Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor Airborne

1010 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 20:03, czops napisał:

No bez jaj!!! Ile wam się średnio instalował MoHA?!

długo bardzo długo jakieś 10% tego ile zajęło mi przejście całej gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:05, pendejo napisał:

długo bardzo długo jakieś 10% tego ile zajęło mi przejście całej gry ;]

Mi się teraz się instaluje już z 1,5godziny ,a pasek instalowania zdążył przejść już 2 razy(sic!) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mną wstrząsnęło najbardziej podczas grania? Krzyki palących się pancerniaków we wnętrzu tygrysa. Za pierwszym razem stanąłem jak wryty i... słuchałem. :/ Nakłania do refleksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ogólnie się gra podobała tylko że nic nowego za bardzo nie było ale najbardziej się zdenerwowałem że to take krótkie jest. No ale ogólnie ajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna. Gdyby nie było tylko tych problemów z instalacją i sterownikami. Ogólnie gra mi się bardzo podobała, ale moim zdaniem szkoda wydawać te 120 zł czy tam ileś (teraz się już nie orientuję) żeby pograć raptem w kilka misji, na które spędzimy nie więcej niż 45 minut na jedną misję. Gra owszem wciąga, jest ładna graficznie, fizyka też nie jest zła. Można pograć dla relaksu, ale nie na dłuższą metę, jeżeli chcemy w nią grać przynajmniej miesiąc. Istnieje również opcja ponownego przechodzenia gry, ze zbieraniem odznak i upgrade''ów broni. Wtedy zejdzie nam trochę dłużej na grze. Ale jak ktoś jest strzelcem wyborowym, to też na Hardzie nie sprawi mu to większego problemu. Najlepszy moment w grze według mnie to był koniec ostatniej misji, gdzie to wydostajemy się na powierzchnię i już ostatnimi siłami wciskamy zapalnik bomby, która została podłożona pod wierzę. Wielkie bum! I zaczynają nadlatywać nasze znajome samoloty :) Gra bardzo fajna, ale tak jak mówię, nie żeby w nią grać dniami i nocami, bo się przejdzie w pół dnia. Tylko codziennie np. po pół misji na każdym poziomie trudności ;) i później jeszcze na odznaczenia broni ;) To by było tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe informacje na temat kolejnego patcha:

New Features:
* Players can select "Remember Me" which will remember the user's password and username.
* Players can now set a clan tag that will prefix every instance of the player's name.
* Players can set an alias that will be display instead of the player''s Username.
* Games can be created by a dedicated server without a player cap.
* All in-game screens will show 24 players correctly.
* Market Garden map is playable in all modes.
* Factory map is playable in all modes.
* Added more spawn points and second tier spawn points to prevent spawn camping.
* Player ping times now show up on the scoreboard.
* Server name now shows up on the scoreboard.
* Increased chat text time on screen.
* Moved the chat text up above the compass.
* "Say" text is now white and "TeamSay" text is now yellow.
* Removed auto taunts when a player dies.

Bug Fixes:
* Fixed a crash that would send the player to a white screen.
* Fixed various clipping issues with geometry in Destroyed Village.
* Fixed a bug where players could walk through objects in Remagen.
* Fixed a bug where audio would become muffled after a map change.
* Fixed a bug where the server list wheel scroll didn''t work.
* Fixed a bug where the server list would refresh while scrolling and send the user back to the top of the list.
* Fixed an issue where the dedicated server crashed after entering an admin command.
* Fixed a bug that allows remote server to remember the last connection.

Balance Changes:
* The recoil on the B.A.R. was reduced in multiplayer.
* The damage on the B.A.R. was reduced in multiplayer.
* The damage on the MP40 was increased in multiplayer.
* The recoil on the G43 was reduced in multiplayer.
* The damage on the G43 was increased in multiplayer.
* The K98 grenade count was lowered from 4 to 3 and now has the same amount of grenades as the M1 Garand in Multiplayer.
* The damage on the Springfield was reduced in Multiplayer.

20071210005958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z płytą kiedy wkładam ją do napędu to naped wydaje krótkie dzwieki.
Jak mi sie uda rozkrecic plyte to podczas wyboru jezyka resetuje mi sie komp :/ POMOCY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:06, TROLL1216 napisał:

mam problem z płytą kiedy wkładam ją do napędu to naped wydaje krótkie dzwieki.
Jak mi sie uda rozkrecic plyte to podczas wyboru jezyka resetuje mi sie komp :/ POMOCY!!!!!


Takie problemy już były, spróbuj wyłączyć autoodtwarzanie płyty i uruchom instalację ręcznie. Napisz jeżeli pomogło/ nie pomogło będziemy myśleli dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 21:44, Frytkasis napisał:

> mam problem z płytą kiedy wkładam ją do napędu to naped wydaje krótkie dzwieki.
> Jak mi sie uda rozkrecic plyte to podczas wyboru jezyka resetuje mi sie komp :/ POMOCY!!!!!


Takie problemy już były, spróbuj wyłączyć autoodtwarzanie płyty i uruchom instalację ręcznie.
Napisz jeżeli pomogło/ nie pomogło będziemy myśleli dalej

Jak to zrobic. Jak wkładam płyte i wchodze mój komputer to jak klikam na naped to mi sie tak jakby komp zawiesz dopiero jak wyjme płyte to wraca do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 07:34, TROLL1216 napisał:

Jak to zrobic. Jak wkładam płyte i wchodze mój komputer to jak klikam na naped to mi sie tak
jakby komp zawiesz dopiero jak wyjme płyte to wraca do normy


To przed włożeniem płyty wyłącz, i później dopiero włóż płytę i uruchom ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę u kumpla (przeszedłem ostatnią misję) i średnio mi się podobała. Skoki spadochronowe - świetne. Ale reszta taka sobie... Fizyka - tragedia. Grafika - bardzo ładna. AI - średnia, czasem szkopy przebiegały koło mnie i nic. Przeciwnicy - zróżnicowanie, ale ten 10 to lekka przesada - cały magazynek trzeba mu wpakować... albo jeden cios z piąchy z rozbiegu (parę razy mi się tak udało). Bronie - dużo i super patent z ich upgrade''owaniem. Dźwięk - dobry, niestety wrzasków załogi Tygrysa nie miałem okazji słuchać. Ostatnia część ostatniej misji - przegięcie, mało mnie szlag nie trafił... jak wyskoczyło z 8 tych skurczybyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. W tej grze nie da sie wlaczyc w normalny sposob AA, ponoc da sie programem nHancer, ale robie tak jak pisza, lecz nie dziala nadal! wiecie moze jak właczyc AA w Airborne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam i gram. Niba gra fajna , ale brakuje tego klimaciuku 2 wojny światowej. Fizyki praktycznie nie ma , i to jakoś nie ssie. Dla mnie grywalność to 7. Grafika ładna , fajne efekty 9 , a audio nie najgorsze , 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować