Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor Airborne

1010 postów w tym temacie

Według mnie MoH:A słabo wyszło jak widać np z recenzji w cd-action, ja liczyłem na co najmniej 8+ a tu takie zaskoczenie i jeszcze 5 misji chyba jakieś nieporozumienie, autorzy mogli trochę dłużej popracować jeszcze nad fizyką. Lecz gra ma chyba ten plus że można wylądować w każdym miejscu na mapie ( a ona jest duża) lecz chyba tylko na 2-3 nie zostaniemy zabici. Jeżeli posiadacie cd-action to przeczytajcie sobie recenzje polecam! W fragmencie recenzji można chyba doszukać sie cos o fałszerstwie historii tzn: operacja Market Garden nie wiem nie jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE, a wracają do tematu to CoD miał fajny klimat tak samo pierwszy medal, o i jeszcze coś dlaczego bardzo dużo jest medali na konsole czy ktoś może mi jakoś to wytłumaczyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 17:59, Bratek196 napisał:

Bo ja wiem TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE, a wracają do tematu to CoD miał fajny klimat tak samo
pierwszy medal, o i jeszcze coś dlaczego bardzo dużo jest medali na konsole czy ktoś może mi
jakoś to wytłumaczyć ??


wiem, że to jest twoje zdanie, a ja podaje SWOJE :). Tak CoD i 1 MoH to był klimat. Plaża Omaha <--- piękna misja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a co raz mniej jest gier o tematyce drugiej wojny światowej pozostał tylko najnowszy medal i brothers in arms, a że CoD 3 nie był na kompach to można powiedzieć o activison że są głupkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:05, Bratek196 napisał:

No a co raz mniej jest gier o tematyce drugiej wojny światowej pozostał tylko najnowszy medal
i brothers in arms, a że CoD 3 nie był na kompach to można powiedzieć o activison że są głupkami.


Każdy ma swoje zdanie ja nie pisałem coś w stylu''''ja tego nie lubię to wy też musicie'''' jeżeli to ci nie przeszkadza to ja nie am żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś listonosz przyniósł mój egzemplarz Medala prosto z Wielkiej Brytanii :)
Pierwsze co mnie zdziwiło to możliwość instalacji w naszym ojczystym języku.
Jeżeli chodzi o zawartość pudełka to znajdziemy tutaj raptem 12-stronicową instrukcje.

Tyle tytułem wstępu, zabieram sie do grania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 14:05, Darkarakon napisał:

Pierwsze co mnie zdziwiło to możliwość instalacji w naszym ojczystym języku.

GB dba o tysiące emigrantów.

A tak na poważnie to raczej "wina" instalatora i uaktywnienia w nim jednej opcji ale pewny nie jestem. Może to rzeczywiście mniejszość polska w Wielkiej Brytanii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w demko no i nawet ładnie to zrobili, tylko że jak na demko (czyli w tym przypadku jedna misja) troche to zajmuje. Mam nadzieje, że pełna wersja tyle miejsca nie zajmie (oczywiście nie chodzi mi o taką samą ilość miejsca jak demo tylko proporcjonalnie do ilości misji, demko chyba zajmowało ok. 5 GB i to była jedna misja a jak w pełnej wersji zrobili, no powiedzmy 20 misji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 16:32, Ufo2 napisał:

Nie wime jak liczysz/patrzysz, ale demo zajmuje 1,5 GB, a nie 5 GB ;)


no to sorry troche mi się pomyliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 14:14, hallas napisał:

> Pierwsze co mnie zdziwiło to możliwość instalacji w naszym ojczystym języku.
GB dba o tysiące emigrantów.

A tak na poważnie to raczej "wina" instalatora i uaktywnienia w nim jednej opcji ale pewny
nie jestem. Może to rzeczywiście mniejszość polska w Wielkiej Brytanii...


Gra jest całkowicie przetłumaczona to jest Polskie menu i napisy. Oprócz tego jest jeszcze to wyboru osiem innych języków w tym czeski i węgierski :)
Dziwi zatem opóźnienie premiery w naszym kraju.

Airborne wymaga 9.1GB.

Co do wrażeń z gry to gra jest zdecydowanie za krótka gdyż mam już za sobą 3 misje. Niemniej jednak uważam, że każdy fan MoHa czy FPS-ów drugowojennych będzie zadowolony. Nie będę zajmował się recenzowaniem gdyż nie jestem w tym najmocniejszy ale jeżeli macie jakieś pytania walcie śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 17:39, Darkarakon napisał:

Co do wrażeń z gry to gra jest zdecydowanie za krótka gdyż mam już za sobą 3 misje. Niemniej
jednak uważam, że każdy fan MoHa czy FPS-ów drugowojennych będzie zadowolony. Nie będę zajmował
się recenzowaniem gdyż nie jestem w tym najmocniejszy ale jeżeli macie jakieś pytania walcie
śmiało.



Ja bym prosil o wrazenia z gry w mult.Słyszalem ze w singlu gra zaczyna sie nudzic i byc monotonna,to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 18:14, Darkstar181 napisał:

> Jaką Polacy dostaną wersje tej gry ????
Angielską, tak jak zwykle.



Chodzi mi o on numer wersji, czyli czy jak gra zostanie wydana to będzie spatchownan ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 18:16, fifomaniak napisał:

MoH:PA byl juz po polsku,

Bynajmniej nie podczas premiery. Spolszczenie chyba dodano później.
>FIFE tez EA lokalizuje juz, wiec mysle ze moze bedzie PL wersja
Fifa to fifa, tam do tłumaczenia nie ma zbyt dużo rzeczy:) Ale fakt, być może gra będzie po polsku,ale nigdzie nie widziałem takiej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować