Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hitman: Rozgrzeszenie nie dla Windowsa XP

56 postów w tym temacie

Następny w kolejce bedzie zapewne Assassin''s creed III. Smutna prawda jest taka, że w tym roku nadchodzi kres systemu XP dla najnowszych wysokobudżetowych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uśmiercanie Xpeka się rozpoczeło. Tak samo było swego czasu z win98 czy win2K, choć ten ostatni swoją (stabilność) rolę spełnia w niektórych firmach do dziś.

Szkoda wysłużonego XP, po win98 to najlepszy windows od MS i to , że ostał się tyle lat świadczy o jego jakości.
Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy.
Gaming już nie dla XP. Ja poczekam już na Win8 i wówczas zmienię komputer. Ten cały Win7 poza ładnymi ikonkami niczym mnie nie przekonuje, a 8 przynajmniej będzie zgodna z najnowszymi technologiami (kinect, USB 3.0 natywnie itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 10:06, KrisN1 napisał:

Następny w kolejce bedzie zapewne Assassin''s creed III. Smutna prawda jest taka, że
w tym roku nadchodzi kres systemu XP dla najnowszych wysokobudżetowych tytułów.


Kiedyś musiał. I tak system trzymał się bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu brał 7, bo działa naprawdę szybko i jest wygodna w codziennym użytkowaniu. A pierwsze recenzje 8 są dość krytyczne. Zazwyczaj co drugi system MS jest dobry, więc podejrzewam, że z 7 będzie się warto przesiąść dopiero na 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 10:14, thiefi napisał:

Gaming już nie dla XP. Ja poczekam już na Win8 i wówczas zmienię komputer. Ten cały Win7
poza ładnymi ikonkami niczym mnie nie przekonuje, a 8 przynajmniej będzie zgodna z najnowszymi
technologiami (kinect, USB 3.0 natywnie itd.)


eeee, chyba ktoś przegapił ostatnie kilka miesięcy wypowiedzi ludzi z growej branży i testów gier na ostatnich wersjach win8 - ja go nie dotykam dwumetrowym kijem, przynajmniej przez pierwszy rok - vista też miałą być rewolucyjna

@borys
no tak - my zmienimy system, Ty całą konsolę - next nextgen w drodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zobaczyłem nagłówek i od razu wybuchnąłem śmiechem xD

Dnia 04.09.2012 o 09:50, Moooras napisał:

Obawiam się, że to samo czeka Tomb Raidera! D:


Teraz to mnie już nic nie zdziwi jeśli o to chodzi. Ostatnio mój brat rzucił, że pewnie nowy TR też tylko z win7 ;-)
Od teraz tak coraz częściej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jest traktowane jako news? Support producenta skończył się w 2010 roku - najwyższa pora przeżyć fakt, że XP jest i powinien być traktowany w tej samej kategorii co 98, ME i inne. Jeśli gra działa, to działa - jeśli nie, to nie. Nie ma newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROBIA WsZYSTKO ZEBY WYMUSIC NA LUDZIACH WYDANIE PIENIEDZY... GRA NIE BEDZIE CHODZIC NA WIN XP BO CHCEMY WIECEJ KASY MOWI MICROSOFT. A AUTORZY GRY MOWIA NIE CHCE NAM SIE WIECEJ PRACOWAC WIEC GRA BEDZIE CHODZIC TYLKO NA VISCIE I WIN7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 11:41, akodo_ryu napisał:

To jeszcze jest traktowane jako news? Support producenta skończył się w 2010 roku - najwyższa
pora przeżyć fakt, że XP jest i powinien być traktowany w tej samej kategorii co 98,
ME i inne. Jeśli gra działa, to działa - jeśli nie, to nie. Nie ma newsa.


Rly ?

"Extended Support until April 8, 2014 for Windows XP with Service Pack 3 and Windows XP x64 Edition with Service Pack 2[2]"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę denerwuje taki typ newsów na temat tego, że Windows XP nie będzie obsługiwał jakiejś gry. Może dlatego że dawno temu przesiadłem się na Vistę i teraz mnie to ogólnie nie interesuje. Tak czy inaczej, bez XP czy "z" nowego Hitmana kupić trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam to zwisa. Windows 7 używam od 2009 i uważam go za najlepsze, co do tej pory wydał MS. Ważne, żeby wraz z wymaganiami odnośnie systemu, wymagania sprzętowe nie szły w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 11:52, leszeq napisał:

"Extended Support until April 8, 2014 for Windows XP with Service Pack 3 and Windows
XP x64 Edition with Service Pack 2[2]"

Mea culpa - zapomniałem że jest extended support (i o SP3 w ogóle szczerze mówiąc). Tym niemniej nie zmienia to faktu, że extended support to tak naprawdę tylko najważniejsze poprawki bezpieczeństwa - trochę ciężko to nazwać funkcjonującym wsparciem. I tym bardziej nie zmienia to faktu, że czas przestać robić news z braku wsparcia dla XP w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować