Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2007 o 08:24, rob300i napisał:

Klub jeszcze nie działa.Nie można na razie wymieniać pkt. na cokolwiek...


Nie chce proprokować ale czy w ogóle będzie można te punkty na coś wymienić? Moim zdaniem Cenega zawsze pozostanie w cieniu CD- Projektu, taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak myślę. Cenegi nigdy nie lubiałem, nawet przed zmianą nazwy. Ciekawe kiedy cenega wyda GTA 3 które idealnie nadaje się do KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 09:51, rob300i napisał:

Ja też tak myślę. Cenegi nigdy nie lubiałem, nawet przed zmianą nazwy. Ciekawe kiedy cenega
wyda GTA 3 które idealnie nadaje się do KK.


Ciekawe, kiedy CDP wyda Rollercoaster Tycoona drugiego, który idealnie nadaje się do Ekstra Klasyki. Czekamy na niego tylko 1,5 m-ca krócej, niż na GTA3 od Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za odpowiedz szkoda że Cenega tak pieprzy akcje i zrarza do siebie graczy mimo wszystko mam nadzieje że klub kiedyś ruszy (żeby punkty się nie zmarnowały ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba znowu coś grzebią przy klubie gracza bo właśnie moje konto zostało obcięte o połowe z 1035pkt. zrobilo sie 518. Mam nadzieje ze to nie na stale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie odcieli pkt. bo mam ich tylko 50 :-). Miałem racje: Cenega za długo zwlekała z uruchomieniem klubu, i dużo graczy ma ich tyle że po uruchomieniu mogliby kupić np. 3 dobre pady. Więc tym osobą z większą ilością pkt. odcieli połowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 02:03, Mercury napisał:

Chyba znowu coś grzebią przy klubie gracza bo właśnie moje konto zostało obcięte o połowe z
1035pkt. zrobilo sie 518. Mam nadzieje ze to nie na stale;)


Śpieszę z wyjaśnieniami:

Firma nanosi poprawki i sugestie. Jeśi ktoś coś stracił wie jak się ze mną skontaktować to załatwi sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 02:03, Mercury napisał:

Chyba znowu coś grzebią przy klubie gracza bo właśnie moje konto zostało obcięte o połowe z
1035pkt. zrobilo sie 518. Mam nadzieje ze to nie na stale;)


Może Panowie z Działkowej szybciej zorientują się w sytuacji niż to było z KGC, bo mi też odcięli te punkty. Mam nadzieję, że za pół roku oddadzą mi je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 15:50, nathanadler napisał:

Firma nanosi poprawki i sugestie. Jeśi ktoś coś stracił wie jak się ze mną skontaktować to
załatwi sprawę.


A kiedy firma aktywuje Klub Gracza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też ucięło połowe, a żeby było śmieszniej wszystkie gry zarejstrowane są z poprawną ilością punktów :/
Mam nadzieje że szybko to naprawią, inaczej chyba wyśle im kalkulator :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować