Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Sacred - temat ogólny

855 postów w tym temacie

Witam, zakupiłem Sacred''a w KK i mam problemik w 3 akcie gry, konkretnie w głównym zadaniu "Baza rebelii w kanałach" za chiny ludowe nie mogę wejść ani wyjść z tej planszy nie wiem co sie stało. Próbowałem już wszystkiego, od patch''owania i zmianie sterowników skończywszy. Trochę mnie to irytuje ( napisałbym inaczej ale się powstrzymam ) Jakieś pomysły co z tym zrobić?? z góry dzięki wielkie za dobre rady.
Oto screen i wielki problem pt: "jak tam wejść"

20080530142452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 18:29, Cesarro napisał:

Nacisnąłeś na koniec drabiny? Bo jak widać, trzymasz kursor w "głębi" dziury. Spróbuj
na drabinę.

Ja tam nic nie twierdzę, ale "obklikałem" co się tylko dało, kursor po najechaniu na dziurę się zmienia ale to i tak nie daje żadnego efektu. Dałem się nawet zabić, powrót do miasta, i dalej to samo :| <porażka> jak będę musiał gre odstawić bo mnie wciągnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram Mrocznym Elfem mam 121 poziom i wcale gra mi sie nie nudzi oczywiście gram przez internet Cesarro zgadajmy sie to może razem pogramy to mój numer gg 9204342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego problemu to jeżeli wszystkie questy masz wypełnione a dalej nie możesz tam wejść to najlepiej zkopiuj seve i przeinstaluj gre może to po prostu jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja problemu nie miałem , chociaż też męczyłem się z tą drabiną:P Trochę cierpliwości, a na pewno się uda:D

A tak na marginesie to dawno się nie spotkałem z tak rozbudowanym światem i tyloma misjami pobocznymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś chytre sposoby na zdobycie w Sacred pełnych kompletów magicznych przedmiotów? Mam dwie połówki takich zestawów i już od dłuższego czasu nie mogę trafić na kolejne przedmioty.Powinienem szukać raczej w pobliżu zdobycia poprzednich artefaktów , czy też nie ma to znaczenia i dokonuje się w pełni losowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę świetna chociaż klimatowi nie dorównuje D2. Mimo to gra sie przyjemnie, kupiłem jak jeszcze była w Super$ellerze :P Ale pamiętam że przez internet coś nie mogłem grać, bo jakaś wersja była nie taka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 13:16, KrzychW napisał:

Czy są jakieś chytre sposoby na zdobycie w Sacred pełnych kompletów magicznych przedmiotów?
Mam dwie połówki takich zestawów i już od dłuższego czasu nie mogę trafić na kolejne
przedmioty.Powinienem szukać raczej w pobliżu zdobycia poprzednich artefaktów , czy też
nie ma to znaczenia i dokonuje się w pełni losowo?

Rzeczy do zestawów są generowane losowo. Możesz je dostać po wykonaniu jakiegoś questa albo po zabiciu wroga. Różnie to bywa, ale żeby znaleźć jedną część trzeba się długo włóczyć nie mówiąc o skompletowaniu całego zestawu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa, ale żeby znaleźć jedną część trzeba się długo

Dnia 16.06.2008 o 14:55, Lechu21 napisał:

włóczyć nie mówiąc o skompletowaniu całego zestawu :)


3 sztuki z 6(chyba) częściowego zestawu znalazłem podczas około godziny grania , czyli szybciutko.Niestety na tym sukcesy się skończyły i od dwóch dni nic ciekawego mi się nie trafiło.

A czy w grze występuje dużo przedmiotów podnoszących prawdopodobieństwo znalezienia magicznych przedmiotów? Jak na razie , trafiłem na taki tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2008 o 16:15, KrzychW napisał:

A czy w grze występuje dużo przedmiotów podnoszących prawdopodobieństwo znalezienia magicznych
przedmiotów? Jak na razie , trafiłem na taki tylko jeden.

Mi się takich trafiało pełno. Zazwyczaj mają w opisie " x % szansy na znalezienie złotego/zielonego przedmiotu" (czyli tych rzadkich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 16:15, KrzychW napisał:

A czy w grze występuje dużo przedmiotów podnoszących prawdopodobieństwo znalezienia magicznych
przedmiotów? Jak na razie , trafiłem na taki tylko jeden.


Jest dużo takich przedmiotów od żółtych, unikatów i zestawów najczęściej.
Dużo bonusów do znalezienia magicznych przedmiotów ma krasnolud (żądza, kowalstwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 16:29, Darkstar181 napisał:

Mi się takich trafiało pełno. Zazwyczaj mają w opisie " x % szansy na znalezienie złotego/zielonego
przedmiotu" (czyli tych rzadkich)


No to chyba mam mało szczęścia do takich znalezisk ponieważ ciągle mam tylko 1 sztukę.Co prawda od jakiegoś czasu zbieram niewiele więcej niż te lepsze przedmioty zaznaczone jakimś kolorem , bo gdybym pokusił się na wszystko , to zajmowałbym się głównie wędrówkami do kupców i z powrotem , zamiast walką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 17:21, Lechu21 napisał:

Dużo bonusów do znalezienia magicznych przedmiotów ma krasnolud (żądza, kowalstwo).


No to chyba coś przegapiłem , bo przy wyborze postaci na poczatku kampanii , krasnoluda nie zauważyłem.Gram w Sacred Plus. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 17:35, KrzychW napisał:

> Dużo bonusów do znalezienia magicznych przedmiotów ma krasnolud (żądza, kowalstwo).


No to chyba coś przegapiłem , bo przy wyborze postaci na poczatku kampanii , krasnoluda
nie zauważyłem.Gram w Sacred Plus. ???


No to masz podstawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 17:35, KrzychW napisał:

> Dużo bonusów do znalezienia magicznych przedmiotów ma krasnolud (żądza, kowalstwo).


No to chyba coś przegapiłem , bo przy wyborze postaci na poczatku kampanii , krasnoluda
nie zauważyłem.Gram w Sacred Plus. ???


Widzę że masz tylko podstawkę, krasnolud jest dostępny tylko w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 17:39, Lechu21 napisał:

Widzę że masz tylko podstawkę,


Od samego początku to wiedziałem.Taki jestem sprytny.:-)
Jakoś poradzę sobie bez krasnoluda.Postaram się skompletować jak najwięcej przedmiotów podnoszących prawdopodobieństwo znalezienia artefaktów i może to zadziała.Kiedyś , w Diablo , jeden raz udało mi się zebrać cały zestaw.Może teraz nie będzie gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o szybką pomoc! Wgrałem sobie Sacred (normalny sacred + sacred plus) i chciałem pograć w necie ale zapomniałem loginu, mam oryginalkę oczywiście i mam tylko jeden klucz do gry a jak tworze nowe konto to pisze że klucz jest używany! A mam tam 2 postacie na Maxymalnym levelu i maga na 40 levelu, więc proszę o szybką odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym Ci mamy pomóc? Raczej nikt z nas Twojego loginu ani hasła nie zna. jak go sobie nie przypomnisz - leżysz i kwiczysz, tzn. nie pograsz. Jeden klucz - jedno konto. Pokombinuj z tymi loginami, których zwykle używasz i może jakoś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować