Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor Airborne

1010 postów w tym temacie

Medal of Honor: Airborne już w koszyku. ;-) Myślałem, że Wirtus wyślę Moszka dzisiaj, ale się przeliczyłem. ;-D
Duży plus dla Huta, ponieważ On dałby 8/10 w CD-Action. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 20:44, mefiperes napisał:

Medal of Honor: Airborne już w koszyku. ;-) Myślałem, że Wirtus wyślę Moszka dzisiaj, ale się
przeliczyłem. ;-D
Duży plus dla Huta, ponieważ On dałby 8/10 w CD-Action. ;-)

Skoro jeszcze nie grałeś, to skąd wiesz że 7 nie jest odpowiednią oceną ? Nigdy nie oceniaj gry po trailerach i demie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 20:46, kolektor napisał:

> Medal of Honor: Airborne już w koszyku. ;-) Myślałem, że Wirtus wyślę Moszka dzisiaj,
ale się
> przeliczyłem. ;-D
> Duży plus dla Huta, ponieważ On dałby 8/10 w CD-Action. ;-)
Skoro jeszcze nie grałeś, to skąd wiesz że 7 nie jest odpowiednią oceną ? Nigdy nie oceniaj
gry po trailerach i demie :P


Mam słabość do MoHa, dlatego też cieszę się, gdy gra dostaje wysoką ocenę. ;-) Gdyby nie "podkolorowana" historia, daliby 8. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 20:50, mefiperes napisał:

Mam słabość do MoHa, dlatego też cieszę się, gdy gra dostaje wysoką ocenę. ;-) Gdyby nie "podkolorowana"
historia, daliby 8. ;P

Szczerze mówiąc ja też (właśnie przechodzę Wojnę na Pacyfiku na Ekspercie :)), ale mam też słabość do Call of Duty. Więc chcę poczekać na demo i recenzje Call of Duty 4, i zastanowię się którą gierkę wybrać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 20:14, Ryan Kam napisał:

> O kurde. ciekawe kiedy gra pojawi się w takim empiku czy saturnie???

14 wrześien ( piatek )

emipk = około 120 złoty
saturn = 99 złoty



KUPUJE !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 21:56, kolektor napisał:

> Mam słabość do MoHa, dlatego też cieszę się, gdy gra dostaje wysoką ocenę. ;-) Gdyby nie
"podkolorowana"
> historia, daliby 8. ;P
Szczerze mówiąc ja też (właśnie przechodzę Wojnę na Pacyfiku na Ekspercie :)), ale mam też
słabość do Call of Duty. Więc chcę poczekać na demo i recenzje Call of Duty 4, i zastanowię
się którą gierkę wybrać ...



E call of duty 4 mi się nie podoba, bo jest czasach nowoczesnych, ale też rodzi się pytanie ile można wałkować ten sam temat wałkować czyli drugą wojnę światową ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 10:35, Bratek196 napisał:

E call of duty 4 mi się nie podoba, bo jest czasach nowoczesnych, ale też rodzi się pytanie
ile można wałkować ten sam temat wałkować czyli drugą wojnę światową ??

Mi też się podoba, że zaszła jakaś zmiana. Bardzo podoba mi się Battlefield 2, to myślę, że CoD 4 też mi się spodoba. Hmm.. tym bym się nie martwił. ;)

Co do wałkowania drugiej wojny to myślę, że wszystkim po trochu się "przejadają" FPS-y II wojenne. No właśnie.. FPS-y. Jak widzicie strategie z drugiej wojny są cały czas na topie, np. Company of Heroes. Podobna do tych gier jest jeszcze World in Conflict, ale oczywiście nie o drugiej wojnie światowej, ale też o wydarzeniach z przeszłości.

Ryan Kam

Dnia 08.09.2007 o 10:35, Bratek196 napisał:

saturn = 99 złoty


Szkoda, że tam gdzie ja mieszkam nie ma Saturna. W sumie mogli by trochę rozbudować te sklepy po całej Polsce. O ile dobrze widziałem na stronie głównej Saturna to jest tylko kilka takich sklepów, ale tylko w trzech miastach.. Przydałby się w Gdańsku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 10:35, Bratek196 napisał:

ile można wałkować ten sam temat wałkować czyli drugą wojnę światową ??


Ile wlezie. Ja jestem bardzo zawiedziony tym, że CoD 3 ukazał się tylko na konsolach, a CoD 4 to już współczesna wojna. A w takim wypadku jedyną alternatywą jest Airborne, z czego się zresztą bardzo cieszę, bo uwielbiam klimaty Kompanii Braci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 11:49, Jakub Wędrowycz napisał:

> ile można wałkować ten sam temat wałkować czyli drugą wojnę światową ??

Ile wlezie. Ja jestem bardzo zawiedziony tym, że CoD 3 ukazał się tylko na konsolach, a CoD
4 to już współczesna wojna. A w takim wypadku jedyną alternatywą jest Airborne, z czego się
zresztą bardzo cieszę, bo uwielbiam klimaty Kompanii Braci :-)



A co najnowszym z Brothers in Arms ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:01, Bratek196 napisał:

A co najnowszym z Brothers in Arms ???


Pamiętam, że grałem kiedyś w BIA: Road to Hill 30. Wrażenia miałem bardzo mieszane i jakoś nie mam ochoty wracać do serii. No chyba, że Hell''s Highway będzie tego naprawdę warte... Tak czy siak Airborne ma pierwszeństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 11:18, kuko7 napisał:

Szkoda, że tam gdzie ja mieszkam nie ma Saturna. W sumie mogli by trochę rozbudować te sklepy
po całej Polsce. O ile dobrze widziałem na stronie głównej Saturna to jest tylko kilka takich
sklepów, ale tylko w trzech miastach.. Przydałby się w Gdańsku. ;)


No w Katowicach , warszawie i ? Na mapie w sklpeie widziałem tylko 2 miasta katowice ( to ja :D i warszawa .

Kurczę zapomniałem dodać promocyjna cena dotyczy tylko wtedy gdy zamówi sie GRE PRZED PREMIERĄ !!!!!1 ( czyli pojdzie do sklepu i w dziale komputerowym zapisze sie na to )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz se przypomniałem prawie taka sam sytuacja była przecież z Brothers in arms road to hill 30, demo mi się podobało tak samo jak pełniak (klimat !!!!!!!!!!), a w cda dostało tylko 7, bliźniaczo podobna sprawa z najnowszym medalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 17:09, Bratek196 napisał:

Dopiero teraz se przypomniałem prawie taka sam sytuacja była przecież z Brothers in arms road
to hill 30, demo mi się podobało tak samo jak pełniak (klimat !!!!!!!!!!), a w cda dostało
tylko 7, bliźniaczo podobna sprawa z najnowszym medalem.

W CDA gra wtedy oberwała za kiepski multiplayer i trochę kiepską grafikę. Cóż, moim zdaniem czepianie się, bo mi się gierka do tej pory podoba. Do tej pory gram czasami w BiA. Podejrzewam że z nowym medalem będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 17:13, Darkstar181 napisał:

W CDA gra wtedy oberwała za kiepski multiplayer i trochę kiepską grafikę. Cóż, moim zdaniem
czepianie się, bo mi się gierka do tej pory podoba. Do tej pory gram czasami w BiA. Podejrzewam
że z nowym medalem będzie tak samo.


ano ja tez lubie ta gierke ma swietny klimat . Kolejny film z Airborne :

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=6942

O ulepszaniu broni ( nie wszytkich tych najważniejszych , swietny jest pistolet i M 18 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla kupujących -> uważajcie na tą grę, może i jest wysoko oceniana, ale wątpie zeby tyle pięniędzy było warte to że pogradzie sobie w nią średnio 7 godzin (mi tyle zajeło jej przejście). Nie wiem dlaczego otrzymuje ona w prasie tak wysokie noty skoro posiada tylko 6 misji (bardzo krótkich). A multi w tej grze to największa porażka jaką do tej pory widziałem w FPS''ach.
Więc pamiętajcie ładna grafa to nie wszyskto jeżeli grę skończycie w ciągu jednego dnia:D
Pozdrawiam kupujących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 17:25, Ryan Kam napisał:

ano ja tez lubie ta gierke ma swietny klimat . Kolejny film z Airborne :

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=6942

O ulepszaniu broni ( nie wszytkich tych najważniejszych , swietny jest pistolet i M 18 )


No no, wygląda to bardzo ciekawie. W końcu postanowiono wprowadzić trochę innowacji do oklepanego już i znanego z innych strzelanek osadzonych w realiach drugiej wojny światowej arsenału. Ulepszanie giwerek to według mnie świetny pomysł i szkoda, że tego elementu nie było w poprzednich odsłonach Medala, tudzież CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 16:51, Ryan Kam napisał:

No w Katowicach , warszawie i ? Na mapie w sklpeie widziałem tylko 2 miasta katowice ( to
ja :D i warszawa .

Oj, przepraszam! Nawet cztery miasta. ;)
Katowice, Warszawa, Kraków i Wrocław.
Oto strona, która to potwierdza -> http://www.saturnpolska.com/intro/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować