresztą się co dziwić, bo w końcu często tutaj płacimy 25zł za całe antologie. Mimo swoich oczywistych wad, tanie serie mają swoje zalety, a największą z nich jest to iż często pozbawione są upierdliwych zabezpieczeń, które były obecne w pierwotnych wydaniach. Dreamfall z tego co wiem miał starforce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 14:26, mateuszencja napisał:

Będzie Battlestation Midway czy nie ;[?


Wszystko wskazuje na to że nie, podobnie jak i Prince of Persia: Dwa Trony. Wczoraj Cenega oficjalnie zapowiedziała sześć nowych tytułów i są to:
- Majesty: Złota Edycja
- Red Orchestra: Ostfront 41-45
- Enemy Territory: Quake Wars
- Dreamfall: The Longest Journey
- Twierdza 2 Deluxe
- Faces of War: Oblicza Wojny

Sebat1--->

>Tak liczyłem na Prince of Persia: Dwa Trony w tym zrzucie, a tu znowu nic... No trudno, trzeba będzie >poczekać do tego maja, na urodziny KK to już na pewno ta gra powinna pojawić się w tej serii. :)

Coś mi się wydaje że są tu jakieś problemy licencją (wskazuje na to choćby niedostępność tej gry w Super$ellerze już od jakiegoś czasu) i jeśli tak jest w rzeczywistości to i przy następnym rzucie możemy tej gry się nie doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2009 o 14:43, dave03 napisał:

Coś mi się wydaje że są tu jakieś problemy licencją (wskazuje na to choćby niedostępność
tej gry w Super$ellerze już od jakiegoś czasu) i jeśli tak jest w rzeczywistości to i
przy następnym rzucie możemy tej gry się nie doczekać.

Ale fajnie. Enemy Territory: Quake Wars na bank będę miał. Najbardziej jestem ciekawy trybu miltiplayer. Dawni już sobie nue kupiłem gry na PC. Ostatnio był to listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupie Enemy Territory: Quake Wars.Za wiecej niz 25 zl bym nie bral,ale teraz:)...
To bedzie moja pierwsza gra typowo nastawiona na multi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 07:08, Iverson7 napisał:

Chyba kupie Enemy Territory: Quake Wars.Za wiecej niz 25 zl bym nie bral,ale teraz:)...
To bedzie moja pierwsza gra typowo nastawiona na multi:)

To lepiej ściągnij sobie oryginalne Enemy Territory - jest za darmo, a frajda na pewno nie mniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić sobie z tej serii Enemy Territory: Quake Wars, ale widzę, że w sklepie Cenegi premierówkę tej gry można kupić już za 19 złotych. Pojedynczo jest to nie opłacalne, ale przy najbliższych większych zakupach w tym sklepie na pewno się skuszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 17:09, Sebat1 napisał:

Chciałem kupić sobie z tej serii Enemy Territory: Quake Wars, ale widzę, że w sklepie
Cenegi premierówkę tej gry można kupić już za 19 złotych.


Ja będąc wczoraj w Empiku widziałem premierówkę (z tego co pamiętam to na foli znajdowała się tylko stosowna naklejka) w tej gry w cenie 25zł. Wydaje mi się że Cenega póki co chce się pozbyć tych właśnie edycji i dopiero wtedy zrobią "dodruk" z logo Kolekcja Klasyki. W takim wypadku nie ma chyba na siłę szukać drugiej gry żeby tylko co zamówić, a po prostu wybrać się do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2009 o 22:50, dave03 napisał:

Ja będąc wczoraj w Empiku widziałem premierówkę (z tego co pamiętam to na foli znajdowała
się tylko stosowna naklejka) w tej gry w cenie 25zł. Wydaje mi się że Cenega póki co
chce się pozbyć tych właśnie edycji i dopiero wtedy zrobią "dodruk" z logo Kolekcja Klasyki.
W takim wypadku nie ma chyba na siłę szukać drugiej gry żeby tylko co zamówić, a po prostu
wybrać się do sklepu.

Dzięki za cynk. Jutro albo pojutrze wybiorę się do Empiku i to sprawdzę. Jednak bardzo wątpię żebym znalazł tam, to o czym piszesz, ponieważ o Empikach i ich wątpliwym podejściu do tego rodzaju ''''okazji'''', mam raczej negatywne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w "Kolekcja Klasyki" jest gra Hitman 1 , 2 , 3 w jednym paku ?.
grałem w nie 4 lata temu i sprzedałem , i znów mi się chce w nie grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować