Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

>/../ z czasem cena FoW''a w sklepach i na aukcjach skoczyła do ok50zł, więc teraz albo niektórzy będą

Dnia 05.03.2009 o 12:20, kordzio1 napisał:

musieli spuścić z ceny, albo kupie wersję z KK


Raczej bym na to nie liczył, bo gry z serii Kolekcja Klasyki są dość ubogie jeśli chodzi o materiały dodatkowe (co jest zrozumiałe przy tak niskiej cenie) i skoro ta wersja kosztuje teraz 25zł to naturalne jest to że z bogato wydanej premierówki wszyscy będą uzyskać jak najwięcej. Gdyby sklep Cenegi się tych premierówek pozbywał to pewnie by można było je teraz za grosze kupić, ale oni już chyba ich nie mają. A allegrowicze raczej z ceny nie zejdą, bo w interesach nie ma miejsca na sentymenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 14:35, dave03 napisał:

Raczej bym na to nie liczył, bo gry z serii Kolekcja Klasyki są dość ubogie jeśli chodzi
o materiały dodatkowe (co jest zrozumiałe przy tak niskiej cenie) i skoro ta wersja kosztuje
teraz 25zł to naturalne jest to że z bogato wydanej premierówki wszyscy będą uzyskać
jak najwięcej. Gdyby sklep Cenegi się tych premierówek pozbywał to pewnie by można było
je teraz za grosze kupić, ale oni już chyba ich nie mają. A allegrowicze raczej z ceny
nie zejdą, bo w interesach nie ma miejsca na sentymenty.

Jednak dość często się zdarza, że gry w premierowych wydaniach przed samym rzutem taniej serii są przeceniane - czasem jest to pierwsza inf. nt tego jakie gry pojawią się w kolejnym rzucie :).
Nie wiem, czy akurat ten rzut miał jakikolwiek wpływ na cenę, ale znalazłem wydanie premierowe za 25zł, niedługo muszę bliżej się przyjrzeć ofercie, bo jednej gry to mi szkoda zamawiać... no chyba, że Cenega zrobi jakąś ciekawą promocję z okazji rzutu to pomyślę o wyaniu KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś szybko wyparowały te pre-ordery ;) (ale znalazłem je w "zakończonych" :)), ze sklepu też. Widzę, że Majesty będzie w wersji kinowej ("Gra w polskiej wersji językowej (napisy)"), więc chyba nie kupię (chyba, że w grze znajdą się poziomy, o których wcześniej wspomniałem).

dave03
Nie ma to jak wyrwać sobie zdanie z kontekstu i je skomentować xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2009 o 15:18, Emillo2 napisał:

aktualizacja
Enemy Territory: Quake Wars (PC) w KK


To w pełni potwierdzona informacja ? Musze przyznać, że jestem odrobinę w szoku, nie spodziewałem się aż tak szybkiego spadku do KK. ;P W premierowej cenie ta gra była słabo opłacalna, ale teraz za 25 złotych chętnie ją kupię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie też bym się zaopatrzył w jakiś sieciowy shooter :D ale mam teraz dylemat. Nie wiem czy wybrać antologię Unreala czy Enemy Territory: Quake Wars :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że znacznie lepszym wyborem będzie tutaj antologia Unreala. nie dość że praktycznie za te same pieniądze dostaniesz az cztery gry, to na dodatek są one znacznie lepsze Pierwszy Tournament to już dziś klasyka a i UT 2004 jest bardzo dobry i z tego co mi wiadomo nadal cieszy się dość dużym zainteresowaniem. No a Enemy Territory: Quake Wars to po prostu średnia gra jakich wiele, stąd też tak szybki spadek cenowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba ostatecznie?
20.03.2009
Dreamfall: The Longest Journey
Majesty: Złota Edycja
Red Orchestra: Ostfront 41-45
Enemy Territory: Quake Wars
Twierdza 2 Deluxe
Faces of War: Oblicza Wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz... Czy to oznacza że w tym rzucie nie pojawi się Prince of Persia: Dwa Trony i Battlestations: Midway?
Jeśli tak to fatalnie, bo to były dwie gry na które czekałem, nic innego mnie z tego rzutu nie interesowało. Mam nadzieje że nie jest to prawda. Jedyny plus tego jest taki, że przynajmniej nic nie będę musiał kupić a co za tym idzie zaoszczędzę 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 19:46, Inuki napisał:

Nie wiecie przypadkiem, czy "Dreamfall" będzie zawierał soundtrack?

Jeśli się nie walnęli w opisie sklepu Cenegi to jest:
W pudełku płyta Audio CD ze ścieżką dźwiękową z gry – 22 klimatyczne utwory do słuchania w domu, samochodzie, w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 17:31, Emillo2 napisał:

chyba ostatecznie?
20.03.2009
Dreamfall: The Longest Journey

Mam zamiar zamówic premierówkę na wirtusie za 20 zł, więc...

Dnia 11.03.2009 o 17:31, Emillo2 napisał:

Majesty: Złota Edycja

Nie dla mnie.

Dnia 11.03.2009 o 17:31, Emillo2 napisał:

Red Orchestra: Ostfront 41-45

Kiedyś w demo grałem, może skuszę się jak nie będę miał żadnej sieciówki do grania, czyli na pewno nie w najbliższym czasie.

Dnia 11.03.2009 o 17:31, Emillo2 napisał:

Enemy Territory: Quake Wars

BF2 o niebo lepszy, ale może kupię jak będę miał sytuację podobną do powyższej ;]

Dnia 11.03.2009 o 17:31, Emillo2 napisał:

Twierdza 2 Deluxe

Nie dla mnie.

Dnia 11.03.2009 o 17:31, Emillo2 napisał:

Faces of War: Oblicza Wojny

j.w.

Ogólnie dobry zrzut. W sumie najlepszy jest tam Dreamfall, ale inne gry też dają radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 15:18, Emillo2 napisał:

aktualizacja
Enemy Territory: Quake Wars (PC) w KK

To świetnie! Miałem zaopatrzyć się w ten tyuł za bodajże pięć dych, a tutaj taka miła niespodzianka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować