Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor Airborne

1010 postów w tym temacie

Grałem trochę w demko na X360
Jestem pod wrażeniem grafiki (animacje!) i dźwięku, ale.. no cóż, jakoś tego wojennego klimatu nie czuć... za to przeciwnicy są całkiem wymagający i na dodatek... współtowarzysze są całkiem inteligentni - a to Ci niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 14:55, Paulie Nord napisał:

No niby tak, ale AI jest tak głupie, że nawet koleś z panzerschreckiem nic nie zdziała :]



Przypomnij sobie swoje słowa gdy w pełniaku pocisk podleci pod twoje nogi i padniesz plackiem :P:P:P.Nie,tak na serio to AI nie jest zbytnio wymagające...dlatego wole gre w sieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem na youtube filmiki z mp i jestem przekonany że po premierze COD 2 pójdzie w odstawke.Mp zapowiada sie smakowicie(nie lubie mp gdzie sa pojazdy,czolgi,jeepy.mechy itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 14:58, Sycylius napisał:

Nie,tak na serio to AI nie jest zbytnio wymagające...dlatego wole gre w sieci:)

Na najniższym poziomie :) na wyższych już jest dużo lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pare dni temu pograłem sobie w demo i fajnie się bawiłem!
Piękna grafika, ciekawe pomysły, które wpływaja na grywalność (modernizacja broni, zadania wykonywane w kolejności jakiej się chce)! Fajnie się nakręciłem na grę i będę czekał jeszcze bardziej na premiere!

Poruszyliście temat o AL, ja mam takie zdanie, że jak sie weźmie gre na wyższy poziom trudności to i tak przeciwnicy zabijają szybciutko i nie zwraca się uwagi, że tamten odwrócił się plecami, a tamten nie schował się cały zza skrzynkę... są skuteczni i to jest niezłe wyzwanie dla gracza.

A mój tata (uwielbia grać w MoH i CoD) jak patrzył jak gram, to początkowo się zachwycał, a pare minut później... zasnął - może to dla tego, że całą noc pracował... i to nawet nie obudził go ten chałas wojenny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ściągam demo. Uwielbiam serię CoD, więc MoH:A na pewno mi się spodoba. Naoglądałem się trailerów i już nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 17:44, cmurder napisał:

zobaczcie to


od tego boju aż mu łaspko za duze wyrosło :) niezły lol

ImRo Nixon

fajny tata . moj całymi dniami przesiaduje w settlersy XD

EveRte

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kiedy jest premiera ,tej przecudnej gry ? :) Jedni podają ,że 7 wrz. inni 14 ,a jeszcze inni 31 sie. (Nazwy serwisów pominę). Już można zwariować i nie wiadomo kiedy jest ta oficjalna ,polska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 17:44, cmurder napisał:

zobaczcie to


Ten screen przypomniał mi takie dwa odcinki z Archiwum X... gdzie był tam "człowiek" co żywił się ludzką wątrobą i potrafił się rozciągać jak guma! No normalnie to ten sam typ! i weź takiego ustrzel jak wlezie w jakąś dziure!

Ej... jak go dorwałeś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, pewniejsze są te daty premier, które są później. Myślę, że w tym przypadku jednak obstawiłbym 14 września. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie. Tak w ogole to po co ci tyle ramu do takiego slabego proca? Karta chyba tez nie uciagnie chodzicaz moze ledwo ledwo, ale proc jest duzo za slaby... Chyba ze bys go moooocno podkrecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 15:36, ImRo Nixon napisał:

A mój tata (uwielbia grać w MoH i CoD) jak patrzył jak gram, to początkowo się zachwycał, a parę minut później... > zasnął - może to dla tego, że całą noc pracował... i to nawet nie obudził go ten hałas wojenny...


Hehe, mój staruszek wisiał nade mną i co chwila pytał kiedy skończę. Myślałem, że potrzebuje sprawdzić pocztę albo co... Puściłem go do komputera i poszedłem do mojego pokoju. Nagle słyszę "Krzysiek, jak się nazywa ta gra, w którą grałeś przed chwilą"? Tak się wkręcił, że mogę być pewien, że będę miał pełniaka zaraz po premierze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 18:34, ImRo Nixon napisał:

> zobaczcie to

Ten screen przypomniał mi takie dwa odcinki z Archiwum X... gdzie był tam "człowiek" co żywił
się ludzką wątrobą i potrafił się rozciągać jak guma! No normalnie to ten sam typ! i weź takiego
ustrzel jak wlezie w jakąś dziure!

Ej... jak go dorwałeś? :P

tak na powaznie, to to jest niestety czesty blad. przeszedlem to demko ze 3 razy + raz pokazalem znajomemu i za kazdym razem sie zdarzala ta zaczepiona raczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę pieczone !!! Jacy gramowicze mają ojcow . Gdybym ci aj miał takiego tatę to po airborne poszedł on sam :)

No cóż ja demo na razie widze tylko z opini i filmikow , jednkaze uważam ze jest to chyba jedno z lepszych dem jakie wyszło . Bradzo duzy poziom i do tego mozemyu ladować wszedzie . spodziewalem sie zę bedziemy juz na ziemi i tam walczyć . Nie mogę sie doczekać poełnej wersji aby sobie troche pokampic na tej duzej wieży .

Spodziewam sie rowniez ze BAR będzie w ulepszaniu mial dolaczone stopki :) Bedzie prawei taki jak MG42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 23:09, trolik93 napisał:

no ziomki własnie sie stałem jednym z tych czekających na paczki z MoH ... postanowiłem ją
zakupic

Więc witaj w paczce czekających na MoHA :D A tak całkim serio to popełniłeś dobrą decyzję:)

20070828092223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować