Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor Airborne

1010 postów w tym temacie


Oczarowany jestem tą grą. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Po bez czuciowym (dla mnie) Call of Duty 4 gra jest miłym zaskoczeniem. Wczoraj grałem w nią do 3 (od 23) przechodząc do połowy 4 misji/kampanii.
Po pierwszym kontakcie z grą (5 minut) miałem mieszane uczucia. Teraz po przyzwyczajeniu się do trików z wychylaniem i troszkę odmiennym sterowaniem oraz patentami oceniam grę bardzo pozytywnie :)
Super rozwiązanie ze skokami i lądowaniem - ktoś napisał, że nie wszędzie się da lądować - kwestia wprawy. Można od razu skoczyć nad cel i jeśli się przeżyje silny ostrzał wroga zaliczyć misję bez żmudnego zdobywania przyczółków. Pierwsze dwie misje rozgrywają się w nocy przez co ciężko wykryć pozycje wroga. 3 misja to Francja dzień - zdobywanie okopów i tłuczenie shootgun''em :)
Osobiście porzuciłem Tompsona na rzecz Mp40 - większy magazynek (po upgrade 64 !) i większa szybkoszczelność. Świetny patent z upgrade''m broni - aż chce się używać każdej by mieć ją "podrasowaną".
Przeciwnicy w miarę inteligentni - w końcu to singleplayer i nie ma co oczekiwać cudów.
Niestety gra bazuje na skryptach - można to zauważyć w prosty sposób - alianci nie przesuną się w walce do przodu o ile ty nie zrobisz tego przed nimi - czasem jak nie chce ci się walczyć - wystarczy przebiec między wrogami zaliczając winrtualny checkpoint - wtedy towarzysze broni dołączą do ciebie - ciężkie to do zrealizowania bo wróg jest skuteczny - ale wykonalne.
Co do fizyki i wybuchów naprawdę nie mogę się przyczepić - może czasem zawodzi ragdoll i po drobnym strzale odrzuca zwłoki jakby dostały granatem.
Jak komuś przeszkadza grafa niech się przestawi na 1284x1024 i wszystko na HIGH - rewelacja.
Gram na wersji 1.1 i nie spotkałem żadnych baboli graficznych.

Mój sprzęt to Galaxy Zalman 7600GT@20%, Proc AMD X2 2,00@2,20Mhz, 2 GB RAM 800MHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 11:11, Ecko09 napisał:

A właśnie, bo wymagania wyleciały mi z głowy, ruszy na moim kompie airborne?

Minimalne wymagania to:
Windows XP
- Procesor Intel Pentium 4 2.8 GHz lub AMD Athlon XP 2800+
- 1 GB pamięci RAM
- Karta graficzna GeForce 6600GT lub Radeon X1300PRO
- 128 MB pamięci na karcie graficznej

Windows Vista
- Procesor Intel Pentium 4 3.0 GHz lub AMD Athlon 64 3800+
- 1 GB pamięci RAM
- Karta graficzna GeForce 6600 GT lub Radeon X1300PRO
- 128 MB pamięci na karcie graficznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja z tą grą - nie jest w sumie tak dopracowana. Misja w której na końcu nalezy zdobyć most i zniszczyć czołg ma buga. Jeśli nie możemy sobie poradzić z kolesiami z wyrzutniami i snajperkami wystarczy przebiec strefując mniej więcej do połowy mostu - gra się zapisze (chceckpoint) a nas ominie upierdliwa eliminacja wrogów.
Męczyłem się z tym etapem z pół godziny i jak mnie zabił ostatni ukryty snajper postanowiłem ich olać i przypadkiem odkryłem ten "sposób przejścia" ;)
Teraz jestem w połowie ostatniej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps: Przeszedłem grę. Fajna zabawa - ostatnia misja trochę harcore ale bywało gorzej (w innych grach). Po przejściu gry polecam obejrzeć odblokowane materiały dodatkowe - filmiki z produkcji a także filmy istruktażowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą. Gdy wkładam płytę do napędu i chce się uruchomić autostart, to komp albo się resetuje, albo zaczyna zrzucanie pamięci fizycznej na dysk. Czym jest to spowodowane? Konfiguracja kompa:

Intel Core2Duo 8400
ASUS GeForce 8800 GT 256MB
2 GB RAM
Windows XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie pisałem . Chciałbym opowiedziec swoja historie i ocenę tej gry .

Cóz wszytko zaczeło sie około 19 maja 2006 roku , gdy zobaczyłem pierwszy filmik z tej gry . Byłem pod wrazeniem . Od razu zainstalowałem Sperhead i grałem w niego nos top ze zwgledu na skok spadochronowy . Mimo ze był tak liniowy grałem i za kazdym razem chciałem więcej . Potem były 2 miesiace wakacji . Kurde ale to były wakacje . Nic tylko o tej grze , taka męka że nie moge sobie zagrac . Po wakacjach szkoła i zero filmow z gry newsów . Tylko że bedzie na silnku Unreal Enigme 3 . W listopadzie czy pażdziernku w końcu filmik z operacji Husky . Cudowna rzecz codzienie ogladałem . Potem cisza i dowiedziałęm sie ze premiera w marcu ;/ KURW * .
Bardzo zły i smutny . Potem nastał maj oraz piękna wiadomosc że premiera w Wakacje . Teraz TYLKO czekać ;/
Jakoś przeleciało .No coż premiera sie odbyła ale nie kupiłem . BRAK KOMPA !!!!!!! Kurde ;/ ;/ Ale coż był dobry kolega i dał mi zagarc w demo . Zachwycony byłem , ale przez chwilę potem jak zaczałem grac w demo dłuzej i szłyszac ile ta gra ma bugow czulem wielkie rozczarowanie . Rada , nigdy nie napalcajcie sie na gre tak jak ja .
Ale teraz mi przeszło .... ale do dzis myśle o tej grze i jaki mi zawód sprawiła .

Potraktujcie to tylko jako refleksje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu kupiłem i przeszedłem obie gry: Cod 4 i MoHA
i stwierdzam (mówię tylko o singlu) że wizualnie cod4 jest atrakcyjniejsza ale w porównaniu z medalem tak banalnie łatwa że aż wstyd ;)
daję remis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem Airborne jest dziwny :/ Nie ma zacinania się broni, i tak tych broni jest dosyć mało, nie ma realistycznych uszkodzeń np. strzelasz po zdemolowanym mieszkaniu i wszędzie pył, kawałki przedmiotów itp. Jednak graficznie całkiem całkiem, bronią jak to było naprawdę ciężko trafić, ulepszenia broni... nawet znośne. Ale przyznam szczerze, że nieco mało misji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 12:25, Union Pacific napisał:

A moim zdaniem Airborne jest dziwny :/ Nie ma zacinania się broni, i tak tych broni jest
dosyć mało, nie ma realistycznych uszkodzeń np. strzelasz po zdemolowanym mieszkaniu
i wszędzie pył, kawałki przedmiotów itp. Jednak graficznie całkiem całkiem, bronią jak
to było naprawdę ciężko trafić, ulepszenia broni... nawet znośne. Ale przyznam szczerze,
że nieco mało misji...


długie nie są te gry to fakt - siedziałem sobie na zwolnieniu lekarskim miałem zatem nieco czasu aby pograc: cod4 - grałem od poniedziałku do wtorku ;)
medal airborne od srody do piatku włącznie.
w sumie wydałem prawie dwie stówy aby pograć sobie przez pięć popołudni - bo grałem codziennie tak od ok. 14-15ej do ok. 21ej
w multi grac nie mam czasu ani ochoty - wypaliłem się na quaku ;)
a teraz znowu morduję AoE
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc, mam moh airborne ale mam karte graf. geforce 7100gs
na pudełku pisze ze taka nie jest obslugiwana ale moze da sie ją jakos (gre) uruchomic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe gra mnie naprawdę pozytywnie zaskoczyła owszem spodziewałem sie jakiegoś hitu ale o takim to mi myśl nie przeszła jak oglądnołem pierwszy filmik to byłem zaskoczony :P co ja mówię oglądałem ten filmik z 10 razy a może i wiecej. Wogóle tak szczerze mówiąc to ja jestem fanem gier z serii Medal of Honor każda gra mi sie z tej serii podoba chocby była najgorsza fabuła jest super po prostu cudo Gra zawsze jak gram w te gry to nie moge odejść od kompa. Ale teraz trzeba bedzie zakupić nowy sprzet do tej gry bo na tym kompie co teraz mam długo nie pogram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 21:10, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie odnośnie tej gry,możliwe że kupie ją tylko mam jedno pytanie,ile czasu zajmuje
przejście jej?


Na normalnym około 8-6 godzin , w każdym badz razie gra jest KRÓTKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć mam problem z tą zajefajną gierką gdy ją uruchamiam to mi wyskakuje że moja karta graficzna nie jest obsługiwana. Mój komputer to Pentium D 2,8 Ghz 2 gb ram geforce 6200 256 mb
nie rozumiem problemu gra wymaga karty ze 128 mb mój kumpel ma identyczną kartę i mu chodzi proszę pomóżcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 21:42, filip1-1 napisał:

cześć mam problem z tą zajefajną gierką gdy ją uruchamiam to mi wyskakuje że moja karta
graficzna nie jest obsługiwana. Mój komputer to Pentium D 2,8 Ghz 2 gb ram geforce 6200
256 mb
nie rozumiem problemu gra wymaga karty ze 128 mb mój kumpel ma identyczną kartę i mu
chodzi proszę pomóżcie !!

Twoja karta nie obsluguje Pixel Shader 3.0, wiec nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować