Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2007 o 14:50, ProChaoS napisał:

Ok. Więc zabroniono nam na kolektywie dawać linków do serwisów takich jak gamepress i cenegi.
Zabroniono nam z nimi współpracować, ale ok taka macie politykę.



Powiem lepiej ... inny serwis pewnej gry organizował konkurs wraz z producentem gry, lecz gdy umieściłem o tym info na forum tegoż serwisu (prowadzonego pod patronatem CD-P) mój post został skasowany jako reklama itd ... ale co najlepsze.. gra o której mowa nie ma polskiego wydawcy ... a bez tego producent nie zgadza sie na stworzenie oficjalnej strony polskiej ... a co można było przeczytać w opisie ?? "Oficjalna Strona Polska" dopiero po drobnej interwencji zostało toz mienione ... cóż .. .:-) Wszyscy znamy i kochamy CD-P :D Całuski Sol ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> rob300i, Corw1n

Której części tematu - Klub Gracza Cenega - Szanowni Panowie nie zrozumieli?
Więcej nie będę upominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 16:29, rob300i napisał:

Dubbing w Prince of Persia 1 i 3 był niezbędny. Ponieważ w Piaskach czasu często głowni bohaterowie
rozmawiali i nie było do tego napisów, a w Dwóch Tronach rozmawiały dwie osobowości księcia,
i to w czasie gameplayu więc albo dubbing albo część po angielsku. Cenega wybrała dubbing,
co jest decyzją bardzo oczywistą.


nie .... najlepsze bylo rozwiazanie z Warrior Within, które było wersją kinową. Książe ma świetny głos w oryginale, a w T2T dało by się rozróżnić który tekst do którego księcia bo w oryginale mówiło 2 aktorów (jeden mrocznym drugi zwyklym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:02, syriusz.b napisał:

nie .... najlepsze bylo rozwiazanie z Warrior Within,


Ok, nie ma problemu.

Tamat o PoP:WW http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=239&u=1026
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2695&u=3351 <-- CDPROJEKT kontra CENEGA
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3155&u=72 <-- Polonizacja pełna, kinowa, czy może brak - czyli jaką wersje językową preferujesz
plus wyszukiwarka i słowo "prince"

Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:46, scott napisał:

napewno ma swoje powody a co ma być prezydentem USA żeby móc się postawic CDP ???
dziwne pytanie


haha, postawić się CDP mówiąc, że nawet gdyby go błagali, to nie skorzysta z oferty kolektywu :).
Wybacz, nie lubię używać tego słowa, ale to jest dziecinne :]

Tak całkiem przy okazji to chciałem uzyskać odpowiedź na pytanie, a nie tłumaczenie osób postronnych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... A już myślałem, że wczorajsze "prace konserwatorskie" to nic innego, jak przygotowania do wielkiego startu. Ale niestety... Więc czekam dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 23:16, Blizniak 2 napisał:

Ale PATOLOGIA !
Gratuluję Soleila za "rewelayjne" podejście do klientów !!!


Możesz pisać jaśniej? Na forum powinieneś pisać w taki sposób aby każdy zrozumiał o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 20:48, jakubcjusz napisał:

Nath... A czy możesz mi odpowiedzieć na to pytanie:

Czy odpalenie klubu gracza, to ciągle kwestia kilku... ;)


Spoko ja nie rzucam słów na wiatr :) Jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 10:12, Peter_l napisał:

Szanowni Państwo, KGC dalej w kulki leci :) pfffff nihil novi

A propos tego, że KGC w rzeczywistości nigdy nie zaistniało. Polecam świetny artykuł w Playbacku nr 01/2007 (URL: http://www.playback.pl/numer13/pibi/walka-o-rynek.html). Warto też zobaczyć tzw. "Cenega Cafe". Ichnie forum jest dopiero tworzone, a graczy wita lakoniczny komunikat: "NOWY WYMIAR ROZRYWKI Cenega Cafe - Już wkrótce... ". Żenada proszę Państwa, żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 22:29, polonia11 napisał:

> Szanowni Państwo, KGC dalej w kulki leci :) pfffff nihil novi
A propos tego, że KGC w rzeczywistości nigdy nie zaistniało. Polecam świetny artykuł w Playbacku
nr 01/2007 (URL: http://www.playback.pl/numer13/pibi/walka-o-rynek.html). Warto też zobaczyć
tzw. "Cenega Cafe". Ichnie forum jest dopiero tworzone, a graczy wita lakoniczny komunikat:
"NOWY WYMIAR ROZRYWKI Cenega Cafe - Już wkrótce... ". Żenada proszę Państwa, żenada!

Z playbackiem to możecie sobie iść w piz...u , tak się dzieje gdy nie czyta się normalnych gazet...

A ty polonisto chyba żyjesz w innym świecie - KGC istnieje ale jest nieczynny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 23:27, jakubcjusz napisał:

Nath... Nic nam nie możesz zdradzić na temat startu Klubu i waszego forum...?


Jak bym mógł to już dawno bym Wam napisał. Boss by mnie ogolił na łyso jeśli bym puścił farbę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 00:13, nathanadler napisał:

Jak bym mógł to już dawno bym Wam napisał. Boss by mnie ogolił na łyso jeśli bym puścił farbę
;)


Zapewne start klubu musi być poprzedzony odpowiednim szumem medialnym, skoro takowy jak dotad nie istnieje, to nie ma co się niecierpliwić. No jakos nie chce mi się wierzyć, że otworzycie klub na zasadzie, BUM! jesteśmy xD
Ja bym sobie życzył tylko, by sklep Cenegi choćby dorównał funkcjonalności sklepu na gram (choć nikt pewnie nie będzie narzekał jesli go przebijecie :D ), a będę wniebowzięty, najbardziej boli brak obsługi kart kredytowych i w ten sposób jestem ograniczony do wirtusa i tradycyjnych sklepów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 00:58, boogie85 napisał:

Zapewne start klubu musi być poprzedzony odpowiednim szumem medialnym, (...)


Hehe, już to widzę: Wchodzę na gram.pl,a tu strona shakowana przez pracowników cenegi i tylko wielki napis: "Zapraszamy do nad - tam jest lepiej!" ;)

-> Nath, może byś wcale tak źle nie wyglądał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 00:13, nathanadler napisał:

Jak bym mógł to już dawno bym Wam napisał. Boss by mnie ogolił na łyso jeśli bym puścił farbę
;)


Powiedz to ja Ci na pewno kupie dresik z czterema paskami i lancuch :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 13:32, Ali G napisał:

> Jak bym mógł to już dawno bym Wam napisał. Boss by mnie ogolił na łyso jeśli bym puścił
farbę
> ;)

Powiedz to ja Ci na pewno kupie dresik z czterema paskami i lancuch :]


Oj kusisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 16:53, nathanadler napisał:

> > Jak bym mógł to już dawno bym Wam napisał. Boss by mnie ogolił na łyso jeśli bym
puścił
> farbę
> > ;)
>
> Powiedz to ja Ci na pewno kupie dresik z czterema paskami i lancuch :]

Oj kusisz;)

I nigdy się nie dowiemy, kiedy KGC cenega, choć odpowiedź zawsze taka sama - Jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować