Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor Airborne

1010 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 10:28, ak.47 napisał:

> Tak, ja bym się nie dziwił, skoro na innym forum u niektórych 7300GT wypadało lepiej od
8600GTS
> xD

To 7300GT im odpalało w ogóle?! O cholera, czyli muszę jednak oddać do serwisu kompa, bo coś
się z nim niedobrego dzieje i może pogram w demko i w Vegas..


Przede wszystkim musisz zainstalować najnowsze sterowniki od nVidia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:28, KrzYsieK8926 napisał:

Taaaaa, jeśli nie grałeś w CoD... nawet jedynkę... BiA (o Cod nie wspominając, zwłaszcza czwórce...)
jest lepsze...

Tak się składa, że grałem w CoD 2 i jednak mnie nie przyciągnął.

Dnia 24.08.2007 o 10:28, KrzYsieK8926 napisał:

przy CoD 2... Medal jest, jak Godfather (gra) i Mafia... nie ma nawet czego porównywać...

O gustach się nie rozmawia. W Ojca Chrzestnego oraz w Mafię nie grałem, ale jednak w CoD 2 i MoH: AA grałem i MoH dla mnie jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak zainstalowałem tą grę ale przy niemieckiej instalacji ruszyło :D Grafa po prostu miodzio i czekam na pełną wersję.A co do skakania na spadochronie to nawet fajnie to zrobili.Demo oczywiście full na 1024x768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:32, Bluray napisał:

Przede wszystkim musisz zainstalować najnowsze sterowniki od nVidia!

Mam je! Te z 27.07. Podejrzewam, że wentylator się kaszani i karta się przegrzewa, choć temperatura utrzymuje się na poziomie 50 stopni. Zresztą, grafiki wcale rewelacyjnej toto nie ma;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:35, ak.47 napisał:

Zresztą, grafiki wcale rewelacyjnej toto nie ma;).

Co ty gadasz ! Nie oceniaj grafiki po screenach ! Trzeba w to to zagrać. Ja zagrałem i jestem zachwycony !
Silnik graficzny jest bardzo dobrze zoptymalizowany. U mnie, na Athlonie 64 X2 3600+ (bez OC), 1 GB ramu i Geforce 8600 GT śmiga na najwyższych i rozdziałce 1024x768 śmiga aż miło, bez żadnego zacięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:51, kolektor napisał:

Co ty gadasz ! Nie oceniaj grafiki po screenach ! Trzeba w to to zagrać. Ja zagrałem i jestem
zachwycony !

Oceniam po odprawie, którą udało mi się zobaczyć;P. Zresztą, czego wymagać od 800x600? Wyżej chyba nie pogram, jeśli w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:51, kolektor napisał:

> Zresztą, grafiki wcale rewelacyjnej toto nie ma;).
Co ty gadasz ! Nie oceniaj grafiki po screenach ! Trzeba w to to zagrać. Ja zagrałem i jestem
zachwycony !
Silnik graficzny jest bardzo dobrze zoptymalizowany. U mnie, na Athlonie 64 X2 3600+ (bez OC),
1 GB ramu i Geforce 8600 GT śmiga na najwyższych i rozdziałce 1024x768 śmiga aż miło, bez żadnego
zacięcia



hehhe tak sie przyjzalem i widze ze z jedrzejowa jestes :))) Kielce podkarczowka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:52, ak.47 napisał:

> Co ty gadasz ! Nie oceniaj grafiki po screenach ! Trzeba w to to zagrać. Ja zagrałem i
jestem
> zachwycony !
Oceniam po odprawie, którą udało mi się zobaczyć;P. Zresztą, czego wymagać od 800x600? Wyżej
chyba nie pogram, jeśli w ogóle...


no to wejdz na moje screeny i zobacz jak to naprawde wyglada. widac ze obejzales czyjes lipne screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnął bym sobie demko nowego Airbona, ale nawet nie będę ściągał bo mi się nie opłaca.
Komp mój nawet nie uciągnie tego na minimalnych. Niestety już się z tym pogodziłem, że nowe gry nie będą mi po prostu działać jak należy baa nawet niektóre się nie uruchamiają tak jak w przypadku CMR DiRT:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała noc ściągania i tylko 15 minut gry. Ech.. i tak więcej nie oczekiwałem.
15 minut gry, ale za to jakie 15 minut! Gra zrobiła na mnie podobne wrażenie co Pacific Assault. Na początku rewelacja, potem natomiast z upływem czasu gra się dłużyła i w końcu odstawiłem ją na półkę. Oby z tą grą tak nie było, choć na taką się nie zapowiada. Skakanie ze spadochronu przypomniało mi trochę początek MoH: Spearhead. Potem natomiast już tylko Call of Duty. CoD nadał początek nowej generacji wojennych FPS-ów i wszystkie nowe produkcje robione są tak jakby na bazie CoD. To bardzo widać w tej odsłonie, choć nie mówię, że jest to złe, natomiast nie ma takiego klimatu jaki towarzyszył nam w pierwszej odsłonie Medal of Honor. Były dwa punkty bezpiecznego lądowania. Dwa sprawdziłem i w sumie to obojętnie w którym wylądujesz i tak czeka Cię to samo i praktycznie po drodze też jest tak samo. Walka, walka, walka.. Ale za to jaka wspaniała! Fajny pomysł to ten z celowaniem. Jeśli celujesz (PPM) i przyciśniesz strzałkę w dół to kładzie się na ziemię, jeśli w górę to wstaje wyprostowany, na boki - wychyla się. Oczywiście, jeśli kucasz, bo podczas walk to raczej nie ma po co wstawać..
Apteczki i amunicja jest dosłownie wszędzie, dlatego nie miałem żadnych problemów ze śmiercią, czy brakiem amunicji. Początkowo wybrałem poziom - Normal - i grało się.. troszeczkę aż za łatwo. Pamiętam PA i tam było o wiele trudniej. Aha, jeszcze jedno.. w zapowiedziach było pisane, że gracz będzie mógł wykonywać zadania na mapie w obojętnej kolejności. Zapomnieli chyba napisać, że wtedy nie będzie towarzyszyć mu żaden kompan. Tak więc rozgrywka jest dalej "trochę" liniowa, ale to mi nie przeszkadzało. Frajda na całego! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wy mieliście coś takiego jak ja ale zaczołem grę wszystko pięknie graficznie niemcy wyglądali dobrze i wogóle aż tu nagle podchodze o martwego niemca bo musiałem tamtędy przejść no a tu nagle patrzę że ongraficznie był cały szary bez żadnych tekstur nic o dziwo pozostałe ciała niemców były normalne tylko to jedno i tak się zdarzało mi co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw był MoH:AA,później rewelacyjne COD,następnie MoH:PA(kiepski),kolejna jest COD2,jest ponieważ gram w nią nie przerwanie od czasu premiery,najpierw SP,a od jakiegoś roku MP.Wczoraj jedenak wszystko sie skończyło.Ściągnąłem demo MoH:A,(3xZ), zainstalowałem, zagrałem, zapomniałem,ale nie o AIRBORNIE,ale o w/w tytułach.Tak nie myle sie wg mnie nowy MEDAl jest najlepsza spośród tych gier.Nie słucham nikogo,mogą jej dać w CDA 2/10,mogą ja pojechać wszędzie a dla mnie i tak jest najlepsza gra o tematyce II WŚ.

I''m in Love

P.S. Powyższe wypociny sa subiektywnymi odczuciami stęsknionego za dobrym fps''em gracza.
P.S Jedno ale nie mam kasy na plena wersje ale to sie zmieni,sprzedaje nerkę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie się sciągeło na średnio-nikich detalach chodzi idealnie, tlyko szkoda zę takie krótkie to demo(a chciało by się więcej). Jestem tylko ciekaw jak będze z ulepszaniem broni w pełnej wersji bo w demku jedną broń udawało się za przejściem ulepszyć na maxa. Wtedy po kilku misjach będzemy mieli potęrzny arsenał( chyba żę ulepszenia będą znikać???_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem zadowolony z gry, szczególnie ze gra wysysa siódme poty z mojego procesora, bo jest zoptymalizowana pod 2 cpu i to widac od razu, na srednich detalach mam od 30 do 50 fps (w porywach) więc jest niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 18:40, Warrior Within napisał:

Nareszcie się sciągeło na średnio-nikich detalach chodzi idealnie, tlyko szkoda zę takie krótkie
to demo(a chciało by się więcej). Jestem tylko ciekaw jak będze z ulepszaniem broni w pełnej
wersji bo w demku jedną broń udawało się za przejściem ulepszyć na maxa. Wtedy po kilku misjach
będzemy mieli potęrzny arsenał( chyba żę ulepszenia będą znikać???_


jakie krotkie demo??? chyba w demo bioshocka nie grales ktore da sie przejsc w 15min. tutaj schodzi ze 25 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:46, MLODY2K6 napisał:

tutaj schodzi ze 25 min

Jeśli grasz pierwszy raz i kilka razy się zgubisz :P Za drugim razem na normalu przeszedłem w niespełna 15 min. :P Mam nadzieję że przejście gry będzie zajmowało co najmniej 6-8 godzin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:52, kolektor napisał:

Mam nadzieję że przejście gry będzie zajmowało co najmniej 6-8 godzin :P

No bez przesady, Tyle zajmowało przejście Carbona. Prawdę mówiąc za demo przeszedłem w 50 minut. Cóż, delektowałem się rozgrywką. Pełną wersję przejdzie w rok. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zdobyć 3 upgrade''y do K98 - ostatni (expert) jest... granatnik (na Stielhandgranate), muehehe!
Ktoś odkrył Drop skills? Ja jeden - kawałek w lewo, obok ratusza - Tower Catwalk. W środku siedzi dwóch Włochów, a można nieźle skosić wrogów w ratuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować