Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Bioshock Infinite już jest. Z gameplayem i masą akcji!

28 postów w tym temacie

Widać, że gra będzie miała dużo większy rozmach niż poprzedniczki :D Strasznie mi się podoba to podróżowanie będąc podwieszonym przy pomocy haka do szyn - jakaś nowość, która bardzo ciekawie wyglądała w poprzednich gameplayach...nie mogę się doczekać!
Po tym jak wyszło Dishonored, najbardziej teraz czekam na Infinite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze przy calym "nowatorstwie i oryginalnosci" gry takie jak Bioshock (cala seria) czy Dishonored sa jedynie cieniami dawnych produkcji, ktore cale dekady temu powstaly a do dzis nic ich pokonac nie zdola...

System Shock 1 + 2
Deus eX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że przez Dishonored gra może sporo stracić. Klimat niby inny, bardziej kolorowy, ale jednak miejscami dość zbieżny. Sam trailer nie porywa, muzyczka spoko, ale nic poza tym. Ogólnie mój entuzjazm nieco już przez te wszystkie wyczekiwania opadł, choć po pierwszym CGI trailerze musiałem zbierać szczękę z podłogi. Niemniej i tak trzymam kciuki za twórców, mam nadzieję, że wszystko fajnie się uda, bo lubię takie niebanalne projekty.

@CDRV
Czasy się zmieniają, zmienia się odbiorca. Według mnie mimo wszystko i tak żyjemy obecnie w bardzo interesujących czasach. A Deus Ex: Human Revolution był godnym spadkobiercą pierwszej części (chociaż niemal w całości opierał się na genialnych rozwiązaniach z pierwowzoru, nie wprowadzając jakiejś rewolucji, ale chyba nie o to chodziło), więc proszę mi tu nie mówić, że nie dzisiaj już się nie robi takich tytułów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no... to jest awesome totalne. Aż chce się krzyknąć tak jak The Miz. Po prostu dla mnie miazga pozytywna. Gram teraz w BioShock 2 i myślałem, że dwójka jest słabsza od jedynki i trochę się przeliczyłem i pozytywnie jestem zaskoczony więc Infinite to mój must have na dzień dzisiejszy i szkoda, że w konfrontacji z możliwymi premierami 2013 (patrz: nowy CoD) to może dużo nie ugrać mimo, że gra będzie genialna.

No i piosenka dla mnie jest genialna, początek jak w pierwszym BioShocku... nie no, nie będę się rozpływał XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac zawiodlem sie na Human Revolution. Owszem to dobra gra... Jednak w starszych grach dajmy na to System Shock 2 jesli naparlem na jakis przedmiot moglem go popchnac... W Human Revolution przez spore pudelka lezace na podlodze przechodzi sie jak przez mgle... Bloodrayne np miala engine pozwalajacy kopnac KARTKE lezaca na ziemi a w najnowszej produkcji tkaiej jak ostatni Deus eX nie mozna przesunac pudelka.

Wiem czepiam sie.. Niemniej oczekiwalem wiekszej interakcji po grze z tej serii nie wspominajac o fakcie ze widac cala mase uproszcze wzgledem przeszlosci...

Zwyczajnie denerwuje mnie to ze kiedys tworcy mieli mniej ludzi gorszy sprzet gorsza technologie i mniej pieniedzy a przykladali sie bardziej.. Alone in the dark gra z poczatku lat 90 mozna przesuwac przedmioty np krzeslo... W dzisiejszych grach nie mozna kopnac pudla..I oni chca zebym za to placil?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czy niedzielny poranek mógł się lepiej rozpocząć?"

Valve zapowiadające Half-Life 3 :>

Trailer bardzo fajny i na początku ta latarnia z jedynki super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dla Ciebie brak możliwości kopnięcia pudła dyskwalifikuje grę? :D bez przesady... Jeśli już chcesz używać jakichś argumentów, żeby udowodnić, że gry są coraz bardziej upraszczane, to wysil się trochę i wymyśl jakieś ciekawe (a tych naprawdę nie brakuje), a nie pisz o braku możliwości przesunięcia pudeł...

Swoją drogą, niektóre uproszczenia tylko uprzyjemniają rozgrywkę (np. wprowadzenie strzałek w Oblivionie w przeciwieństwie do opisów z Morrowinda - te opisy były tak "dokładne", że czasami traciło się kilka godzin na błądzeniu, bo okazywało się, że południowy-wschód jest bardziej południowym-zachodem - zdarzało się tak :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 12:58, CDRV napisał:

W dzisiejszych grach nie mozna kopnac
pudla..I oni chca zebym za to placil?????

Wiesz jakby robili grę o przesuwaniu pudeł ;)

@Ontop
Kurcze, zapowiada się świetnie jak każdy Bioshock, ale jak mam jakąś subiektywną awersję do gameplaya w tej serii ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 13:04, Fang napisał:

"Czy niedzielny poranek mógł się lepiej rozpocząć?"

Valve zapowiadające Half-Life 3 :>

Trailer bardzo fajny i na początku ta latarnia z jedynki super ;)


Moja reakcja:
omgomgomgomgomgomg <przewracam się razem z krzesłem>, nie podnosząc krzesła szybko googluję najpierw "half-life 3", potem sprawdzam na stronie Valve, potem jeszcze "Valve announces Half-life 3" itp. Po 10 min euforii zrozumiałem sens twojej wypowiedzi. Ty trollu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować