Zaloguj się, aby obserwować  
kaczek93

Lords of the Fallen - Temat ogólny

136 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2014 o 16:59, gumeczka napisał:

Przedmioty z bossow mogą się trochę róznić jakością jak pokonasz ich w odpowiedni sposób
np 1 strażnika bez utraty zdrowia


Wiem, sam dostalem

Spoiler

pomaranczowa wersje kosy za ubicie Worshippera

, ale nie robi to az tak wielkiej roznicy, statsy sa minimalnie lepsze. Chodzi o to, ze jak obejrzysz 3 filmiki z walki ze wspomnianym wyzej bossem, zobaczysz, ze praktycznie kazdy Warrior w tej walce ma w lapie Fate. Gdyby chociaz dali jakies widelki statsow tych przedmiotow (na zasadzie staly dmg +3-5 itp), wtedy mialoby sens farmienie w poszukiwaniu lepszego sprzetu. A tak to z gory wiadomo, ze na danym etapie dla danej klasy najlepsza jest bron Y i pancerz X. Nie jest to jakas wielka wada, raczej cos, co mogloby sprawic, iz swietna gra bylaby jeszcze lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że wiesz :).Też uważam że gra byłaby lepsza z dropem i farmieniem.Ciekawe czy na G+ są jakieś duże różnice w statsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach walki z nuda (bo ciezko sie zyje bez laptopa...), rozmyslalem sobie o tym, co mozna by bylo w grze zmienic, a ze ostatnio czytam sobie cykl Horus Heresy, pomyslalem, ze bardzo ciekawie by ten tytul wygladal, gdybysmy kierowali jakims Space Marine. Chociaz nie, nie "jakims". Do klimatu pasuje praktycznie tylko jeden Chapter - Space Wolves. Idealnie wpisuja sie w mechanike gry. Naprawde chcialbym kiedys zobaczyc taki tytul :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od wczoraj. Jaka ta gra jest trudna! Podczas walk z bossami trzeba być w ciągłym skupieniu. Ta gra mnie zupełnie nie uspokoja ani nie daje zbytniej przyjemności...

Ale dobrze się w nią grą :) Jak na razie pokonałem Wyznawcę. Ma ktoś jakiś dobry sposób na tych dużych tarczowników. Gram wojownikiem i wymiękam przy nich, aż musiałem iść na cmentarz na około.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 11:00, KannX napisał:

Ta gra mnie zupełnie nie uspokoja ani nie daje zbytniej przyjemności...


He, he, cierp, cierp, wszyscy przez to przechodzimy :] ja po walce z Worshipperem musialem odejsc od kompa, zeby sie troche uspokoic.

Dnia 02.11.2014 o 11:00, KannX napisał:

Ma ktoś jakiś dobry sposób na tych dużych tarczowników.


Najpierw rekawica z dystansu, potem unik i tu sie zaczyna zabawa... otoz czasami po drugim (naszym) ciosie opuszczaja tarcze. Wtedy jeden-dwa ciosy i odskok. Czemu zabawa? Bo nie zauwazylem zadnej reguly tym kierujacej. Raz tarcze opuszcza, innym razem nie i dostaniemy lomot :/

@ gumeczka

Znam Space Marine, ale to zwykly slasher, a ja mowie o czyms zblizonym wlasnie do Lordsow, z podobna mechanika. Bylby hicior :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 11:00, KannX napisał:

na tych dużych tarczowników. Gram wojownikiem i wymiękam przy nich, aż musiałem iść na
cmentarz na około.

Nie wiem jak wojownik, ale gram Klerykiem i mam taki czas stawiania "sobowtóra", zwyczajnie go przywołuję, gość się na niego rzuca, a ja go od tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 11:51, Gacol08 napisał:

Worshipper akurat jest prosty, ale następny boss (Infiltrator) już nie ;p


Ale o tym przekonam sie dopiero po reanimacji kompa. Mam nadzieje, ze uda sie go przywrocic do zycia, choc boje sie, ze szlag trafil plyte glowna :/

Ja z Worshipperem musialem sie troche natrudzic. Z poprzednimi bossami poradzilem sobie blyskawicznie (drugiego pokonalem prawie bez straty zycia), za to a tym utknalem na ladny kawalek czasu. W pewnym momencie odpuscilem i poszedlem troche pogrindowac i nabic troche XP, zeby statsy podbudowac (glownie energie, bardzo mocno odczulem jej deficyt

Spoiler

w momencie, gdy Worshipper sie ogluszyl zburzeniem kapliczki, a ja nie mialem dosc energii, by go wystarczajaco popiescic w tym momencie

. Widzialem na jutubie filmik z gostkiem, ktory Worshippera w takim momencie zjechal do polowy zycia, ale on chyba wszystkie punkty ladowal w energie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast gra przestała w ogóle działać. Dostaję komunikat, że "lordsofthefallen.exe przestał działać" zaraz po wciśnięciu A/Spacji. Gra raz scrashowała i od tego czasu kaput. Reinstall nic nie pomógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 12:55, gumeczka napisał:

Dla mnie Worshipper był akurat najłatwiejszy właśnie ze względu na ogłuszenie przy kapliczkach.Ciekawe
co bedzie dalej


Widzisz, ale ja sie z nim natrudzilem ZANIM odkrylem, ze

Spoiler

kapliczki ogluszaja

(rob spoilery w takich sprawach). Ale to wlasnie takie smaczki sprawiaja, ze chce sie grac i kombinowac :) Naprawde zaluje teraz, ze kolekcjonerki nie wzialem, bo zdecydowanie gra jest tego warta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 11:00, KannX napisał:

Ale dobrze się w nią grą :) Jak na razie pokonałem Wyznawcę. Ma ktoś jakiś dobry sposób
na tych dużych tarczowników. Gram wojownikiem i wymiękam przy nich, aż musiałem iść na
cmentarz na około.

Szarżuj na nich z podniesioną tarczą, żeby rozbić na chwilę ich gardę, zadaj 1 - 2 ciosy jakąś szybką bronią, odsuń się, powtórz.

Kurczę, spodziewałem się, że gra będzie lepsza. Imo to uboższy krewny Dark Soulsów. Optymalizacyjnie to też potworek, łapię crasha średnio raz na godzinę, w dodatku gra rozgrzewa mi procek do niebotycznych temperatur. No ale przynajmniej wygląda dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 14:47, Jaracz napisał:

do niebotycznych temperatur. No ale przynajmniej wygląda dobrze.

Co ciekawe na PS4 też wywala ją co jakiś czas. Poważnie... do pulpitu hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 14:47, Jaracz napisał:

gra rozgrzewa mi procek do niebotycznych temperatur.


Podejrzewam, ze to wlasnie zabilo mi laptoka. Czytalem w necie, ze wiele osob przy Lordsach ma problem z wysokimi temperaturami CPU i, co ciekawe, w zadnym przypadku nikomu komp sie nie wylaczyl z powodu zbyt wysokiej temperatury (choc teoretycznie powinien). Jesli rzeczywiscie tak jest, tworcy moga sie spodziewac "malego" shitstormu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować