Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawdziwi kowboje powrócą! Mamy pierwsze informacje o Call of Juarez Gunslinger!

23 postów w tym temacie

Zamiast zrobić pełnoprawnego, nowego CoJa, który przywróciłby marce chwałę z czasów Więzów Krwi to pracują nad jakąś rozprowadzaną cyfrowo arcade''ową popierdułką, która zapewne będzie tym dla serii czym American Nightmare dla Alana Wake''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Według relacji ludzi, którzy już widzieli wczesną wersję produkcji, nowa gra nawiązuje do wszystkiego, co było najlepsze w drugiej części serii. Strzelanie ma być stylowe i dynamiczne, a dodatkowo ciągle nagradzane punktami, które można wydawać na nowe umiejętności i ulepszenia. Pojawiła się także informacja o kilku rewolwerowcach. Prawdopodobnie tak samo jak w poprzednich "Call of Juarez" będziemy mogli wcielić się w więcej niż jedną postać."

to info z innej strony, ciut więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem strasznie "podekscytowany", ale jak przeczytałem platformy docelowe... łeee.
No i kolega kaczek93 ma rację. Gdyby to miała być porządna, poważna produkcja singlowa z dobrym scenariuszem i klimatem, wydaliby ją normalnie. Cóż, jeszcz zobaczymy. CoJ bardzo lubię. Dam szansę i temu.
Ale trailer fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to bez obaw będzie dobra produkcja. Przecież pisze "że nowej grze Techlandu najbliżej będzie do drugiej odsłony cyklu, Call of Juarez: Więzy krwi". A Więzy krwi jest grą wręcz rewelacyjną. Ze świetną fabułą, która niesamowicie wciągnęła. Gracz też mógł się utożsamić z bohaterami, którzy też zasługiwali na duży plus, grafika no i fajny tryb strzelania/osłon. Misje były ciekawe i zróżnicowane :)

http://www.gram.pl/art_9wziJO7_Call_of_Juarez_Wiezy_Krwi_recenzja_strona_4.htm
"Perła niemal bez skazy" - zresztą recenzja mówi za siebie ;)

Pierwsza część też była świetna jak na swe lata :)

Nie ma się czego obawiać, jeśli Gunslinger powtórzy sukces swoich starszych braci. Grunt, żeby dobra fabuła była, reszta się sama zrobi.
Choć ten silnik Chrome Engine 5 wg mnie jest gorszy niż wersja oznaczona liczbą 4. No i szkoda, że nie będzie wersji pudełkowej? Trzymać na półce zawsze coś fajnego by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niż wersja oznaczona liczbą 4. No

Dnia 06.09.2012 o 11:02, CristianoRonaldo napisał:

i szkoda, że nie będzie wersji pudełkowej? Trzymać na półce zawsze coś fajnego by było.


Gdyby miała być rzeczywiście tak wielka, to jednak wyszłaby też normalnie, a nie poprzez dystrybucję sieciową. "Wielkie" gry nie wychodzą w ten sposób. Przynajmniej ja nie mogę sobie przypomnieć ani jednego takiego tytułu AAA. Ogólnie trzymam kciuki, po prostu trudno mi uwierzyć, że to będzie coś naprawdę z kopem. Lecz może Techland chce przeforsować pierwszą grę triple A tylko poprzez dystrybucję sieciową? Bardzo wątpliwe, ale możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 11:22, CristianoRonaldo napisał:

A nowy Tomb Raider? A wersja pudełkowa? Wątpię żeby TB będzie "grą słabą"


Z tego co pamiętam, to tylko na PC nie będzie wersji pudełkowej. Coś takiego już się zdarzało. A mi tu nie chodzi o to, czy gra będzie dobra czy słaba. Tu chodzi o skalę produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dystrybucja tradycyjna na nosnikach fizycznych zamiera na Zachodzie dosc szybko. Moze sie to podobac, lub nie. Jednak zakladanie ze bedzie to pykanka tylko dlatego ze wydaja ja cyfrowo jest chyba troche przedwczesne. Trzeba pamietac, ze nosnik to jednak koszt, ktorego mozna uniknac przechodzac na dystrybucje cyfrowa. Operator (np. Valve) wezmie prowizje od sprzedazy i w ogolnym rozrachunku i tak lepiej na tym wyjda tworcy, bo nei beda musieli zamrazac ogromnych pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 11:49, Boro666 napisał:

Dystrybucja tradycyjna na nosnikach fizycznych zamiera na Zachodzie dosc szybko. Moze
sie to podobac, lub nie. Jednak zakladanie ze bedzie to pykanka tylko dlatego ze wydaja
ja cyfrowo jest chyba troche przedwczesne. Trzeba pamietac, ze nosnik to jednak koszt,
ktorego mozna uniknac przechodzac na dystrybucje cyfrowa. Operator (np. Valve) wezmie
prowizje od sprzedazy i w ogolnym rozrachunku i tak lepiej na tym wyjda tworcy, bo nei
beda musieli zamrazac ogromnych pieniedzy.


No właśnie mądra wypowiedź, może po prostu czas pudełek się kończy? Przecież taka płytka ma swą żywotność i po jakimś czasie nadaje się tylko do kosza.

PS Call of Juarez: Więzy Krwi był dla Techlandu przełomową grą - musieli na niej sporo zarobić, skoro później zrobili nailda, Dead Island, The Cartel i to w tak krótkim odstępie czasu :) Ofc pierwsza część została ciepło przyjęta skoro gracze sięgali z zaufaniem po Więzy Krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że twórcy wracają do uniwersum dzikiego zachodu w którym czują się po prostu dobrze. W wcześniejsze CoJ grało mi się przyjemnie, nie licząc oczywiście Cartela który był słabą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować