Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2005 o 00:42, Lukullus napisał:

Spróbuj powyłączać niektóre kwestie w opcjach grafiki...

Co do Farlowej Nadzieii to polecam uwolnić gościa co w południowym
obozie siedzi. on wkradnie się do obozu i sam zabije głównego wilczarza a wtedy ta zgraja sprzed bramy idzie na obóz legionu
i ginie .... obóz zostaje tylko z podstawową obroną bez bossa bo on jest już trupem. Pozdrawiam z Boskiej Marchii.


właśnie wczoraj to zrobiłem, ale czy nie szkoda expa za wiarusów? Wystarczy paru orków tu i tam, oraz bohater-sprinter i można wybić prawie wszystkich :)
a ja mam pytanie- muszę się dostać so Szeptu, ale nie uruchomiłem tam żadnego menhira. Możecie mi przypomniec z której lokacji można się tam dostać portalem? I czy ta zbroja Amry jest warta zachodu? Mam komplet zbroi świtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 09:25, Budo napisał:

właśnie wczoraj to zrobiłem, ale czy nie szkoda expa za wiarusów? Wystarczy paru orków tu i tam, oraz
bohater-sprinter i można wybić prawie wszystkich :)
a ja mam pytanie- muszę się dostać so Szeptu, ale nie uruchomiłem tam
żadnego menhira. Możecie mi przypomniec z której lokacji można się tam dostać portalem? I czy ta zbroja Amry jest warta
zachodu? Mam komplet zbroi świtu.


Zbroi Amry jeszcze nie znalazłem, ale wiem gdzie szukać. Co do drogi do Szeptu to prawdopodobnie Kurchany Skowytu będą najlepszym wyjściem.
A tak na marginesie to mam maga na 25 poziomie tuż za Lodowymi bagnami. Pozdrawiam mając nadzieję na jakąś rozgrywkę w sieci.. polecam się w tej materii... templer@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 07.10.2005 o 10:50, Lukullus napisał:

Zbroi Amry jeszcze nie znalazłem, ale wiem gdzie szukać. Co do drogi do Szeptu to prawdopodobnie
Kurchany Skowytu będą najlepszym wyjściem.
A tak na marginesie to mam maga na 25 poziomie tuż za Lodowymi bagnami. Pozdrawiam
mając nadzieję na jakąś rozgrywkę w sieci.. polecam się w tej materii... templer@wp.pl


Jeszcze nie grałem w sieci i nawet nie wiem jak ta rozgrywka wygląda, ale jak coś to będę pamiętał. Drogę do Szeptu juz znalazłem, ale zastanawia mnie inna sprawa. W queście Świat cieni, gdy mam juz pierścień widzenia cieni w dzienniku mam notkę aby szukać cieni w Górach Wietrznych. Byłem tam jednak ich nie znalazłem, za to znalazłem kilka w Kurhanach Skowytu- błąd w dzienniku czy też cienie są w obu lokacjach? Glóry Wietrzne to dwie duże mapy i nie chciało mi sięich dokładnie przeszukiwać. Ide teraz skopać tyłek Ulatherowi w Bruździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 11:36, Budo napisał:

Jeszcze nie grałem w sieci
i nawet nie wiem jak ta rozgrywka wygląda, ale jak coś to będę pamiętał. Drogę do Szeptu juz znalazłem, ale zastanawia mnie
inna sprawa. W queście Świat cieni, gdy mam juz pierścień widzenia cieni w dzienniku mam notkę aby szukać cieni w Górach
Wietrznych. Byłem tam jednak ich nie znalazłem, za to znalazłem kilka w Kurhanach Skowytu- błąd w dzienniku czy też cienie
są w obu lokacjach? Glóry Wietrzne to dwie duże mapy i nie chciało mi sięich dokładnie przeszukiwać. Ide teraz skopać tyłek
Ulatherowi w Bruździe.


Cienie (po kilka sztuk) są na wielu mapach. również w Kurchanach ale w Góra wietrznych też znajdziesz, w Ostrej skale są (po środku, tam gdzie monument bohaterów) i pewnie jeszcze na kilku mapach. Wiem, zę ich "baza" jest w ruinach Świątyni Światła... ale gdzie ona jest? Troche szukałęm ale nie znalazłem.

Też nie brałęm w sieci i czas to zmienić!
Gdybyś miał jakiś problem do dawaj!
Pozdrawiam i życzę szczęścia.
Luk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 11:36, Budo napisał:

W queście Świat cieni, gdy mam juz pierścień widzenia cieni w dzienniku mam notkę aby szukać cieni w Górach
Wietrznych. Byłem tam jednak ich nie znalazłem, za to znalazłem kilka w Kurhanach Skowytu- błąd w dzienniku czy też cienie
są w obu lokacjach? Glóry Wietrzne to dwie duże mapy i nie chciało mi sięich dokładnie przeszukiwać.


Cienie mające manifest znajdziesz w Północnych Górach Wietrznych w dolince pełnej pająków, jest to gdzieś na południowy zachód od obelisku w centrum mapy (jeśli go masz). Mówiąc innaczej: dojdziesz tam idąc na wschód od przełęczy w której pomagałeś żołnierzom powstrzymać szkielety, musisz tylko w którymś momencie skręcić w dół do tej doliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wiem, zę ich "baza" jest w ruinach Świątyni Światła... ale gdzie ona jest? Troche szukałęm

Dnia 07.10.2005 o 11:47, Lukullus napisał:

ale nie znalazłem.


Jest na planszy na której zabiłeś pięciu szkieletów generałów (chyba Kurhany Skowytu), w miejscu gdzie był dowódca szkieletów, koło portalu do Szeptu - pojeździj kursorem po murku u góry za portalem to go znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 09:25, Budo napisał:

a ja mam pytanie- muszę się dostać so Szeptu, ale nie uruchomiłem tam
żadnego menhira. Możecie mi przypomniec z której lokacji można się tam dostać portalem? I czy ta zbroja Amry jest warta
zachodu? Mam komplet zbroi świtu.


Portal jest w Kurhanach Skowytu, a co do zbroi Amry - to najlepsza zbroja w grze, dużo lepsza od zbroi świtu (podnosi siłę, zręczność i chyba jeszcze wytrzymałość), a jeśli planujesz grać w Cień Feniksa postacią z podstawki, to postaraj się ją zdobyć - na początku przez jakiś czas lepszej nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzięki wszystkim za pomoc! W Cień Feniksa będę grał lepszą tą z postaci któa bardziej mi się spodoba- z kampanii Aryna lub z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym dowiedzieć się jakie gry wchodzą w skład Spellforce: Złota Edycja. A także, czy jest możliwość zagrania w tą grę przez sieć. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:14, Tomislav napisał:

Witam
Chciałbym dowiedzieć się jakie gry wchodzą w skład Spellforce: Złota Edycja. A także, czy jest możliwość zagrania
w tą grę przez sieć. Z góry dzięki za odpowiedź.

W skład "Złotej Edycji" wchodzi:
1. Kampania podstawowa - Zakon Świtu
2. Kampania Aryna - Oddech Zimy
3. Kampania Feniksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:23, Aragi napisał:

> Witam
> Chciałbym dowiedzieć się jakie gry wchodzą w skład Spellforce: Złota Edycja. A także, czy jest możliwość
zagrania
> w tą grę przez sieć. Z góry dzięki za odpowiedź.
> > W skład "Złotej Edycji" wchodzi:
1. Kampania podstawowa
- Zakon Świtu
2. Kampania Aryna - Oddech Zimy
3. Kampania Feniksa


Dzięki za informacje. Zapewne znajdę czas i pieniądze na tą grę. Nie będę pytał czy jest fajna, bo na pewno tak jest.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy opłaca sobie się wybrać sobie postać już gotową do cienia feniksa? Czy w poźniejszych fazach gry będe miał problemy z przejściem gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:48, Seqiu napisał:

Wie ktoś może czy opłaca sobie się wybrać sobie postać już gotową do cienia feniksa? Czy w poźniejszych fazach gry będe
miał problemy z przejściem gry?


Ehh, gotowe postacie mają gotowe drogi rozwoju, prawda? Nie będziesz miał wyboru w co chcesz wpakować punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:48, Seqiu napisał:

Wie ktoś może czy opłaca sobie się wybrać sobie postać już gotową do cienia feniksa? Czy w poźniejszych fazach gry będe
miał problemy z przejściem gry?

Jedynie postacie grające niby drogę Oddechu Zimy mają łatwiej np. łuczniczka ma cały komplet zbroi (set łucznika), ale jak zaznaczył przedmówca - ucieka cała uciecha z tworzenia i zarządzania postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć nie podoba mi się nowe forum w ogóle, to chyba będę musiał się przyzwyczaić, bo lepszej alternatywy jak do tej pory nie znalazłem,ale mniejsza z tym. Nie w tym wątku powinienem wyrażać swoje żale, więc do rzeczy:

Mam kilkanaście różnych przedmiotów questowych (kampania podstawowa), z którymi nie wiem, co zrobić np. ząb/kieł orka, łuk wiatru/czegoś tam (ten, co został po jednym z duchów Udwina), rajtuzy jakiegoś goblina, reszty nie pamiętam, bo grę mam na innym komputerze, ale czy ktoś mógłby mnie nasunąć na jakieś rozwiązanie? Dodam tylko, że dotarłem do Dzikiej Przełęczy i mam za zadanie przebić się jakoś do Rohena. Z innej beczki: jaka jest kombinacja do zamkniętej skrzyni w pobliżu gaju Driad lub gdzie można zdobyć malachit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych przedmiotów które wymieniłeś to tylko wiem, że te rajtuzy powinienieś sobie zachować, bo będą związane z misją, ale niepamiętam z którą. Kolejna sprawa to ta skrzynia... powiem ci, że możesz ją otworzyć dostając kolejność jej otwarcia od pewnego handlarza którego spotkasz na chyba polejnem mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2005 o 19:45, Egan Wolf napisał:

Łuk musisz dać chyba kolesiowi, który jest w Szarogórzu niedaleko menhiru (w czerwonej
zbroi).

Temu kolesiowi trzeba było dać raczej kuszę nie łuk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 19:46, Seqiu napisał:

Temu kolesiowi
trzeba było dać raczej kuszę nie łuk...


Sprawdziłem dokładnie. Trzeba mu dać łuk z czarnego cisu... Kuszę to on chciał chyba z tego zrobić o ile dobrze pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się