Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sleeping Dogs z masą DLC. "Premiera gry to dopiero początek"

29 postów w tym temacie

O, i takie niusy właśnie lubię! Teraz już wiem, że nie dam się nabrać na ten tytuł bo to będzie ewidentnie rozbój w biały dzień. Kupię niepelną podstawkę a później dopiero zaczną ją uzupełniać za moje pieniądze. Nie ma mowy...I tak oto kończy się sen o fajnej grze. Dobrze chociaż że są szczerzy, jednak wydaje mi się że mają ludzi za idiotów wypowiadając takie głupoty i licząc, że nikt się nie skapnie o co w tym biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak jest teraz z każdą grą. Ja sam czekam na Batmana AC GotY, bo po pierwsze będzie dużo taniej niż wersja premierowa, a po drugie będę miał dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 20:18, majkel666 napisał:

O, i takie niusy właśnie lubię! Teraz już wiem, że nie dam się nabrać na ten tytuł bo
to będzie ewidentnie rozbój w biały dzień. Kupię niepelną podstawkę a później dopiero
zaczną ją uzupełniać za moje pieniądze. Nie ma mowy...I tak oto kończy się sen o fajnej
grze. Dobrze chociaż że są szczerzy, jednak wydaje mi się że mają ludzi za idiotów wypowiadając
takie głupoty i licząc, że nikt się nie skapnie o co w tym biega.


No tak, zapowiedzieli DLC przed premierą i już płacz, że wycięte z podstawki itp. itd., ale jakby nic nie powiedzieli i za 3 miesiące wydali jakiś dodatek to już byłoby ok co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 20:25, Madoc napisał:

Przecież tak jest teraz z każdą grą. Ja sam czekam na Batmana AC GotY, bo po pierwsze
będzie dużo taniej niż wersja premierowa, a po drugie będę miał dodatki.


A jaki był problem zakupić to w letniej promocji Steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

meh. chciałem sobie to kupic dla zabicia czasu przed GTA V. ale zdaje sie że kupie sobie dopiero jak GTA V mi się znudzi ze wszystkimi dodatkami DLC, patchami za 20zł z dołączonym kaczorem donaldem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, obstawiamy ile wycięli z końcowego produktu 30-40%? A może te DLC to kolejne skin packi dla naiwnych, bo do niektórych gier można naliczyć skórki postaci czy przemalowane bronie warte z kilkadziesiąt zł w przeliczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 20:25, Madoc napisał:

Przecież tak jest teraz z każdą grą. Ja sam czekam na Batmana AC GotY, bo po pierwsze
będzie dużo taniej niż wersja premierowa, a po drugie będę miał dodatki.


No nie wiem czy tak dużo taniej ;) preorder na thehut stoi za 30 funtów, może spadnie do września, ale kto wie.( mówię o wersji na konsole )

A co do samej gry, to trzeba czekać na Goty. Ehh, ale się porobiło normalnie, żeby kupować pół roku po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 20:53, TobiAlex napisał:

A jaki był problem zakupić to w letniej promocji Steam?

Nigdzie mi się nie spieszy, czekam na wersję pudełkową. Co za różnica, lato czy wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 21:55, maniekk napisał:

No nie wiem czy tak dużo taniej ;) preorder na thehut stoi za 30 funtów, może spadnie
do września, ale kto wie.( mówię o wersji na konsole )

Ja na szczęście nie.
EDIT: Swoją drogą, nawet na gramie edycje konsolowe kosztują 9 dyszek.

Dnia 13.08.2012 o 21:55, maniekk napisał:

A co do samej gry, to trzeba czekać na Goty. Ehh, ale się porobiło normalnie, żeby kupować
pół roku po premierze.

Ja już się przyzwyczaiłem, aktualne ceny gier w dniu premiery nawet na PC dawno przekroczyły moją granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem się twórcy dziwią że sprzedaż maleje skoro wiadomo GOTY to tak zwana potocznie finalna wersja gry. Czym przez swoje ceny owych DLC mówią otwarcie jeśli kupiłeś grę przed GOTY proszę wybaczyć ale pan jest idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TobiAlex: to nie płacz, lecz dawaj się robić w jajo i wierz w to, że dostaniesz pełnowartościowy produkt. Twórcy robia ludzi w balona z DLC. Też podzielam opinię, że lepiej poczekać na wersję GOTY - w packu zawsze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TobiAlex ma chyba za zadnie bronić każdego wydawcy i producenta. Jak ci nie przeszkadzają dziesiątki DLC z czego każde może kosztowaź nawet połowę ceny gry, to proszę bardzo. Kupuj. Ale zapowiadanie DLC przed premierą to zdecydowane chamstwo i jedynie skok na kasę. Najwyraźniej się uczą od "miszczów" czyli bo/ea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 20:52, TobiAlex napisał:

No tak, zapowiedzieli DLC przed premierą i już płacz, że wycięte z podstawki itp. itd.,
ale jakby nic nie powiedzieli i za 3 miesiące wydali jakiś dodatek to już byłoby ok co?


Może nie tyle płacz że wycieli, co płacz że wyjdzie coś za co trzeba by było dopłacić. Dlatego lepiej zaczekać na wszystko + przecena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować