Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe recenzje Darksiders II potwierdzają, że dostaniemy hit

27 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2012 o 18:35, bonescraper napisał:

Wydłuży się o 30 godzin czy do 30 godzin?

„O”. Tak jest wyraźnie napisane w newsie i nie wiem, skąd wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 18:48, kesik93 napisał:

O kutwa. 50h grania w slashera? Chcę to zobaczyć!

Jedynka była całkiem długa. Szkoda, że miejscami trochę zbyt trudna, ja np. zaciąłem się zwyczajnie na jednej walce i nie potrafię jej przejść mimo kilkunastu prób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem na jakiej podstawie wyliczana jest liczba godzin niezbędna do ukończenia gry w 100%, bo zazwyczaj trzeba sobie ją podzielić przez 2 albo nawet i 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na najwyższym stopniu trudności miałem kłopoty z Silithią. No, ale gra jest trudna. I tak powinno być. Tylko ciekawi mnie, skąd się wzięła Wojna do tego walcząca ze Śmiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 18:59, Micro napisał:

Zawsze się zastanawiałem na jakiej podstawie wyliczana jest liczba godzin niezbędna do
ukończenia gry w 100%, bo zazwyczaj trzeba sobie ją podzielić przez 2 albo nawet i 3.

Poprzyj konkretnymi przykładami (news o ilości godzin + jakieś statystyki przechodzenia gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 godzin to chyba lekkie przegięcie, ale co do tego że gra będzie długa, nie ma wątpliwości. Przede wszystkim Darksiders nie jest slasherem, do gówienek w stylu DMC, GoW czy podobnych Darksiders bardzo, bardzo daleko. Z tymi otwartymi poziomami, rozwojem i otoczką IMO najbliżej tej grze do Zeldy. Fajnie, że dwójka będzie jeszcze dłuższa od i tak długiej jedynki. Dziękuję Sony za pierwszą część, która była w PS+, inaczej pewnie z serią bym się bliżej nie zapoznał - swego czasu demo mnie odrzuciło, bo było zbyt długie. Ale spróbowałem pełnej wersji i opłacało się. Must have dla mnie, ale za parę miesięcy, już teraz w kolejce mam ze 4 wielkie gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 19:00, Mercuror napisał:

> Zawsze się zastanawiałem na jakiej podstawie wyliczana jest liczba godzin niezbędna
do
> ukończenia gry w 100%, bo zazwyczaj trzeba sobie ją podzielić przez 2 albo nawet
i 3.
Poprzyj konkretnymi przykładami (news o ilości godzin + jakieś statystyki przechodzenia
gry).

http://www.gram.pl/news_8grkGue3_Dragon_Age_starczy_na_120_godzin.html
Najbardziej pamiętny jest dla mnie właśnie Dragon Age, gdzie 100% przejście ze wszystkiki misjami pobocznymi i DLC zajęło mi niecałe 22 godziny. Nie uważam się za profesjonalnego gracza, gram bardzo rzadko i staram się wyciskać z gry maksimum rozrywki, dlatego takie "przedsprzedażowe" statystyki publikowane przez opłaconych recenzentów nie uważam za wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 19:14, Micro napisał:

> > Zawsze się zastanawiałem na jakiej podstawie wyliczana jest liczba godzin niezbędna

> do
> > ukończenia gry w 100%, bo zazwyczaj trzeba sobie ją podzielić przez 2 albo
nawet
> i 3.
> Poprzyj konkretnymi przykładami (news o ilości godzin + jakieś statystyki przechodzenia

> gry).
http://www.gram.pl/news_8grkGue3_Dragon_Age_starczy_na_120_godzin.html
Najbardziej pamiętny jest dla mnie właśnie Dragon Age, gdzie 100% przejście ze wszystkiki
misjami pobocznymi i DLC zajęło mi niecałe 22 godziny. Nie uważam się za profesjonalnego
gracza, gram bardzo rzadko i staram się wyciskać z gry maksimum rozrywki, dlatego takie
"przedsprzedażowe" statystyki publikowane przez opłaconych recenzentów nie uważam za
wiarygodne.


22 ? O_o
Ja potrzebowałem około 80h, a z dodatkiem 100h. A bynajmniej nie jestem jakimśtam casualem. No chyba, że przewijałeś wszystkie dialogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bawią ludzie, którzy w takiego Dragon Age grają jakieś 80h i jeszcze go nie przeszli. Ja z tej gry razem ze wszystkimi zadaniami pobocznymi, i wszystkimi DLC (bez Przebudzenia) nie wyciągam więcej niż 35h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 20:41, KrisK91 napisał:

Super. Zamówiłem już sobie obie części. Będę miał zabawy na dobre kilka tygodni :] Nie
wiem jakim cudem pierwsza część prześlizgnęła się pod moim radarem.

Miałem tak samo. Dorwałem ją na steamowej wyprzedaży za marne grosze i do samego odpalenia nie byłem przekonany, bo jedyne co było za nią to wysokie noty graczy i liczne opinie, że to doskonały slasher dla osób, którym DMC się nie spodobał, a do takowych się zaliczam. Ale z drugiej strony o grze było właśnie bardzo cicho - ale bardzo miło się zaskoczyłem, a wspominany wcześniej etap próbuję pokonać do teraz, może kiedyś się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować