Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare: Fani chcą płatnych dodatków, które dostępne są już w dniu premiery gry

70 postów w tym temacie

oh tak, bardzo chce wydac ciezko zarobione pieniadze na 20 minutowy dodatek, i to w dniu premiery bo przeciez nie mozna bylo dac tego do oryginalu....sraja pieniedzmi debile i mysla ze to grosze kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 16:36, IlidanDA napisał:

Jeśli mówisz o Angielskim to tam nie ma fanów, tam są maniacy. I jeśli powiesz coś złego
o ich ulubionej postaci to cię za to zjadą.


Tak samo jest na forum wiedźmińskim, jak jest krytyka i marudzenie to same minusy lecą jak nic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 17:50, Sanders-sama napisał:

> Jeśli mówisz o Angielskim to tam nie ma fanów, tam są maniacy. I jeśli powiesz coś
złego
> o ich ulubionej postaci to cię za to zjadą.

Tak samo jest na forum wiedźmińskim, jak jest krytyka i marudzenie to same minusy lecą
jak nic xD


Tak bo jesli napiszesz : "WOW jakie to piękne", to każdy cię lubi a gdy odważysz się powiedzieć:" Zaraz ale to ssie", to od razu zaczyna się: "idź stąd".

Ale chyba jest wolność słowa? Nie podoba mi się, to o tym piszę. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 18:02, IlidanDA napisał:

Tak bo jesli napiszesz : "WOW jakie to piękne", to każdy cię lubi a gdy odważysz się
powiedzieć:" Zaraz ale to ssie", to od razu zaczyna się: "idź stąd".

Ale chyba jest wolność słowa? Nie podoba mi się, to o tym piszę. Proste.


Z ME jest odwrotnie - jak ktoś lubi, to zaczyna się mieszanie delikwenta z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to wniosek wyciągnięty na podstawie tego, że dodatki wydane w dniu premiery jednak się sprzedają? Choćby za sprawą psychologicznego efektu "coś mnie omija; moja gra jest niekompletna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 17:50, Sanders-sama napisał:

Tak samo jest na forum wiedźmińskim, jak jest krytyka
i marudzenie to same minusy lecą jak nic xD


Przesadzasz. :) Jeśli krytyka jest dobrze uargumentowana punkt po punkcie, to dostaje się plusy. Coś o tym wiem. ;) Minusy lecą, jak ktoś bluzga, pieni się lub bredzi - zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 17:38, maniekk napisał:

A co powiesz na DLC znajdujące się już na płycie z grą? wycinali, czy pracowali po zakończeniu
prac? ;)


Nawet jak jest na płycie, nawet jak jest wycięte, nie wiem jaką skalą kierują się ludzie oceniając ile im się należy za cenę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 18:38, SarenkaB napisał:

> A co powiesz na DLC znajdujące się już na płycie z grą? wycinali, czy pracowali
po zakończeniu
> prac? ;)

Nawet jak jest na płycie, nawet jak jest wycięte, nie wiem jaką skalą kierują się ludzie
oceniając ile im się należy za cenę gry.


Wiesz, jak się widzi co się dostawało kiedyś, a co się dostaje dziś to i mamy skalę porównawczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie znam nikogo kto lubi płacić za DLC które powinno byc normalną zawartością w grze ;/ kiedyś jak pamietam po jakimś czasie był dodawany dodatek, ale za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować