Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"WTF?!" - tak zareagują gracze na DLC do Assassin`s Creed III

37 postów w tym temacie

Będziemy grać tymi którzy byli przed nami i będziemy niszczyć meteoryty które lecą w stronę ziemi taki mini celowniczek a już tak poważnie to jako Desmond będziemy mogli poprzez animusa grać swoją matką/ojcem i spotkać samego siebie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z tym światem, że wydawcy nawet nie kryją się z tym, że robią DLC jeszcze przed wydaniem gry, gdy równie dobrze mogliby to wsadzić jeszcze do podstawowej wersji. A co jest najgorsze, że są pewnie gracze gdzieś na tym świecie, którzy się z tego cieszą... Ehhh...
Mimo, iż AC to moja ulubiona seria to jak zawsze DLC nie kupię. Jeszcze mi się to nie zdarzyło i nie zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inteligiętny wydawca najpierw robi dlc, potem je wydaje POZA płytą :)
Dwie pieczenie na jednym ogniu ;p

Tak na poważnie, norma. Dziwie się, że dopiero teraz.
Ciekawe, czy w ogole wiedzą co chcą do tego dlc wsadzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 21:57, donard napisał:

Wycięliśmy całą gre, ale możecie kupicie reszte w DLC! Albo same zakończenie wycięli.


Przecież wyraźnie pisali, że nie rozpoczynają prac nad DLC przed ukończeniem gry, czyli nic a nic nie wycięto, a co najwyżej może z czegoś zrezygnowano. Chyba niewielu z tu obecnych chciałoby czekać jeszcze powiedzmy kilka miesięcy aż wyjdzie pełnoprawna gra, bez DLC? A już na pewno nie wydawca, szefostwo itd. IMHO zagrali fair i nie ma się co burzyć, a wy już bluzgacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 15:42, Azvar napisał:

Przecież wyraźnie pisali, że nie rozpoczynają prac nad DLC przed ukończeniem gry, czyli
nic a nic nie wycięto, a co najwyżej może z czegoś zrezygnowano. Chyba niewielu z tu
obecnych chciałoby czekać jeszcze powiedzmy kilka miesięcy aż wyjdzie pełnoprawna gra,
bez DLC? A już na pewno nie wydawca, szefostwo itd. IMHO zagrali fair i nie ma się co
burzyć, a wy już bluzgacie :)


Gdybym ja wierzył w każde słowo, co ludzie z PRu piszą, to bym miał miano najbardziej naiwnej osoby na świecie. Czyli chcesz mi powiedzieć, że wycinają rzeczy z gry tylko dlatego, żeby gra była szybciej, i że chcą dla nas jak najlepiej? Dobre. Wycinanie gry nigdy nie będzie fair, ale tego się nigdy nie dowiemy, czy zaczęli robić DLC już po skończeniu wszystkiego, czy DLC było już gotowe przed samą grą i ile z niej contentu zostało tak naprawdę wycięte, żeby jak najwięcej wycisnąć kasy z ludzi. A reputację Ubisoftu chyba każdy już zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 13:14, Feallan napisał:

WTF to ja miałem kończąc AC2.

I AC:BH i AC 1 w sumie też :P Tylko Revelations jako-tako się obyło bez zaskoczenia, ale i sama nazwa części do tego zobowiązywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 00:58, Wishnia22 napisał:

Czyżby rosyjski asasyn z XX wieku w DLC?

Właśnie w ten deseń bym kombinował, jakiś zagubiony fragment pamięci DNA Desmonda z kilkoma misjami z nowym bohaterem, w zupełnie innych realiach (rewolucja francuska?) może nawet jako wybadanie, czy ludziom spodobałby się gra ala Brotherhood/Revelations z takim bohaterem w międzyczasie oczekiwania na AC IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować