Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

No nie wiem bo jak ten pierścień złoże to jak mi te cienie łążące koło obozu sie pojawią to będzie kiepsko. A nie mógłbym zacząć od momentu gdy wybiłem wszystko i mam złożony pierścień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:02, Draxvoxdor napisał:

No nie wiem bo jak ten pierścień złoże to jak mi te cienie łążące koło obozu sie pojawią to
będzie kiepsko. A nie mógłbym zacząć od momentu gdy wybiłem wszystko i mam złożony pierścień?

Jeśli myślisz, że dasz radę to próbuj. Save sprzed złożenia jednak zostaw, tak na wszelki wypadek ;) Cieni wszystkich wybić się nie da, bo kiedy tylko zapalisz pierwszy ołtarz będą nieustannie próbować go zgasić, więc tylko na razie masz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te 4 cienie wokół ołtarza to się odradzają po chwili, po jakimś czasie czy jak żywiołaka dostane? bo zbyt nie wiem czy zdążę te wieże wybudować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:12, Draxvoxdor napisał:

A te 4 cienie wokół ołtarza to się odradzają po chwili, po jakimś czasie czy jak żywiołaka
dostane? bo zbyt nie wiem czy zdążę te wieże wybudować.

Dopiero gdy żywiołakiem rozpalisz ołtarz; najpierw rekrutuj armię, buduj wieże, a do żywiołaka idź dopiero, kiedy wszystko będzie przygotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę w Oddechu Zimy Zamaskowanego? Jestem teraz w Shal Dun i mam wszystkie części Tkacza Ostrzy. Następnie wracam do Tirganch, a tam już Zamaskowanego nie ma. Gdzie go szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 08:16, kamel1234 napisał:

Gdzie znajdę w Oddechu Zimy Zamaskowanego? Jestem teraz w Shal Dun i mam wszystkie części Tkacza
Ostrzy. Następnie wracam do Tirganch, a tam już Zamaskowanego nie ma. Gdzie go szukać?

Sam nie wiem dawno grałem:{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 08:16, kamel1234 napisał:

Gdzie znajdę w Oddechu Zimy Zamaskowanego? Jestem teraz w Shal Dun i mam wszystkie części Tkacza
Ostrzy. Następnie wracam do Tirganch, a tam już Zamaskowanego nie ma. Gdzie go szukać?

poszukaj w fortecy mrocznych elfów jest na drodze do portalu ognistych kłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahh dzisiaj stało się coś strasznego wykonałem wszystkie Questy w Górze ostrzy (albo jakaś podobna nazwa) w każdym bądź razie jedyna mapa która jest nie obowiązkowa i zawiesił mi się spellforce nie mam save z tej mapy ani jednego.Gdyby ktoś miał takowy i mógłby mi dać bym był bardzo wdzięczny (straciłem około 2-3h).Wszystkie wczesniejsze questy mam wypełnione jakie można było nie wchodząc do tych gór wichru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 11:35, Fallen-Death napisał:

ahh dzisiaj stało się coś strasznego wykonałem wszystkie Questy w Górze ostrzy (albo jakaś
podobna nazwa) w każdym bądź razie jedyna mapa która jest nie obowiązkowa i zawiesił mi się
spellforce nie mam save z tej mapy ani jednego.Gdyby ktoś miał takowy i mógłby mi dać bym był
bardzo wdzięczny (straciłem około 2-3h).Wszystkie wczesniejsze questy mam wypełnione jakie
można było nie wchodząc do tych gór wichru

Save z tej mapy? O_o Dobrze się czujesz? Chcesz grać cudzą postacią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 20:01, Fallen-Death napisał:

Witam mam problem w spellforce zakon świtu.Wykonuje poboczną misję zbroja army i Lee czy jakoś
tak .Jestem na poziomie gdzie rozmawiam z Sendamem i umawia się zemną w dzikiej przełęczy.Ale
gdzie to jest?? Nie mam nigdzie tej nazwy w menhirach z góry dziękuje za pomoc x)


On dokładnie będzie stał w wschodzie po wyjściu z tej wioski w dziekiej przełęczy. Dokładniej na południowy-wschód od pierwszego monumentu elfów.

SPOILER***
Zdradzę Ci jeszcze, że będziesz musiał z nim walczyć i nie tylko z nim, więc zapisz sobie wcześniej grę.
SPOILER***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, to mogę Ci wysłać jakiś sejw. Tylko daj mi znać na gg - masz w podpisie. Niepamiętam dokładnie czy mam sejwa z tej mapy, ale ostanio grałem tą misje związaną z mapą Ostra Skała, więc nie jestem daleko po przejściu tej mapy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jakiś czas temu zaczełam grać w spellforce 2: shadow wars. Jestem na pierwszym etapie i nie wiem jak wykonać następującą misję: obroń miasto i zniszcz budynki wroga (czy jakoś tak). Pokonałam wroga budynki chyba też zniszczyłam bo była tam wieża. Dalej powinnam iśćna zachód do bramy przy której powinien ktoś stać i wpuścić do środka, a tak nie jest. Co mam robić??? Proszę o pomoc!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2007 o 15:20, Fumiko napisał:

Zapytaj się w nim, wtedy Ci pomogę.


aach, restrykcyjna i zasadnicza jak zwykle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 15:34, Fallen-Death napisał:

uff 2h grałem tą samą mapę ,ale męczarnia...a teraz małe pytanko gdzie mam zanieść te ostrze
ziemi tzn Nie wiem gdzie mam szukać Scarviga


U krasnoludów w górach wietrznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 16:57, trox napisał:

mam pytanie gdzie znalesc Druidke do przyłowywania

A może tak coś więcej? Np. która to kampania, jaka misja, czy coś w tym stylu, bo ciężko się domyślić o co chodzi.

--> kamel1234

Dnia 31.03.2007 o 16:57, trox napisał:

Gdzie znajdę w Oddechu Zimy Zamaskowanego? Jestem teraz w Shal Dun (...)

Spotkasz go na tej mapie, na wschodzie, przed portalem do kolejnej mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 17:11, Raylin napisał:

> mam pytanie gdzie znalesc Druidke do przyłowywania
A może tak coś więcej? Np. która to kampania, jaka misja, czy coś w tym stylu, bo ciężko się
domyślić o co chodzi.

No ja jestem w farlmowej nadzieji ale jak kiedys gralem to w boskim murze mialem druidke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 17:23, trox napisał:

> > mam pytanie gdzie znalesc Druidke do przyłowywania
> A może tak coś więcej? Np. która to kampania, jaka misja, czy coś w tym stylu, bo ciężko
się
> domyślić o co chodzi.
>
No ja jestem w farlmowej nadzieji ale jak kiedys gralem to w boskim murze mialem druidke

Z tego co pamiętam to jej plany znajdziesz w Ostrej Skale, na północy, w obozie trolli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się