Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Adrian Chmielarz zwolniony z People Can Fly?!

33 postów w tym temacie

Kurde, zawsze chciałem zagrać w Bulletstorm, ale jakoś nigdy nie było czasu. I wygląda na to, że trzeba się będzie w końcu pogodzić z tym, że doba jest zbyt krótka, aby zagrać we wszystko fajne co wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze tego brakuje... Bulletstorm nie był arcydziełem ale dobrą grą pełną humoru. Pewnie brak ala CoD''owego multi sprawił że się tak słabo sprzedała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 17:31, HumanGhost napisał:

Kurde, zawsze chciałem zagrać w Bulletstorm, ale jakoś nigdy nie było czasu. I wygląda
na to, że trzeba się będzie w końcu pogodzić z tym, że doba jest zbyt krótka, aby zagrać
we wszystko fajne co wychodzi.


Nic nie straciłeś - gra na 5.5h, do tego brak multi (to co tam było to na pewno nie było multi a jakaś popierdółka, która nudziła po 30 minutach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 17:32, Cz4k napisał:

Pewnie brak ala CoD''owego multi sprawił że się tak słabo sprzedała...


Bym powiedział, że brak jakiegokolwiek multi...

@Zgred66 Dołączam się do pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Brak zapowiedzi nowych produkcji PCF" - no tak, rzeczywiscie - nowe Gears of War to byle co, taka tam popierdółka bez przyszlosci - zwolnijmy wiec zarząd wraz z rozpoczęciem się kampanii reklamowej.

A bulletstorm tragedii nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 17:32, Cz4k napisał:

No jeszcze tego brakuje... Bulletstorm nie był arcydziełem ale dobrą grą pełną humoru.
Pewnie brak ala CoD''owego multi sprawił że się tak słabo sprzedała...

Chyba raczej cała kampania marketingowa skierowana w Call of Duty, naśmiewająca się z tej serii, wytykająca wady i jednocześnie Bulletstorm będący w singlu prawie dokładną kopią CoDa pod względem rozgrywki.

Ale co ja tam wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 17:41, kotlecik5 napisał:

@Zgred66 Dołączam się do pytania.


Pewnie chodzi o Gears of War: Judgment.
A ja od razu wyskoczylem z nowa gra ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulletstorm to genialna gra pomimo braku multi. Sam przeszedłem chyba ze 4 razy i za każdym razem zabawa w singlu była przednia. Czekam może złudnie na kontynuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 17:42, Henrar napisał:

> No jeszcze tego brakuje... Bulletstorm nie był arcydziełem ale dobrą grą pełną humoru.

> Pewnie brak ala CoD''owego multi sprawił że się tak słabo sprzedała...
Chyba raczej cała kampania marketingowa skierowana w Call of Duty, naśmiewająca się z
tej serii, wytykająca wady i jednocześnie Bulletstorm będący w singlu prawie dokładną
kopią CoDa pod względem rozgrywki.

Ale co ja tam wiem.


No nigdy nie myślałem, że się z Tobą zgodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 17:54, micmus123456789 napisał:

Bulletstorm to genialna gra pomimo braku multi. Sam przeszedłem chyba ze 4 razy i za
każdym razem zabawa w singlu była przednia. Czekam może złudnie na kontynuacje.


Mhm, oskryptowana tak samo jak CoD - człowiek się "męczy", kombinuje z nie wiadomo jakimi skilshotami... i dostaje 10 pkt, bo gra nie przewidziała takiej kombinacji. Dziękuję postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 17:42, Sewycz napisał:

"Brak zapowiedzi nowych produkcji PCF" - no tak, rzeczywiscie - nowe Gears of War to
byle co, taka tam popierdółka bez przyszlosci - zwolnijmy wiec zarząd wraz z rozpoczęciem
się kampanii reklamowej.

A bulletstorm tragedii nie zrobił.


Ale Gears of War to nie produkt PCF tylko EPICa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 18:14, TobiAlex napisał:

Ale Gears of War to nie produkt PCF tylko EPICa.


Nowe Gearsy mają być robione przez PCF.

Co do Chmielarza to cóż... Zawalił z Bulletstormem, który oprócz grafiki nie oferował NIC ciekawego. (zero zróżnicowania, błędy w skillshotach i brak równowagi pomiędzy arcadową rozgrywką a "poważnym" w sensie gameplayu shooterem). Więc jak dla mnie zwolnienie go mogłoby PCF pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie. Jak to się mówi: " Ten kto dostaje władzę, traci rozum". Nie wiem czy pójście do Epic Games dało PCF jakieś plusy. Painkiller był niezły. Trzeba było zrobić drugą cześć a Gearsy zjadło by na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam, schodzicie nawet poniżej poziomu Faktu.

Po co durny tytuł "CHMIELARZ ZWOLNIONY?? WAT??? OJEZU", skoro sam Chmielarz powiedział w dwóch miejscach, że NIE JEST zwolniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulletstorm to pastisz gier pokroju Gears of War, więc można mu to i owo wybaczyć. Ja się tam nawet dobrze przy nim bawiłem, choć czasami męczyła jednostajność kolorystyki i zbyt długie fragmenty ze strzelaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 19:33, Dared00 napisał:

Błagam, schodzicie nawet poniżej poziomu Faktu.

Po co durny tytuł "CHMIELARZ ZWOLNIONY?? WAT??? OJEZU", skoro sam Chmielarz powiedział
w dwóch miejscach, że NIE JEST zwolniony.


Został dyrektorem w centrali Epic.


Epic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 18:22, Skomik napisał:

On sobie może mówić. Od zawsze potrafił pieprzyć głupoty (jeszcze z czasów Amigi). Pewnie za dużo chrzanił to go zwolnili. Co by nie mówić, Gears of War to produkt EPICa i gra była robiona pod ich zlecenie (w końcu PCF należy do EPIC). Co PCF zrobiło innego od czasu, gdy jest pod skrzydłami EPICa? Oprócz jednej gry - nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować