Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

889 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2008 o 17:30, adi54 napisał:

Dla mnie najgorsze gry to cala seria FIFA i wszystkie menedżery. ble


Co do menedżerów, to muszę przyznać Ci rację; nic tylko klikasz i klikasz w te ikonki, nie wiedząc co trzeba robić :P Ale z całą serią FIFA - już nie. Jedynie ostatnie częście są słabe, ale te pierwsze (98-2004) są wg mnie bardzo grywalne. Ale patrząc z perspektywy opłacalności, lepiej już kupić PES''a 6 (79.90zł), bo a) jest tańszy od FIFA''y 08(139,90zł...) i zdaniem wielu osób lepszy.

@Wayzin
Czekam na Twoją listę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 15:21, MASTERpce napisał:

Championship Manager 2008

Myślałem, że skoro seria tych gier była tworzona przez twórców ówczesnego FM-a, to chociaż
coś wspólnego między tymi dwoma tytułami jest. Tak w ogóle to mam jakieś problemy z dźwiękiem
na 5.1 ścina się.... koszmar


Właśnie odwrotnie. To FM jest tworzony przez twórców starych CM-ów. Nie gram w Managery, ale z opinii innych nowe CMy to koszmar straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2008 o 17:10, Mithrandir200 napisał:

Ginąc od ciosów orkowych mieczy? Pierwsza rzecz, chyba ni umiesz czytać ze zrozumieniem, bo
w drugim rozdziale, gdy w dolinie gadasz jakimś kolesiem na "J" (nie pamiętam, jak się nazywał),
mówi on, aby isc przez rzekę. A jak nie możesz dojść do doliny? Wejdź na jakiś portal traktujący
o Gothicu i looknij do solucji, albo w ostateczności wpisz kody (nie polecam ). Ja też się
od dwójki z początku odbiłem, ale za drugim razem gra mnie urzekła.


Ty sobie robisz ze mnie jaja, prawda ? Myślisz, że mówiłem tylko o tym jednym momencie oO Naprawdę, odrobina
pomyślunku nigdy nikogo nie zabiła... Gdybym miał na myśli tylko tą jedną scenkę, nie wypowiadałbym się o grze, jako całokształcie. Na dodatek, marnym całokształcie...
BTW : A złośliwości typu " Nie umiesz czytać ze zrozumieniem ", zostaw dla swoich kolegów. Bo jak na razie, to u Ciebie ta zdolność jest przyćmiona i to mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze gry w jakie miałem (nie)przyjemność zagrać:

Midnight Racing - gra wyścigowa dołączona do Komputer Świat Gry gdzieś w okolicach pierwszej połowy 2002 roku, pełna bugów, idiotycznie prosta.

Orientalne noce - platformówka,

Gothic - mimo że próbowałem, dawałem grze kilka razy "następną szansę", odbiłem się od niej niczym dowolna choroba od Argonianina. xD

Counter-Strike (wersja pod Half-Life): coś pomiędzy popularnymi w latach 90.tych celowniczkami a produkcjami z City Interactive. Prosta, żadnej kontroli mapy, żadnych power-upów, cała taktyka ogranicza się do wybrania broni na początku gry i zajęcia odpowiedniego miejsca na campienia. Powinni to zaliczyć do "casual games".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie kojarzę tylko jedną grę w którą grałem i która była naprawdę naprawdę ZŁA.

TO Silent Hunter 2.
Najpierw słówko wyjaśnienia: zarówno SH1 jak i 3 to bardzo udane symulatory okrętów podwodnych, z niezłym poziomem realizmu i wysoką grywalnością.

Silent Hunter 2 był skaszaniony pod każdym względem: nierealistyczny, co w przypadku symulatorów jest bardzo poważnych zarzutem, oferował jedną krótką kampanię i niewielki wybór pojedynczych misji. Do tego był nieźle zabugowany a kilka rzeczy zrobiono w nim tragicznie, na przykład panel kontroli uszkodzeń był idiotyczny.
Nadto bardzo kiepska AI ( albo brak reakcji, albo super hiper przegięta w sposób absurdalny ), niewiele opcji i ogólnie bardzo słaby poziom wykonania.

Po prostu gra która nie miała żadnych plusów poza tym że w momencie ukazania się nie miała alternatywy. Miała za to wszelkie wady kiepskiej, niedopracowanej i taniej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 08:41, Alexx1 napisał:

Najgorsze gry, w które ja grałem to kolejno.
-Diablo 2
-Heroes of might and magic
-The Sims(1i2)


czy diablo 2 i heroes stwierdziłeś,że lipne przez grafike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niet. Po prostu dla mnie te gry nie mają głębi i są monotonne. Grafika mnie nie razi. Gram obecnie w X-wing Alliance i nie zwracam uwagi na wygląd u starszych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza gra w jaką grałem t o The Sims 2. Gra nie ma większego sensu, fajnie budowało mi się tylko domy, nic poza tym. Gra nie ma końca, a grafika nie jest za ciekawa. I zastanawiam się, po co płaci się za nią tyle pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze gry w jakie ostatnio grałem to:
1.Maluch Racer
2.Poldek Driver
3.Syranka Racer
4.Nitro Familly
5.Big Mutha Truckers 2
6.Rayman 2 :P
A dalej niepamiętam bo teraz gram w same fajne gry... :D (STALKER, COD4 i COD2,CRYSIS,FAR CRY, MEDAL OF HONOR AIRBONE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś powie kiedykolwiek że Diablo 2 albo któraś z wcześniejszych części HoMM jest słaba tylko ze względu na grafikę, to udusze jak psa!! (przenośnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy kupowałem jeszcze pisma z grami to często trafiałem na gnioty, a tak to:
1. FooBillard
2. Fifa ( prócz ''99 którą mile wspominam )
3. Loki ( miało być tak pięknie..)
4. OutRun Coast to Coast ( myślałem że to coś na wzór Lotusa z Amigi )
to wszystko co przychodzi mi na myśl.. nie gram w słabe produkcje ponieważ kupuje uprzednio zasięgając ze wszystkich mozliwych źródeł informacje na temat danej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok... mówiąc szczerze, to najgorsze gry, w które grałem, to: -Mortyr
-Mortyr II
-Mortyr... niee. Tym razem to Wojna w Kolumbii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 17:42, Inferno PL napisał:

moja lista najgorszych gier w jakie grałem to:
-Sims(wszystkie wersje)
-Colin mac really(nielubie wyścigów)
-Archalord



Po czym stwierdziles ze Colin jest zly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze gry w jakie grałem to:
1 The Gulid 2
2 Commandos 3: kierunek berlin
3 Divine Divinty
Więcej sobie nie pezypominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 18:11, Aikuh napisał:

> moja lista najgorszych gier w jakie grałem to:
> -Sims(wszystkie wersje)
> -Colin mac really(nielubie wyścigów)
> -Archalord


Po czym stwierdziles ze Colin jest zly?


nie twierdze ,że jest zły, poprostu nie lubie tego pytu gier i dla mnie jest najgorszy ze wszystkich gier samochodowych

P.S.
o gustach się nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Ty masz "gust" wspaniały. Nie lubisz scigałek, ok. Ale uważać, serię Solin McRae za najgorszą grę rajdowa to przesada. A fatalne Maluchy Racery itp są lepsze od CMR`a? Hm... w każdym razie, jak to sam stwierdziłeś "o gustach się nie dyskutuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Mortyr
2. NFSy
3. FIFY
4. Simsy
5. Mortal Kombat od 4 wzwyż
6. Wiedźmin - bo nie liżę d**y CDP -.-
7. MoH: Airborne
8. PGR 3
9. Far Cry Instincts: Predator
10. Gothic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, co ci się w Wiedzminie nie podoba? Mi się on naprawdę, bardzo podoba, i nie chce tu się podlizywac CDP, (zresztą żeby zobaczyc ze się nie podlizuję wystarczylo spędzic ze mną trochę czasu na ircu XF)
A Lista
1.Gothic 3
2. Fifyyyyyyy
3. HP mistrzostwa świata w Quidditchu.
4. Call of Duty 4 ( lubię strzelanki, ale ta wogle nie wciąga)
5. Homeworld 2
6. Brothers in Arms Road To hill 30
7. S.T.A.L.K.E.R (Czym wy się tutaj tak jaracie ?!)
8. Starsze NFS''y niż Most Wanted
9. World of Warcraft
10 . Tibia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować