Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor Airborne

1010 postów w tym temacie

na lost planet fajne napisali ze nie obsluguje 7300gt a na moim galaxy bez problemu idzie jak wszystkie gry :D jakos airborne nie przypadl mi do gustu polecam day of defeat source lepsza grywalnosc i fiza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podziwiałem gry z serii MOH za ich wspaniałom fabułę. COD jest dobry jako strzelanka, ale nie ma żadnej fabuły po za tym żeby zabijać dziesiątki szkopów i przeć naprzód. Ja jeszcze do tej pory gram w MOHAA wraz z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 11:04, Jacob XX napisał:

Zawsze podziwiałem gry z serii MOH za ich wspaniałom fabułę. COD jest dobry jako strzelanka,
ale nie ma żadnej fabuły po za tym żeby zabijać dziesiątki szkopów i przeć naprzód. Ja jeszcze
do tej pory gram w MOHAA wraz z dodatkami.

Fabuła? No wiesz.. w każdej grze o tematyce drugiej wojny powinna ona być taka sama. Przecież wszędzie opiera się na autentycznych wydarzeniach. ;)
Tak w ogóle to myślę, że chodziło Ci jednak o klimat. Jak tak, to się zgadzam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 11:11, kuko7 napisał:

> Zawsze podziwiałem gry z serii MOH za ich wspaniałom fabułę. COD jest dobry jako strzelanka,

> ale nie ma żadnej fabuły po za tym żeby zabijać dziesiątki szkopów i przeć naprzód. Ja
jeszcze
> do tej pory gram w MOHAA wraz z dodatkami.
Fabuła? No wiesz.. w każdej grze o tematyce drugiej wojny powinna ona być taka sama. Przecież
wszędzie opiera się na autentycznych wydarzeniach. ;)
Tak w ogóle to myślę, że chodziło Ci jednak o klimat. Jak tak, to się zgadzam. :)


Chodziło mi bardziej o fabułę pojedynczych misjii, czyli zniszczenie jakichś kluczowych obiektów wroga, pojazdów, infiltracja bazy wojkowej itp.
Co do klimatu, to towarzysząca muzyka w MOHAA sprawie że chce w niego grać naokrągło :) Zwłaszcza w pierwszą misje (Arzew).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 18:30, Jacob XX napisał:

Co do klimatu, to towarzysząca muzyka w MOHAA sprawie że chce w niego grać naokrągło :) Zwłaszcza
w pierwszą misje (Arzew).


Ta sama muzyczka z początku MOHAA(gdy wychodzisz z ciężarówki)jest też,gdy atakujesz działa w 2 misji Airborna.Na screenie widzicie moje skille w posługiwaniu się dostępnym w MOH:A uzbrojeniu:

20070930103134

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 11:04, Jacob XX napisał:

Zawsze podziwiałem gry z serii MOH za ich wspaniałom fabułę. COD jest dobry jako strzelanka,
ale nie ma żadnej fabuły po za tym żeby zabijać dziesiątki szkopów i przeć naprzód. Ja jeszcze
do tej pory gram w MOHAA wraz z dodatkami.

no własnie fabuła wszędzie powinna być taka sama
No może w MoHA ją troszke podkolorowano... ale w takich autentycznych grach o wojnie fabułe napisała historia

niewiem, czy dobrze to sformułowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak są długie, ale gra niestety szybko się nudzi (Grałem na helu (w sierpniu) przed premierą "D-Day Hell" ...i mimo nie ma co ukrywać pięknej grafiki nie wciąga....po za tym zauważyłem słaby ragdoll i czasami żenujące zachowanie niemców....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i potwierdziło się. Zagrałem w MoH Airborne u kolegi i jestem zadowolony że nie kupiłem i czekam na CoD 4. Mam nadzieję że tej nie skaszanią. MoH ma niby wszystko co potrzebne do szczęścia, a jednak nie cieszy. Nie odczuwa się takiej radości z gry jak np. w R6 Vegas. Jest trochę zbyt monotonny. A może to już nuda tematyką II WW ? Może potrzeba mi już czegoś "innego" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 21:08, 143872 napisał:

Zainstalowałem sobie DEMO Airborna i wyskoczyło mi okienko :/ Jaka szkoda chciałem sobie pograć
...


jaką masz kartę graficzną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 21:08, 143872 napisał:

Zainstalowałem sobie DEMO Airborna i wyskoczyło mi okienko :/ Jaka szkoda chciałem sobie pograć ...


Dobrze, że dowiedziałeś się o tym przy okazji dema, bo znam takich, którzy zapłacili za grę sporą kasę i zamiast grać muszą wydać kolejną dużą sumę na nową kartę graficzną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 21:16, 143872 napisał:

> jaką masz kartę graficzną ??

Wiem słabą Redeon 9200 series 128mb.


Tak ja mam 9600 PRO i też mi nie działa bo nie mam Pixel Shaderów 3.0 ale mam na laptopie Radka X1600 ;) i przeszedłem na nim caluśką grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 21:16, Jakub Wędrowycz napisał:

Dobrze, że dowiedziałeś się o tym przy okazji dema, bo znam takich, którzy zapłacili za grę
sporą kasę i zamiast grać muszą wydać kolejną dużą sumę na nową kartę graficzną...


Dokładnie. Nawet znam kilka takich osób osobiście i im współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 21:19, fish13 napisał:

A czy są jakieś problemy z grą Airborne na karcie Radeon X1950 Pro??


Nie mam pojęcia, mnie np. gra nie poszła na sterownikach ATI 7.9, a jak podmieniłem na 7.4 hulała jak szalona xP więc może być i tak z X1950 Pro ale to chyba najmniejszy problem ;) jak w ogóle wystąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie... problem z grafiką... gra odpala i chasa, z tym ze zamiast kolorow mam czerwony ekrkan... tak jak na fotce... geforce go6600... procek intal pentium 2.0... ram 2048... inne gry chasaja bez zarzutu... a z MoH-A problem.. czy ktos spotkał sie z podobnymi objawami??? z góry dziękuje za pomoc;-)

20071003130541

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować