Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Padbar otwiera nową siedzibe we Wrocławiu

39 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

W nowej siedzibie Padbaru gracze będą mogli korzystać nieodpłatnie z siedmiu stanowisk z konsolami Xbox 360 oraz Wii, Retro Kącika z grami na Pegasusa lub grać w karcianki. Każdy powinien znaleźć tam coś dla siebie.

Przeczytaj cały tekst "Padbar otwiera nową siedzibę we Wrocławiu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu ten Pedo Bear... A nie... coś mi się pokręciło. W Krakowie też powinni zrobić, bo mi się nie chce rozkładać Pegasusa, a na emulatorze to nie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Literówka w tytule - siedzibĘ. :3 W sumie fajnie. Może jak będzie wiecej takich miejsc, to i ja zacznę chodzić do barów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, no to widać nazwa firmy często będzie myliła się z PedoBearem bo mi również to samo przyszło do głowy jak przeczytałem nagłówek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 19:45, KannX napisał:

W Krakowie też powinni zrobić,
bo mi się nie chce rozkładać Pegasusa, a na emulatorze to nie to samo :)


Ale do baru iść pograć to by ci się chciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 19:45, KannX napisał:

Znowu ten Pedo Bear... A nie... coś mi się pokręciło. W Krakowie też powinni zrobić,
bo mi się nie chce rozkładać Pegasusa, a na emulatorze to nie to samo :)

Ciekawa logika, sprzętu nie chce się podłączyć, ale do baru który może być w oddalonej części miasta to się wybierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Wrocławia mam tak daleko... W każdej stolicy województwa powinien być taki Padbar. Chociaż bałbym się nalotów małolatów do takich barów, gdzie robili by tylko zadymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej właśnie interesuje to, czy znowu policja nie wpadnie na pomysł rozwalenia dobrego pomysłu na biznes. Najpierw człowiek się namęczy z papierkową robotą żeby w ogóle coś ruszyć, a potem przychodzą faceci w niebieskim i wszystko konfiskują. Ale zapomniałem, że gracze to degeneruchy według polskich mediów... Aish... To będą pisać że zamknęli nielegalny przybytek rozpusty graczy konsolowych. Swoją drogą zastanawiałem się czy grając w parku w Magic: The Gathering dla zabawy nie łamię przepisu o hazardzie. Tak kiedyś wpadło mi to do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajebista wiadomość! Wpadnę na pewno na premierę :) Mam tylko nadzieję że poza konsolami będzie jeszcze odpowiednio dużo miejsc siedzących dla osób które się nagrały, nie chcą grać bądź czekają na zwolnienie się stanowisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie do Poznania i macie stałego klienta. Jedyny bar, do jakiego bym chodził. Wieczorkami, na piwko, pogadać z innymi graczami, rozegrać kilka meczyków. Świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 20:20, DeMichel napisał:

Gdzie Poznań się pytam :P

W Wielkopolsce, na lewo od Łodzi :P Nie lepiej mapę wziąć i sprawdzić, tylko po forach wypytujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować