Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hitman: Rozgrzeszenie nie dla Windowsa XP

56 postów w tym temacie

Kolejna gra nie dla XP? Hmm, to jakaś epidemia. Ponieważ historia mnie i W7 to nienawiść od pierwszego wejrzenia wygląda na to, że w tym roku mój portfel nie schudnie tak bardzo...

BTW Ale będą jaja gdy się [znowu] okaże, że wymagania odnośnie systemu nie mają przełożenia na jakość gry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ble. Niezbyt fajna zagrywka to to jest. Co prawda nie kupię tej gry ani zaraz po premierze bo i skąd kasę wziąć [ a nawet jak kupiłbym to i tak mi nie odpali, ach ten paroletni komp, co prawda ''moje'' ulubione gry na nim chodzą w większości bardzo dobrze więc nie jest tak źle ^^ ] ale bądź co bądź myślę że jeszcze wiele osób w tym i graczy siedzi na xpeku i też nie będą skakali z radości słysząc takie wieści ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesiądź się na konsole. Teraz jest wiele okazji kupić dobrze wyposażonego (*) Xboxa lub PS3. Do wyboru, do koloru. :)

(*) Pisząc "dobrze wyposażonego" miałem na myśli róźne gry w pakiecie w zależności od zestawu, czasem dwa pady w takim "bundlu", jakieś dodatkowe kable (HDMI). Naprawdę jest w czym wybierać, no i ceny spadły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W odpowiednim temacie pisałem o tym ale sam nie wiem czy warto [ kasa to jedno, poza tym nie mam już lat nastu i na granie primo jest mniej czasu a i chęci też jakby mniejsze ], poza tym około tysiak to konsola, drugie tyle to kupno tv, dość droga rozrywka. ;-) A nieco bardziej rozpisałem się właśnie nad konsolami w odpowiednim to tego topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 16:19, Laid_back napisał:

W każdym razie bardzo duża część naszych czytelników korzysta z XP, więc dla nich taka
informacja jest cenna :)

Naprawdę potrzebne są takie newsy? To już nie pierwszy informujący o tym, że jakaś gra nie będzie działać na XP. Teraz większość nowych "dużych" gier nie będzie działała na tym systemie. Do każdej nowej gry zrobicie osobnego newsa, że nie działa na XP? Jest oczywiste, że czas tamtego systemu się skończył i producenci oraz wydawcy nie zamierzają już dłużej robić na niego gier. No chyba, że zależy wam na nabijaniu wyświetleń jak najbardziej nędznymi sposobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:21, Henrar napisał:

Lulz, chyba nie widziałeś XP jak wychodził.

Idę o zakład, że większość nie widziała, bo XP zaczął być naprawdę popularny dopiero w okresie SP2. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już kolejna wiadomość tego typu w ostatnich tygodniach. Hmm, chyba kupię sobie "poboczny" dysk twardy na Win 7, bo żal by było zrezygnować choćby z AC3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 18:56, Arcling napisał:

Naprawdę potrzebne są takie newsy? To już nie pierwszy informujący o tym, że jakaś gra
nie będzie działać na XP. Teraz większość nowych "dużych" gier nie będzie działała na
tym systemie. Do każdej nowej gry zrobicie osobnego newsa, że nie działa na XP? Jest
oczywiste, że czas tamtego systemu się skończył i producenci oraz wydawcy nie zamierzają
już dłużej robić na niego gier. No chyba, że zależy wam na nabijaniu wyświetleń jak najbardziej
nędznymi sposobami.

Ja chyba ostatnie lata spędziłem w piwnicy, ale jeszcze nie grałem w grę, która nie odpaliłaby na XP, a gram w tytuły dość nowe. Więc tak, takie newsy są potrzebne, bo świadczą o tym, że gra nie tyle odpali się gorzej, ale nie odpali w ogóle na jednym z najpopularniejszych (o ile nie najpopularniejszym) systemie na pokładzie komputerów w naszym kraju. Więc posiadacze Visty i 7 (do których się także zaliczam) przestańcie narzekać i argumentować to faktem, że WY nie macie już XP, bo to świadczy tylko o waszej ignorancji i egocentryzmie. A takie oczywiste, ze system się skończył jednak nie jest, bo ciągle powstają gry, które na nim działają, a wsparcie producenta (jak ktoś już tu napisał) będzie jeszcze przez 1,5 roku. Reasumując, newsy świadczące o konieczności przesiadki są potrzebne bo wskazują schyłek grania na tym systemie operacyjnym i konieczność zbierania kasy na kolejny, nie mówiąc już o tym, że wspomniane pozycje pojawią się w okresie świątecznym, więc gro graczy może sobie odpuścić sprawianie sobie takiego "prezentu" dla swoich XP. Rzekłem.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 20:53, Gorthak napisał:

Ja chyba ostatnie lata spędziłem w piwnicy, ale jeszcze nie grałem w grę, która nie odpaliłaby
na XP, a gram w tytuły dość nowe.

Było już ich trochę wcześniej i nie jest to zjawisko nowe, a będzie już coraz częstsze. Tego nie da się ominąć. Chodzi po prostu o wygodę dla developerów. W tym przypadku interes gracza schodzi na drugi plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 22:13, Arcling napisał:

Było już ich trochę wcześniej i nie jest to zjawisko nowe, a będzie już coraz częstsze.
Tego nie da się ominąć. Chodzi po prostu o wygodę dla developerów. W tym przypadku interes
gracza schodzi na drugi plan.

No dobra, może powstawały takie tytuły, ale na pewno nie było ich tak dużo, żeby można było mówić "od dawna o tym wiadomo, xp nie żyje, po co takie newsy?". Ja rozumiem, że 10 letni system odchodzi do lamusa i odczytuję to jako znak postępu, ale takie wymądrzanie się jest zwyczajnie wkurzające (nie mówię o Twoim poście, tylko o ogólnym trendzie), szczególnie, że zdecydowana większość gier jednak nadal jest przez xp obsługiwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej poczekał do premiery,ponieważ dishonored oraz fifa 13 chodzą mi bez zarzutów na maksymalnych a mam xp.Mam nadzieję,że tak samo będzie z hitmanem bo nie chcę zmieniać windy na nową już się do tej przyzwyczaiłem i wgl za słaby komp na tą zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 01:06, SarenkaB napisał:

Lol. Fajnie że przypomniało im się żeby o tym wspomnieć, kilka tygodni przed premierą
kiedy tylu ludzi poskładało pre-ordery. Brawo.

Nie, spokojnie. Tylko mały odkop ;)

@Ontop, ale w sumie ciekawe. Może też poleci na xp ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 01:07, Zgreed66 napisał:

> Lol. Fajnie że przypomniało im się żeby o tym wspomnieć, kilka tygodni przed premierą

> kiedy tylu ludzi poskładało pre-ordery. Brawo.
Nie, spokojnie. Tylko mały odkop ;)

Gaddemyt archeolodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 01:07, SarenkaB napisał:

> > Lol. Fajnie że przypomniało im się żeby o tym wspomnieć, kilka tygodni przed
premierą
>
> > kiedy tylu ludzi poskładało pre-ordery. Brawo.
> Nie, spokojnie. Tylko mały odkop ;)
>
Gaddemyt archeolodzy.

Moim zdaniem odpali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować