Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Riot wprowadza do League of Legends funkcję Honor

18 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Po zakończeniu meczu każdy z graczy będzie mógł wyróżnić członków własnego zespołu za bycie przyjaznym, pomocnym lub za współpracę w drużynie, a przeciwników – za zwycięstwo bez wywyższania się lub godne przyjęcie porażki.

Przeczytaj cały tekst "Riot wprowadza do League of Legends funkcję Honor" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ummm, akurat to o czym wspominacie działa w drugą stronę. Riot nie kopiuje. Valve po prostu miało czas na przygotowanie platformy w oparciu o to, czego żądali zarówno gracze DotA, LoLa i innych MOBA. Riot zawsze miał gdzieś część tych elementów w planach, ale dopiero teraz ma do tego zasoby no i oczywisty powód (rywalizacja z Dota 2) by wprowadzać nowe elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież oglądanie meczy znajomych jest w LoLu od baaardzo dawna... a co do DOTY2 to grałem, i powiem, że za bardzo chcieli odwzorować DOTE z War3 przez co gra jest kiepska, strasznie mało intuicyjna, styl graficzny wręcz przeszkadza w grze, a minimapa... tego nawet nie będę komentował. Po za kilkoma fajnymi pomysłami i znajomymi bohaterami/itemami ta gra nie ma nic do zaoferowania graczom LoLa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 14:20, Pawlak_best napisał:

Najpierw oglądanie gier znajomych teraz to... ehh Riot upadasz :( DotA 2> LoL


haters gonna hate

Szkoda, że nawet nie wiesz o czym piszesz. A co do LoLa to wolę go bardziej od DOTA2. Nie podam czemu, bo sam nie wiem, ale do doty nie ciągnie mnie zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopiowanie pomysłów konkurencji, dobrze że trafili na Valve, a nie Apple''a, bo pozew już byłby w przygotowaniu.
DOTA mało intuicyjna? Co takiego sprawiło Ci problem? Bardziej złożona co najwyżej, ale na pewno nie mniej intuicyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 16:45, Devan28 napisał:

Kopiowanie pomysłów konkurencji

Valve od początku jedzie na tym, co ludzie chcieliby widzieć w innych MOBA. Wiec kopiowania nie ma. Pojawienie się DotA 2 tylko przyśpieszyło proces prac w Riocie. Co mocno mnie cieszy, bo obydwie gry będą się wzajemnie napędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 14:54, Jsatrzab napisał:

Przecież oglądanie meczy znajomych jest w LoLu od baaardzo dawna... a co do DOTY2 to
grałem, i powiem, że za bardzo chcieli odwzorować DOTE z War3 przez co gra jest kiepska,
strasznie mało intuicyjna, styl graficzny wręcz przeszkadza w grze, a minimapa... tego
nawet nie będę komentował. Po za kilkoma fajnymi pomysłami i znajomymi bohaterami/itemami
ta gra nie ma nic do zaoferowania graczom LoLa.

Oglądanie meczy znajomych było wczesniej w Docie niż w Lolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 19:45, Sulphuriel napisał:

LOL to uproszczona do granic możliwości DOTA dla tych, którzy nie ogarniają, więc nic
dziwnego, że pojawiają się teksty o tym, jaka to DOTA jest mało intuicyjna.


Tak tak, wracaj do swojej skomplikowanej do granic możliwości DotY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 19:48, Fimbulvinter napisał:

Dota i LoL to teraz CoD i BF3? Dota jako BF3 gra dla elity a LoL dla dzieci? Będzie na
co patrzeć :).

Ahahahaha, BF3 dla elity, no ja nie mogę. Wszędzie taka sama dzieciarnia, ale i wszędzie można też pograć przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 19:56, Dared00 napisał:

Ahahahaha, BF3 dla elity, no ja nie mogę.

Wystarczy spojrzeć na komentarze na yt i to przestaje być śmieszne bo ci ludzie piszą tak na serio.Ja się do produkcji Dice zniechęciłem bo na PS3 za moich czasów grania byłą całkowicie niewspierana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze LoL''a powinni się cieszyć z Doty2 bo dzięki temu wreszcie Riot ruszył swój tłusty zadek i zazął usprawniać gre jak na przykład dodanie Spectator mode.

A to, że Riot kopiuje masowo wszystko i od wszystkich to nic nowego a do tego jest strasznie agresywny wobec konkurencji. Taka firma, najgorsza z możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 14:54, Jsatrzab napisał:

grałem, i powiem, że za bardzo chcieli odwzorować DOTE z War3 przez co gra jest kiepska,
strasznie mało intuicyjna, styl graficzny wręcz przeszkadza w grze, a minimapa... tego
nawet nie będę komentował.

Moim zdaniem styl graficzny jest rewelacyjny (szczególnie bogate w detale modele bohaterów), minimapie trudno cokolwiek zarzucić, a cała gra jest po prostu świetna.

I mimo tego, że jestem fanem Doty i uważam ją za zdecydowanie lepszą grę od LoLa, to wypowiedzi w stylu "Riot ściąga, LoL jest żałosnym ścierwem" są dosyć prymitywne. Valve nie wprowadził żadnej rewolucji, dodając system oceniania graczy, ani tym bardziej go nie opatentował, więc nie widzę nic złego w tym, że Riot go sobie zapożyczył. Jak kopiować, to od najlepszych. Tak samo z trybem obserwacji meczy- pomysł bardzo fajny, sam często oglądam sobie nowe postacie w akcji czy włączam jakąś transmisję, czekając na własną rozgrywkę. To co, Riot miał zrezygnować z tej funkcji, bo ktoś inny ją już wprowadził? Gdyby każdy miał taką mentalność, cywilizacja stałaby w miejscu.

I tak Riot ma spory plus u mnie za to, że nie skopiowali bohaterów- owszem, wiele zdolności się powtarza, ale trudno by mi było wskazać czempiona uderzająco podobnego do jakiegoś bohatera z Doty.

Komentarzy fanbojów LoLa przy KAŻDYM filmiku przedstawiającym "nową" postać w Docie 2, ogłaszających, jak to Valve kopiuje z LoLa, nawet nie skomentuję.

Skończcie więc te żałosne wojny na poziomie przedszkola i niech każdy gra w to, co mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Riot nie wie jak się ''ich świat kręci''.
Jedynie za co można głównie wyróżniać kogoś z drużyny to za to, że jest po prostu idiotą. W tej grze został niewielki krąg ludzi, którzy umieją grać oraz(podkreślam) potrafią zachować się/dogadać się z drużyną bez zbędnych bluzgów, pseudo-ironii. Taki mechanizm nie zmienia ludzi, nie za taką cenę.
W DOTA 2 jak na razie to lepiej wygląda(społeczność). Zapewne z racji, iż jest w formie ''closed beta''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie do wyjścia DOTY, tam też zwali się masa noobków i dzieciaków (jak na każdą grę F2P).
Ale spory Learning Curve może pomóc ich wyeliminować, niestety z rageboyami z HoNa może nie pójść tak łatwo (bo HoN jest do DOTY dość podobny).
A LoL? Będzie żył, mimo zapewnień twórców DoTY i nabożnych życzeń hardkowrowych fanbojów. Dlaczego? Bo jest prostszy i przystępniejszy dla nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować