Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2007 o 14:50, ProChaoS napisał:

Ok. Więc zabroniono nam na kolektywie dawać linków do serwisów takich jak gamepress i cenegi.
Zabroniono nam z nimi współpracować, ale ok taka macie politykę.

O kurde... pewnie ten post zostanie skasowany, tak samo jak i mój...

NIGDY nie pójdę do kolektywu nawet jak CDP będzie mnie błagał( Ale bardziej prawdopodobne jest że przyjedzie do mnie Jezus, niż by cdp mnie błagał)... To już jest poniżej pasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 14:56, Kamil.i.Maciek napisał:

Bo ten tego ;) Kolektyw musi być samodzielny, a nie pastwić się na biednym gamepress i Cenedze

;x Samodzielny? Gamepress to forma reklamy, aby zwabić większą ilość graczy. No, ale tak na GP jest wirtus i tu CDP widzi konkurencje... ;)

Dnia 02.02.2007 o 14:56, Kamil.i.Maciek napisał:

Po drugie co to by były za strony, co by tylko linkowały do innych? :-)

... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skoro trwaja prace to mzoe niedlugo cos z tego bedzie:)
A gram.pl to gram.pl, a ze cenega i CDP maja inne gry, to zakup nie jest uzalezniony od tego czy lubie dana firme cyz nie, tylko od tego czy lubie/chce zobaczyc dana gre, wiec anwet jakby cenega miala full wypas forum, to i tak bede bral gry ktore mnie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:02, kordzio1 napisał:

No to skoro trwaja prace to mzoe niedlugo cos z tego bedzie:)
A gram.pl to gram.pl, a ze cenega i CDP maja inne gry, to zakup nie jest uzalezniony od tego
czy lubie dana firme cyz nie, tylko od tego czy lubie/chce zobaczyc dana gre, wiec anwet jakby
cenega miala full wypas forum, to i tak bede bral gry ktore mnie interesuja

Mnie interesują bardziej gry od cenesi, pod warunkiem że są DOBRZE spolonizowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega (w przeciwieństwie do CDP) potrafiła maksymalnie wykorzystać możliwości swojego klubu. Oprócz zniżek na gry, dodała możliwość wymiany zarobionych punktów na sprzet i atrakcyjne Limitowane Edycje Kolekcjonerskie (choć to pomysł zapożyczony od Gram.pl). Jednak w jednym (kto wie czy nie najważniejszym) aspekcie Cenga została z tyłu. Mianowicie chodzi o społeczność graczy. Klubowicze nie mają możliwości udziału w Forum, czy też tworzeniu własnych sajtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 14:58, Narodowiec napisał:

> Ok. Więc zabroniono nam na kolektywie dawać linków do serwisów takich jak gamepress i
cenegi.
> Zabroniono nam z nimi współpracować, ale ok taka macie politykę.
>
O kurde... pewnie ten post zostanie skasowany, tak samo jak i mój...

NIGDY nie pójdę do kolektywu nawet jak CDP będzie mnie błagał( Ale bardziej prawdopodobne
jest że przyjedzie do mnie Jezus, niż by cdp mnie błagał)... To już jest poniżej pasa...


Pozwól, że pozostawię bez komentarza. I masz rację - nigdy nie pójdziesz do Kolektywu.

ProChaos - nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nie przykuwamy kajdanami do kolektywu. Jeśli nie jesteś w stanie zrozumieć zasad współpracy na linii darmowa usługa - dystrubutor - trudno. Proponuję rozważenie wystąpienia z kolektywu, skoro warunki Ci nie odpowiadają. Nie będę tłumaczyła rzeczy dla większości oczywistych. Staram się za to zrozumieć Twój tok myślenia..., ale .. co ma kolektyw do forum?:)

Spodziewać się jedynie mogę (jeśli się mylę - przepraszam), że jesteś z tych "czepiających się, bo to modne i fajne".


I ten topic pozostawiam odpowiednim tematom - KGC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:07, Soleila napisał:

> > Ok. Więc zabroniono nam na kolektywie dawać linków do serwisów takich jak gamepress
i
> cenegi.
> > Zabroniono nam z nimi współpracować, ale ok taka macie politykę.
> >
> O kurde... pewnie ten post zostanie skasowany, tak samo jak i mój...
>
> NIGDY nie pójdę do kolektywu nawet jak CDP będzie mnie błagał( Ale bardziej prawdopodobne

> jest że przyjedzie do mnie Jezus, niż by cdp mnie błagał)... To już jest poniżej pasa...


Pozwól, że pozostawię bez komentarza. I masz rację - nigdy nie pójdziesz do Kolektywu.

ŁaŁ ale ci ludzie z CDP są mądrzy i dobrotliwi... Bo nie podlizuje się im to od razu jestem okropny( pewnie za to dostanę minus jakiś do statusu, mimo że nic obraźliwego nie powiedziałem), a jako że Soleila jest Kobietą powinno się jej ołtarz wystawić, a ja tego nie chcę

Dnia 02.02.2007 o 15:07, Soleila napisał:


ProChaos - nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nie przykuwamy kajdanami do kolektywu. Jeśli
nie jesteś w stanie zrozumieć zasad współpracy na linii darmowa usługa - dystrubutor - trudno.

Są pewne granice, których nie powinno się przekraczać...Tak samo jak z darmowymi kontami e-mail , jeżeli będą rozsyłały że np. Uwielbiam Tuska do moich znajomych . To mam je gdzieś

Dnia 02.02.2007 o 15:07, Soleila napisał:

Proponuję rozważenie wystąpienia z kolektywu, skoro warunki Ci nie odpowiadają. Nie będę tłumaczyła

Aleście wy dobrzy...

Dnia 02.02.2007 o 15:07, Soleila napisał:

rzeczy dla większości oczywistych. Staram się za to zrozumieć Twój tok myślenia..., ale ..
co ma kolektyw do forum?:)

Że jest częścią portalu gram.pl jak i forum

Dnia 02.02.2007 o 15:07, Soleila napisał:


Dnia 02.02.2007 o 15:07, Soleila napisał:

Spodziewać się jedynie mogę (jeśli się mylę - przepraszam), że jesteś z tych "czepiających
się, bo to modne i fajne".


I ten topic pozostawiam odpowiednim tematom - KGC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli piszesz, że gram.pl jest otwarte na konkurencje to niby czemu nie można zamieszczać banerów do serwisów współpracujących? Jeśli już coś piszesz to nie rzucaj słów na wiatr.

Dnia 02.02.2007 o 15:07, Soleila napisał:

Spodziewać się jedynie mogę (jeśli się mylę - przepraszam), że jesteś z tych "czepiających się, bo to modne i fajne".


Nie czepiam się bez podstaw. Jak to większość dzieciaków na tym forum.

Pozdrawiam to tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<hmmm> Zastanawia mnie jedno czemu się akurat kolektywu uczepiłeś. Z tego co wiem to każdy właściciel nie lubi konkurencji i próbuje być o krok przed nią.
Ale o wątku. Jak ruszy KGC to i będzie tam forum (cafe coś - już nawet zapomniałem :/ ) i tam zapewne będzie tak samo nałożony regulamin jak tutaj i nie sądze by osoby z Cenegi zbytnio dażyli sympatią swoją konkurencje (mówię o relacjach służbowych a nie osobistych :P).
Trzeba sobie zadać tylko pytanie kiedy klub ruszy :/ Jeżeli w ich firmie jest więcej osób jak nathanadler to może jeszcze dziś wieczór ale sądze, że możemy jeszcze troche poczekać - z resztą tyle czekamy to 2 miesiące w tą czy w tamtą nie ma różnicy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiadam na jawne i ukryte prowokacje :)
O ile się orientuję jest osoba wyznaczona do spraw kolektywu, która chętnie odpowie Ci na pytanie i wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:26, Konrades napisał:

<hmmm> Zastanawia mnie jedno czemu się akurat kolektywu uczepiłeś. Z tego co wiem to
każdy właściciel nie lubi konkurencji i próbuje być o krok przed nią.

Tylko co innego gdy ktoś mówi inaczej jak robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie czytam ostatnio dużo gazet, ale cóż Ty za znaną personą jesteś, że ktokolwiek miałby Cię błagać o zrobienie strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:27, Soleila napisał:

Nie odpowiadam na jawne i ukryte prowokacje :)
O ile się orientuję jest osoba wyznaczona do spraw kolektywu, która chętnie odpowie Ci na pytanie
i wątpliwości.

A co na forum boicie się wyjaśnić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:29, Backside napisał:

Przepraszam, nie czytam ostatnio dużo gazet, ale cóż Ty za znaną personą jesteś, że ktokolwiek
miałby Cię błagać o zrobienie strony?


Dnia 02.02.2007 o 15:29, Backside napisał:

> NIGDY nie pójdę do kolektywu nawet jak CDP będzie mnie błagał( Ale bardziej prawdopodobne

>

Dnia 02.02.2007 o 15:29, Backside napisał:

> jest że przyjedzie do mnie Jezus, niż by cdp mnie błagał)... To już jest poniżej pasa...

Czytanie ze zrozumieniem się kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:27, Soleila napisał:

Nie odpowiadam na jawne i ukryte prowokacje :)
O ile się orientuję jest osoba wyznaczona do spraw kolektywu, która chętnie odpowie Ci na pytanie
i wątpliwości.


Już odpowiedziała dlatego taka moja reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam nie rozumiesz, co piszesz :). Zacytuję:

Dnia 02.02.2007 o 15:30, Narodowiec napisał:

NIGDY nie pójdę do kolektywu nawet jak CDP będzie mnie błagał


Nie ważne czy to prawdopodobne, że będzie Cię błagał czy nie. Pytam się z czystej ciekawości kim jesteś, że się tak nasrożyłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:33, Backside napisał:

Chyba sam nie rozumiesz, co piszesz :). Zacytuję:

> NIGDY nie pójdę do kolektywu nawet jak CDP będzie mnie błagał

Nie ważne czy to prawdopodobne, że będzie Cię błagał czy nie. Pytam się z czystej ciekawości
kim jesteś, że się tak nasrożyłeś :)

Przeczytaj co jest w nawiasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:28, Narodowiec napisał:

Tylko co innego gdy ktoś mówi inaczej jak robi...

Więc co do słów nie mogę się odnosić bo nawet nie wiadomo gdzie one są ;) Ale według mnie CDP jak na razie nie boi się konkurencji (co jest złe dla nas konsumentów) i jest wobec niej przyjazna - na tyle ile może.
Zauważ, że nathanadler chodź nie ma pod nickiem słowa Cenega to i tak każdy wie kim on jest. I z tego co pamiętam z jego rozmowy to szefostwo Cenegi zabroniło oprócz nielicznym osobom się wypowiadać na tym forum. Więc jak bym miał mówić to Cenega jest bardziej nie przyjazna niż CDP :) Ale to tylko gdybanie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nawiasie jest napisane, że to mało prawdopodobne, aby CDP Cię błagał o stworzenie strony.

Niemniej jednak napisałem, że nie obchodzi mnie to jak bardzo jest to prawpodobne, tylko spytałem się kim Ty jesteś, że się tak agresywnie postawiłeś przed ewentualnym pójściem do kolektywu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować