Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor Airborne

1010 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2007 o 18:18, Ufo2 napisał:

Przesyłka otrzymana, zaczynam instalacje. Możecie spodziewać się sprawozdania w przeciągu godziny-dwóch.

Co to jest dwie godziny na tak wspaniałą grę? Ledwie zaczniesz grać, a już będziesz chciał nam podawać opis. Jeżeli na prawdę się wciągniesz to dzisiaj na forum nie będzie po Tobie śladu, a jutro nie pójdziesz do szkoły. ;)
A tak na poważnie to jestem ciekawy pełnej wersji, natomiast ja na razie mam inne wydatki, poza tym nie działający napęd dvd też robi swoje. Myślę, że pełną gierkę powinienem mieć dopiero za miesiąc.. niestety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka otrzymana, zaczynam instalacje. Możecie spodziewać się sprawozdania w przeciągu godziny-dwóch.

Co tak przez dwie godziny poznać grę ?? cóż doradzę ci żebyś grę przerzedł ap otem podzielisz się wrażeniami ( co to 3 dni czekać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:15, Bratek196 napisał:

Co tak przez dwie godziny poznać grę ?? cóż doradzę ci żebyś grę przerzedł ap otem podzielisz
się wrażeniami ( co to 3 dni czekać).

Ja się z kupnem wstrzymam. Bo jeśli CoD 4 będzie super, to będę żałował zakupu :P Dopiero teraz przeczytałem reckę w CDA - i cieszę się że się na razie wstrzymałem - Terminator z MG'' 44 ?! LOL - trochę przesadzili. W międzyczasie kupuję Rainbow Six Vegas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:29, fifomaniak napisał:

Jaki konkretnie? Moze cos pomozemy? :P


Już rozwiązane. Pod koniec instalki próbowało dodać grę do Windows Firewalla, który mi niestety od roku przez jakiegośtam wirusa nie działa. Jednakże popszperałem trochę w necie i udało mi się Go "reanimować".
Własnie odpalam gierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:23, MLODY2K6 napisał:

Oto Ona :))

Chodzi o tą panią na 1 fotce,na lewo? :P A teraz tak na serio: zazdroszczę potworrrnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:23, MLODY2K6 napisał:

Oto Ona :))


Kurcze ta pani mnie rozprasza :D nie wiem na ci patrzec czy na airborne czy na n nia . Chociaż bardzie pragne airborne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:44, Ryan Kam napisał:

> Oto Ona :))

Kurcze ta pani mnie rozprasza :D nie wiem na ci patrzec czy na airborne czy na n nia . Chociaż
bardzie pragne airborne!!!!


a ja i tak wole CRYSIS :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:50, MLODY2K6 napisał:

Smoczy Wilq Ryan Kam to dla was

och jak miło :P BTW ja też niedługo dołączę do szczęśliwych (mam nadzieje) posiadaczy MoH:A ]:> Pozdro i dobjanoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:50, MLODY2K6 napisał:

Smoczy Wilq Ryan Kam to dla was


hahah :) Dzieki :D Oby gra była tak też ładana :P . Widze ze instrukcje to ea games daąl super ! Normalnie poradnik i te wszytkie rzeczy są pierwsza klasa <zart> . Ty też zdaj swoja relacje z airborne jak juz pograsz / czy juz pograłes .

Pozdrawiam .

P.s ( na jakich detalach ci ta gar chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 22:15, Ryan Kam napisał:

> Smoczy Wilq Ryan Kam to dla was

hahah :) Dzieki :D Oby gra była tak też ładana :P . Widze ze instrukcje to ea games daąl super
! Normalnie poradnik i te wszytkie rzeczy są pierwsza klasa <zart> . Ty też zdaj swoja
relacje z airborne jak juz pograsz / czy juz pograłes .

Pozdrawiam .

P.s ( na jakich detalach ci ta gar chodzi :D



ja juz jestem na 4 msiji w holandii. a jeslic chcesz screeny w najwieksej rozdizlce ze wszystkim wlaczonym to na gram sajta do archiwum zapraszam. Acha zauwazylem ze w demie jak sie wysadzalo dziala to byl lipny wybuch taki jak by z gry z przed 3 lat. w pelnej to poprawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gram na normalnym poziomie trudności (oprócz tego jest jeszcze "banalny" i "ekspert").
Doszedłem do drugiej misji i już nie powiem, zaczyna się robić trudno. Niemcy w końcu granacikami rzucają i to aż za często :P
A spolszczenie mi się bardzo podoba. Choć raz jest dobrze zrobione, z tą polską nutką humoru :)
Upgrade broni -> fajna sprawa, acz nie jest dla nie aż tak ważna. I tak tylko ze snajperką/rifle''em biegam i wszystkim po head''ach walę. Czasami jakiś karabinek, ale baardzo rzadko. Granaciki też już swojego powera mają, jestem zadowolony, ot co.
A multiplayer trochę pograłem. Jak narazie mało serwerów jest i tylko 6 map, ale w przeciągu 3 miechów powinno się to zmienić. (podobnie do CoD 2 się gra, przynajmniej na serwerach Team Deathmatch).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i grałem i wygrałem:D Na normalnym gra trwała ok 6 godzin z przerwami. Muszę przyznać że niektóre misje potrafią sprawić problemy ale najważniejsze to nie spieszyć się i być skoncentrowanym:D:D Najwięcej problemów sprawiła mi misja z pociągiem (tego z którego wychodzi spoko koles z mg42 ) którego musimy wysadzić a to dlatego że nie zauważyłem składu amunicji:P:P I nawalałem prawię cały czas ze snipae i colta. Ostatnią misje przeszedłem w miarę bez stresową chociaż muszę przyznać że trochę trzeba kombnaować. Ale przy wysadzeniu wieży już nie chciało mi się zabijać tych wszystkich niemcow i postanowilem uciekac do tuneli nie zwracając uwagi na ostrzał i przyznam że był to bardzo sprytny plan:D:D: Gra krótka ale muszę przyznać że jeżeli była by dłuższa mogłą by się stać nudna i monotonna. Pozatym grafika spoko chodzi na max na core 2 duo 2.9 ghy 8800gtx 2 gb ram Poydrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:17, kolektor napisał:

> Co tak przez dwie godziny poznać grę ?? cóż doradzę ci żebyś grę przerzedł ap otem podzielisz

> się wrażeniami ( co to 3 dni czekać).
Ja się z kupnem wstrzymam. Bo jeśli CoD 4 będzie super, to będę żałował zakupu :P Dopiero teraz
przeczytałem reckę w CDA - i cieszę się że się na razie wstrzymałem - Terminator z MG'' 44
?! LOL - trochę przesadzili. W międzyczasie kupuję Rainbow Six Vegas :P

Przesadzili to ci z CDA bo ten terminator to zwykły niemiec z maską gazową i mg42 i jeżeli celujesz w głowę to bardzo szybko go rozwalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować